#615Een hallbank van gebeeldhouwd eikenhout in gotische stijl. Rug versierd met vier personages in nissen, koffer versierd met perkamentplooien.
A hall bench in carved oak in Gothic style. Spine decorated with four characters in niches, case decorated with parchment folds.No longer availableDim. 144 x 125 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#520“Toi et Moi”. Een 18 karaats witgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
"Toi et Moi". An 18 karat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 0.50 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 400 / 500 -
#213Een bronzen hondje, liggende op een marmeren sokkel.
“Abstract compositions with figures.” A few works, mixed media on paper.No longer availableDim. 50 x 50 x 2 cmEstimate: € 400 / 600 -
#22Joz De Swerts“Hoevezicht.” Olieverf op board. Gesigneerd.
“Farm view.” Oil on board. Signed.No longer availableDim. 26,5 x 30,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#265Bestek gemerkt International Sterling Pat’d: 12 grote en 6 kleine vorken, verder losse messen, lepeltjes en vorkjes. Evenals Christofle, Paris: 12 oestervorkjes (in doosje), een slabestek en een sauslepel. Verder twee reeksen kreeftenhaken.
Cutlery marked International Sterling Pat'd: 12 large and 6 small forks, further loose knives, spoons and forks. As well as Christofle, Paris: 12 oyster forks (in a box), a salad cutlery and a sauce ladle. Furthermore, two sets of lobster hooks.No longer availableEstimate: € 220 / 360 -
#127Een barok kruisbeeld met een corpus van palmhout. XVIIIde eeuw. Kleine manco’s.
A baroque crucifix with a boxwood corpus. XVIIIth century. Small flaws.No longer availableDim. H. 66 cmEstimate: € 200 / 300 -
#423Twee Afrikaanse hoofden van keramiek.
Two African ceramic heads.No longer availableDim. h28cmEstimate: € 40 / 50 -
#240Een 18 karaatswit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct. en een parel.
An 18 carat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.44 ct and a pearl.No longer availableDim. 8,35 g p:1 cmEstimate: € 700 / 800 -
#352lot van 4 blauw witte tegels, met dierlijke figuren afgebeeld, geschat 18e-19e eeuws
#565Een rond Art Deco tafeltje uit gefineerd walnoten hout.
#674Een ronde wandklok met handgeschilderde wijzerplaat op glas en met messingen boord.
A round wall clock with a hand-painted dial on glass and a brass border.No longer availableDim. 28x35cmEstimate: € 40 / 60