#291WasmuelEen set van vier oranje polychroom aardewerken vaasjes met twee bijbehorende plateaus. Eén schilfer aan het kleinste schaaltje.
#336Klein bijzettafeltje van eikenhout.
Small side table made of oak wood.No longer availableDim. 52x34x47 cmEstimate: € 20 / 30 -
#5Een tabaksdoos van gedreven koper. Beeltenis van Princess Mary centraal op het deksel daar rond de namen van de geallieerde landen in W.O. I. Gedateerd Christmas 1914 en bestemd ter ondersteuning van de Britse troepen.
A tobacco box of hammered copper. Image of Princess Mary in the center of the lid, surrounded by the names of the Allied countries in WWI. Dated Christmas 1914 and intended to support the British troops.No longer availableDim. L. 12,5 cmEstimate: € 30 / 35 -
#314Een verzilverd metalen koffie-en theeservies: koffie-, thee-, melk- en suikerpot. Made in Sheffield. We voegen er een dienblad aan toe met een ander motief.
#281Een terrine met onderschaal van Frans polychroom aardewerk. Gedecoreerd met figuren.
A tureen with bottom dish of French polychrome earthenware. Decorated with figures.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#566AfsharWollen karpet met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Wool rug with geometric motif. Hand-knotted.No longer availableDim. 234 x 121 cmEstimate: € 75 / 100 -
#341HeirloomEen dienblad van verzilverd metaal. Gemerkt onderaan. Heirloom Melon.
A tray of silver-plated metal. Marked at the bottom. Heirloom Melon.No longer availableDim. 77,5 x 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#315PomPiet Pienter en Bert Bibber. 39 albums (nummer 12 ontbreekt in de volledige reeks ongekleurde albums). Ed. De Vlijt. Zeer goede staat behalve nr 5 en nr 10.
Piet Pienter and Bert Bibber. 39 albums (number 12 is missing from the full series of uncolored albums). Ed. The Vlijt. Very good condition except for nr 5 and nr 10.No longer availableEstimate: € 40 / 70 -
#13Sandro MaggioniEen lot van 3 biscuit beeldjes, Jongen met fruitmand op rug en meisje met cadeau en mand, kindje met hond, allen op vergulde voet en onderaan gemarkeerd met letter “N” en kroon.
A 19th century earthenware vase with hand-painted romantic decor. Wear and damage at the bottom. Minimal paint damage and old repairs.No longer availableDim. h 78 cmEstimate: € 220 / 260