#366Een goudkleurige jardinièrestaander met lila vlechtwerk.
A gold-coloured jardinière stand with lilac-coloured wickerwork.No longer availableDim. h 93, Ø 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#15Een pijpenkop van gebeeldhouwd buxushout met voorstelling van lopende herten. Dekseltje van zilver of verzilverd metaal.
A pipe bowl of carved boxwood depicting walking deer. Lid of silver or silver-plated metal.No longer availableDim. L: 10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#62G. Verhoeven“Jagers in het bos.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#329Een lot van 2 koperen vijzels met stamper, waarvan 1 replica, gemerkt met tekst “Heinrick ter Horst me fecit anno 1607”.
#327Een paar vuurbokken van smeedijzer en verguld brons. Lodewijk XV-stijl, XIXde eeuw.
#417lot van 3 Nanking vazen, Chinees porselein.
#705Een lot van twee grijze en twee gele glazen sierfluiten, en vijf kristallen mondgeblazen sierfluiten.
A lot of two gray and two yellow decorative glass flutes, and five crystal mouth-blown decorative flutes.No longer availableDim. h 35,5 & 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#310Twee verschillende geboorte mutsjes en een sprei van kloskant met opschrift. Bebé.
Two little baby hats and a lace bedspread inscribed Bebé.No longer availableDim. 77 x 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#132Van der Hecht“Landschap met bruggetje.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Landscape with a bridge.” Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 160 / 240 -
#358Een lot van twee zagemannetjes, 19de eeuws, met één staander (recenter).
Lot of two saw men, 19th century, with one upright (more recent).No longer availableDim. h 29 & h 42 cmEstimate: € 25 / 40 -
#616Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#356Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
A hand-knotted Pakistani wool rug.No longer availableDim. 151 x 94 cmEstimate: € 35 / 45