#318Lot stripverhalen. Willy Vandersteen. Willy & Wanda en Bob & Bobette (5 albums in kleur). Paling en Ko, Lefranc, Michel Vaillant, Jo, Suus en Jokko, Bob Morane, Witte Horizon enz. 27 stuks, redelijke tot goede staat.
#665Metalen vintage gynaecologiebank, verstelbaar.
#170Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,56 ct. EVVS1.
An 18 carat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 1.56 ct. EVVS1.No longer availableDim. 7,45 gEstimate: € 1350 / 1450 -
#560Twee verschillende armbanden met amethistkleurige bolletjes, waarvan één met een zilveren art deco hanger van 900‰ zilver.
Two different bracelets with amethyst coloured balls, one with a silver art deco pendant of 900‰ silver.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#597Een dekselvaas van Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen en vogels in uitsparingen op lichtblauwe fond. Medio XXste eeuw. Schilfer aan de rand van het deksel.
A Chinese porcelain lidded vase with a famille rose decor of flowers and birds in recesses on a light blue background. Mid XXth century. Chip on the edge of the lid.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#58Militaire bajonet in lederen schede, genummerd.
#169A Edmonson“Zeezicht van op duinen”, schilderij olieverf op doek, onderaan gesigneerd “Edmonson”.
"Sea view from the dunes", painting oil on canvas, signed at the bottom "Edmonson".No longer availableDim. 68 x 98cmEstimate: € 80 / 120 -
#186Een rechte, mahoniehouten secretaire met klapblad, onderaan twee deuren, bovenaan een lade “en doucine”. Binnenin kleine laden met benen trekkers. Marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.
#319“Biddende boer en boerin”. Een paar plaquettes van polychroom Vlaams aardewerk.
"Praying farmer and farmer's wife". A pair of polychrome Flemish pottery plaques.No longer availableDim. 22 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#622Eller“Parijs straatzicht.” Acryl op doek. Gesigneerd.
“Farm view.” & “Village view.” Oil on canvas, signed.No longer availableDim. 23 x 32 & 22 x 27 cmEstimate: € 60 / 80