#635Houten hoekrekje, 4 schappen met gedraaide poten.
#535Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.
#605Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.
#124Grote ovale spiegel met ornament bovenaan, verguld.
Large oval mirror, ornament on top, gilded.No longer availableDim. h 132 x b 32 cmEstimate: € 175 / 200 -
#450Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 1 ct. en briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 karat white and yellow gold ring set with a central sapphire of +- 1 ct. and diamonds and diamond baguettes with a combined weight of +- 1 ct.No longer availableDim. 6,54 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#629“De maaier”. Litho. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
"The Reaper". Lithograph. Signed and EA outside the plate.No longer availableDim. 45 x 54 cmEstimate: € 200 / 220 -
#196Een Hollands eikenhouten buffet met twee deuren. Gesigneerd en gedateerd: 1721. ‘Cordt. Hinrick Vreügdt. Anno 1721. Den. 13. Mai. M. I.H.L.F’
A Dutch oak buffet with two doors. Signed and dated: 1721. 'Cordt. Hinrick Vreügdt. Anno 1721. Den. 13. Mai. MIHLF'No longer availableDim. 115 x 174 x 51 cmEstimate: € 200 / 300 -
#212Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862“De schilder in zijn atelier”. Olieverf op mahoniehouten paneel. Gesigneerd en gedateerd 1852 (?).
The painter in his studio. Oil on mahogany panel. Signed and dated 1852 (?).No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 500 / 800 -
#455Een kleine kneehole desk van notenhout met vijf laden, blad bekleed met vachette. Achterkant met valse laden. Engels werk.
A small walnut knee-hole desk with five drawers, top covered with vachette. Back with fake drawers. English work.No longer availableDim. 77 x 127 x 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#219J.M.C.“Vissersfamilies op het strand bij een woelige zee”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1868.
A coupe of colourless crystal with a silver-plated base. Marked.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
Art Nouveau porcelain vase with floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 75 / 80