#417lot van 3 Nanking vazen, Chinees porselein.
#565Een rond Art Deco tafeltje uit gefineerd walnoten hout.
#362Joz. De SwertsEen lot van vier gravures in negatief. “Karnaval.”, “Hoofd met kruis op achtergrond.” & “Twee gezichten.” Gesigneerd binnen de plaat.
A lot of four engravings in negative. “Carnival.”, “Head with cross in background.” & "Two faces." Signed inside the plate.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#696Een klein handgeknoopt Oosters wollen kleedje.
#377Een ontbijtbestek met benen heften, bestaande uit twaalf grote messen, 16 botermesjes met zilveren lemmets, 16 dessertvorkjes.
Breakfast cutlery with bone handles, consisting of twelve large knives, 16 butter knives with silver blades, 16 dessert forks.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#393Een lot van twee kristallen vazen. Eén kleurloze, gemerkt Val St. Lambert, de andere geel in de massa.
A lot of two crystal vases. One colourless, marked Val St. Lambert, the other yellow in the mass.No longer availableDim. h 25 & 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#148“Aankondiging van de Heer” Een reliëf van terracotta. Achteraan gemerkt en gestempeld.
“Annunciation of the Lord” A terra cotta relief. Marked and stamped on the back.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 45 / 55 -
#136Een Louis-Philippe-stijl tweedeurskast met lade en arduinen blad, met messingen monturen.
A Louis-Philippe style two-door cabinet with drawer and bluestone top, with brass mountings.No longer availableDim. 93 x 120 x 49 cmEstimate: € 60 / 100 -
#325Een etui met twaalf koffielepels en een suikertang van verzilverd metaal.
A case with twelve coffee spoons and sugar tongs made of silver-plated metal.No longer availableEstimate: € 25 / 30