Other lots in this auction
-
#225
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee kleine briljantjes.
Bague en or jaune 18 ct sertie de deux petits brillants.No longer availableDim. 3,55 gEstimate: € 100/150 -
#232
Vergulde koperen luchter met glazen roosjes. Lodewijk XV-stijl.
Lustre en cuivre doré aux roses en verre. Style Louis XV.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 200/280 -
#319Marcel Vaes
“Heidelandschap” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/80 -
#685
Gebeeldhouwde eikenhouten eetkamer. Tweedelige vitrinekast, zes stoelen en een jachttafel.
Salle à manger en chêne sculpté comprenant une vitrine à eux corps, six chaises et une table de chasseNo longer availableDim. 230 x 135 x 58 cmEstimate: € 200/300 -
#836Kazak
Een handgeknoopt wollen karpet. Te reinigen.
Carpette persane en laine nouée main. A nettoyer.No longer availableDim. 207 x 154 cmEstimate: € 40/60 -
#650
Een ronde eikenhouten tafel op centrale voet.
Table ronde en chêne sur pied central aux patins croisés.No longer availableDim. Ø 125 cmEstimate: € 50/80 -
#198
Zilveren bestek, 800‰. Overwegend XIXde eeuw en Belgische keuren van o.m. Delheid. Tweedelig slabestek met been, 1 koffielepel Londen, medio XIXde eeuw, maker G.A. Een Belgische koffielepel XIXde eeuw, een suikertang met Belgisch importmerk. Een vleesvork en vleesmes met zilveren handvat. 11 oestervorken en 20 oestervorken met andere keuren. 11 geciseleerde visvorken en 5 dito vismessen met Duitse keuren. 38 stuks.
Couvert en argent 800‰. Généralement XIXe siècle aux poinçons belges d’entre autres Delheid. Couvert à salade aux manches en os (deux pièces), 1 cuillère à café Londres, G.A. Cuillère à café belge, pince à sucre, poinçon d’importation belge. Fourchette et couteau à viande à manche en argent. 11 fourchettes à huîtres et 20 fourchettes à huîtres avec différents poinçons. 11 fourchettes et 5 couteaux à poisson ciselés aux poinçons allemands, 38 pièces.No longer availableDim. ± 1550 gEstimate: € 200/300 -
#17
Een partij aardewerken kerstboomversieringen.
Lot de décorations d’arbre de Noël en faïence.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#366
Een paar Engelse notenhouten stoelen.
Paire de chaises en noyer de style anglais.No longer availableDim. H. 103 cmEstimate: € 50/60 -
#129Charles Houben
“Langgevelhoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme de la Campine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 75 cmEstimate: € 120/200 -
#446
Twee antieke houten haardstoeltjes.
Deux petites chaises en bois antique.No longer availableDim. H. 90 - 70 cmEstimate: € 40/50 -
#116
Een antieke blankhouten console/keukentafel met twee laden.
Grande table de cuisine en bois clair ouvrant à deux tiroirs en ceinture et avec tablette d’entretoise.No longer availableDim. H. 90 x 244 x 79 cmEstimate: € 200/300