#665Metalen vintage gynaecologiebank, verstelbaar.
#111Christofle, ParisEen uitgebreid bestek bestaande uit: 12 grote, 12 kleine en 12 vismessen, 14 grote, 12 kleine , 12 dessert en 12 visvorken, 12 grote lepels, 12 dessertlepels en 11 koffielepels. Met een Lodewijk XVI-motief. Zeer goede staat, gemerkt.
Extensive cutlery consisting of: 12 large, 12 small and 12 fish knives, 14 large, 12 small, 12 dessert and 12 fish forks, 12 large spoons, 12 dessert spoons and 11 coffee spoons. With a Louis XVI motif. Very good condition, marked.No longer availableEstimate: € 1000 / 1500 -
#249F. Vermeylen“Bloemenstilleven met blauwe vaas.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Flower still life with blue vase.” Oil paint on panel. Signed.No longer availableDim. 48 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#23Val Saint-LambertEen moderne vaas van kristal, deels geel gekleurd in de massa. Gemerkt met label.
A modern crystal vase, partly colored yellow in the mass. Marked with label.No longer availableDim. 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#379“Boszicht in drie kleuren.” Aquarel op papier. Met schet in potlood. Kleine kras in de verf midden onderaan.
“Forest view in three colours.” Watercolour on paper. With sketch in pencil. Small scratch in the paint at the bottom centre.No longer availableDim. 48 x 74 cmEstimate: € 380 / 480 -
#700Een lot glas en kristal bestaande uit parfum flacons, karaffen, twee dekseldoosjes en twee pique-fleurs.
A lot of glass and crystal consisting of perfume bottles, decanters, two lidded boxes and two pique-fleurs.No longer availableDim. H: 4-18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#181Samuel MartiPeriod: 1922 -Een pendule van verguld brons in Rococo stijl. Rondom versierd met rocailles en acanthus. Wijzerplaat van email op koper. Frankrijk, omstreeks 1900. Gemerkt op het uurwerk. Met sleutel en slinger.
A gilded bronze clock in Rococo style. Decorated all around with seed beads and acanthus. Dial of enamel on copper. France, circa 1900. Marked on the movement. With key and pendulum.No longer availableDim. h:42 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#250Een 18 karaat witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.10 ct.No longer availableDim. 10,35 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#627DogonMasker in gesculpteerd hout, Dogon, Mali.
Mask in carved wood, Dogon, Mali.No longer availableDim. 40 x 14cmEstimate: € 60 / 80