#151Een aardewerken vaas gedecoreerd met saters en blauw glazuur. Gemerkt onderaan: E. Aubry.
#17Blauw wit bord met een handgeschilderd decor.
Blue and white plate.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 15 / 25 -
#603Lot van 3 aardewerken kruiken, vermoedelijk replica 16e eeuws Siegburg.
Lot of 3 earthenware jugs, presumably replica 16th century Siegburg.No longer availableDim. 26cm x Ø8cmEstimate: € 60 / 80 -
#555Halesworth, SuggateEen staande klok met mahoniehouten kast. Engeland, XIXde eeuw.
"Village view". Watercolor on paper. Provenance: studio of the artist.No longer availableDim. 35 x 44 cmEstimate: € 25 / 35 -
#623Zes borden van Chinees porselein met een blauw en wit decor, waarvan vijf een serie vormen met een huis en een paradijsvogel als decor. Medio XXste eeuw. Eén randschilfer.
Six Chinese porcelain plates with a blue and white decor, five of which form a series with a house and a bird of paradise as decor. Mid XXth century. One edge chip.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 60 / 100 -
#633Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken, vermoedelijk 16e eeuws, bodemvondsten Siegburg.
Lot of 4 glazed earthenware jugs, presumably 16th century, archaeological finds Siegburg.No longer availableDim. 10cm x Ø8cmEstimate: € 120 / 200 -
#261“De ambachten.” Een lot van 12 tinnen beeldjes. Gemerkt en gedateerd 1984.
“The crafts.” A lot of 12 pewter figurines. Marked and dated 1984.No longer availableDim. h + - 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
"Flowers". Two halftone prints. Signed and EA outside the plate.No longer availableDim. 22 x 18 cmEstimate: € 200 / 220