#681Val Saint-LambertEen vierkante coupe van geslepen kristal, deels blauw gekleurd in de massa.
A square coupe of cut crystal, partly coloured blue in the mass.No longer availableDim. 19 x 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#73Een Hollandse officierssabel, gegraveerd ‘Yzerhouwer.’
A Dutch officer's saber, engraved 'Yzerhouwer.'No longer availableDim. L: 106 cmEstimate: € 120 / 180 -
#181Samuel MartiPeriod: 1922 -Een pendule van verguld brons in Rococo stijl. Rondom versierd met rocailles en acanthus. Wijzerplaat van email op koper. Frankrijk, omstreeks 1900. Gemerkt op het uurwerk. Met sleutel en slinger.
A gilded bronze clock in Rococo style. Decorated all around with seed beads and acanthus. Dial of enamel on copper. France, circa 1900. Marked on the movement. With key and pendulum.No longer availableDim. h:42 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#260“Olympische spelen Moskou 1980. Een collectie zilveren munten in 4 etuis. 11 van 10 roebel, 10 van 5 roebel. 900‰.
#253Hergé“De Zeven Kristallen Bollen.”. Hard cover. Ed. Casterman 1957 (A57). Zeer goede staat. Voorplaat deels verschenen.
“The Seven Crystal Balls.”. hard cover. Ed. Casterman 1957 (A57). Very good condition. Front cover partly published.No longer availableEstimate: € 70 / 80 -
#397Aziatisch porseleinen theepot met warmhouder.
#386Indo-BidjarEen wollen karpet. Handgeknoopt.
A wool rug. Hand-knotted.No longer availableDim. 143 x 67 cmEstimate: € 25 / 35 -
#621Lot van 2 Japans Imari porseleinen sierborden, bloemendecor.
"Two women". Lithograph. Signed and numbered 190/250 outside the plate.No longer availableDim. 39 x 25 cmEstimate: € 200 / 220