#585Een fijn geknoopt Oosters wollen tapijtje met decor van rozen.
#365Een smeedijzeren haardscherm versierd met koperen bollen.
#45Een pijpenstaander in de vorm van een mannetje van gebeeldhouwd buxushout op gedraaid voetstuk van berkenhout. Het hoofd met hoed is de pijpenkop. In zijn hand een sigarettenpijpje. Kop gebarsten.
A pipe stand in the shape of a man made of carved boxwood on a turned base of birch wood. The head with hat is the pipe bowl. A cigarette holder in his hand. Head cracked.No longer availableDim. H: 16 cmEstimate: € 50 / 60 -
#351Een porseleinen groepje met duif, als lamp. Met vergulde bladeren. Met handgeschilderd decor.
A porcelain group with a pigeon, as a lamp. With gilded leaves. With hand-painted decor.No longer availableDim. 33,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#690K.LM.20 Amsterdamse huisjes van blauw en wit Delfts aardewerk, uitgegeven door Bols als jeneverflesjes voor KLM, sommige nog afgesloten.
20 Amsterdam houses of blue and white Delft earthenware, issued by Bols as gin bottles for KLM, some still sealed.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#5Een tabaksdoos van gedreven koper. Beeltenis van Princess Mary centraal op het deksel daar rond de namen van de geallieerde landen in W.O. I. Gedateerd Christmas 1914 en bestemd ter ondersteuning van de Britse troepen.
A tobacco box of hammered copper. Image of Princess Mary in the center of the lid, surrounded by the names of the Allied countries in WWI. Dated Christmas 1914 and intended to support the British troops.No longer availableDim. L. 12,5 cmEstimate: € 30 / 35 -
#417lot van 3 Nanking vazen, Chinees porselein.
#364A.M. Weyers“Beweging”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Movement”. Pastel on paper. Signed.No longer availableDim. 18 x 27 cmEstimate: € 25 / 35 -
#482Jos DufourPeriod: 1896-1976“Hoeves in de winter”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en met opdracht achteraan d.d. 1950.
“Farmhouses in winter”. Oil paint on panel. Signed and with dedication on the back dated 1950.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 100 / 150