#392“Bloemenmarkt te Parijs.” Olieverf op doek.
“Abstract compositions with figures.” A few works, mixed media on paper.No longer availableDim. 50 x 50 x 2 cmEstimate: € 400 / 600 -
#638Een metaal, gepatineerde tulpen vaas met 5 bloemenhouders.
A metal, patinated tulip vase with 5 flower holders.No longer availableDim. h 33cmEstimate: € 75 / 100 -
#546Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#680Een handgeknoopte wollen kelim.
#412“Personage met roze kleding.” Onleesbaar gesigneerd, genummerd 16/100. Draagt watermerk in het papier van Sabena.
“Character with pink clothes.” Illegibly signed, numbered 16/100. Carries watermark in Sabena's paper.No longer availableDim. 38,5 x 29,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#677Twee geisha’s van veelkleurig Japans porselein.
#202Félix De BaerdemaekerPeriod: 1836 - 1878“Het binnenhalen van het hooi”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bringing in the hay”. Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 35 x 58 cmEstimate: € 250 / 350 -
#318Lot stripverhalen. Willy Vandersteen. Willy & Wanda en Bob & Bobette (5 albums in kleur). Paling en Ko, Lefranc, Michel Vaillant, Jo, Suus en Jokko, Bob Morane, Witte Horizon enz. 27 stuks, redelijke tot goede staat.
#263Koperen wandplaat “Rubens”.
Copper wall plate "Rubens".No longer availableDim. Ø: 66 cmEstimate: € 30 / 40 -
#32Maurits Bilcke“Ruine”. Een inkttekening, gesigneerd en gedateerd 1948.
"Ruin". An ink drawing, signed and dated 1948.No longer availableDim. 28 x 39 cmEstimate: € 20 / 25