#551Albert PoelsPeriod: 1903-1984“Madonna met kind”. Een terracotta muurbeeld. Gesigneerd.
Madonna with child. A terracotta wall sculpture. Signed.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#13Sandro MaggioniEen lot van 3 biscuit beeldjes, Jongen met fruitmand op rug en meisje met cadeau en mand, kindje met hond, allen op vergulde voet en onderaan gemarkeerd met letter “N” en kroon.
#171Een set vermeille zilveren koffielepels met suikertang met Franse keuren en makersmerk. In ebbenhouten etui, 19de eeuws.
A set of vermeille silver coffee spoons with sugar tongs with French hallmarks and maker's mark. In ebony case, 19th century.No longer availableDim. 229,75 gEstimate: € 150 / 200 -
#492Andreas VanpouckePeriod: °1959“Portretstudie van Vriend Eric Colpaert”. Olieverf op doek. Achteraan met gesigneerde opdracht d.d. Pulderbos 1986.
“Portrait Study of Friend Eric Colpaert”. Oil on canvas. At the back with signed dedication dated Pulderbos 1986.No longer availableDim. 33 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#671LufftEen paar “Original-Bézard-Kompaß” van het merk “Lufft”, made in Germany. Betreffen een Modell UBK en Modell II, beide in originele doos en lederen pochette.
A pair of “Original-Bézard-Kompaß” from the brand “Lufft”, made in Germany. Concerns a Modell UBK and Modell II, both in original box and leather pouch.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#449“Wandelende man in de sneeuw.” Olieverf op doek.
#358Een lot van twee zagemannetjes, 19de eeuws, met één staander (recenter).
Lot of two saw men, 19th century, with one upright (more recent).No longer availableDim. h 29 & h 42 cmEstimate: € 25 / 40 -
#360Een 18 karaats geelgouden hanger bezet met jade en briljanten in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en email.
Lot of 3 Japanese Imari porcelain vases, floral and plant decoration, marked at the bottom.No longer availableDim. h34cm b18cmEstimate: € 100 / 150