#705Een lot van twee grijze en twee gele glazen sierfluiten, en vijf kristallen mondgeblazen sierfluiten.
A lot of two gray and two yellow decorative glass flutes, and five crystal mouth-blown decorative flutes.No longer availableDim. h 35,5 & 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#260“Olympische spelen Moskou 1980. Een collectie zilveren munten in 4 etuis. 11 van 10 roebel, 10 van 5 roebel. 900‰.
#471Een bronzen beeld van een Jaguar, naar Bugatti.
#419Een Chinees porseleinen bord met varia decor, blauw/wit.
#135Een sigarenpijpje met een meerschuimen kop in de vorm van een naakte vrouw met een duif, gezeten op een struik. Amberen steel.
A cigar pipe with a meerschaum head in the shape of a naked woman with a dove, seated on a bush. Amber stem.No longer availableDim. L: 17 cmEstimate: € 150 / 200 -
#537Een gazelle-gewei op muurplaat.
#265Bestek gemerkt International Sterling Pat’d: 12 grote en 6 kleine vorken, verder losse messen, lepeltjes en vorkjes. Evenals Christofle, Paris: 12 oestervorkjes (in doosje), een slabestek en een sauslepel. Verder twee reeksen kreeftenhaken.
Cutlery marked International Sterling Pat'd: 12 large and 6 small forks, further loose knives, spoons and forks. As well as Christofle, Paris: 12 oyster forks (in a box), a salad cutlery and a sauce ladle. Furthermore, two sets of lobster hooks.No longer availableEstimate: € 220 / 360 -
A Dutch secretaire with three drawers, mahogany veneer and bronze ornaments. Supported by two claw an d ball feet in the front. Inside six drawers and a door with another drawer, and a compartment on the writing panel. Wear to the veneer on top of the furniture.No longer availableDim. 102 x 50 x 84 cmEstimate: € 200 / 300 -
#597Een dekselvaas van Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen en vogels in uitsparingen op lichtblauwe fond. Medio XXste eeuw. Schilfer aan de rand van het deksel.
A Chinese porcelain lidded vase with a famille rose decor of flowers and birds in recesses on a light blue background. Mid XXth century. Chip on the edge of the lid.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#581Een beeldje uit speksteen met afgebeeld Guanyin.
A soapstone figurine depicting Quan Yin.No longer availableDim. h 15cmEstimate: € 35 / 45