#297A.M. De Jong en George van Raemdonck. “De Wereldreis van Bulletje en Boonestaak”. Nummers 1, 6, 8, 21, 22, 23, 24, 25, 29 en 32. Ed. Boumaar, Zutphen, 2001-2006. Als nieuw.
AM De Jong and George van Raemdonck. “De Wereldreis van Bulletje en Boonestaak”. Numbers 1, 6, 8, 21, 22, 23, 24, 25, 29 and 32. Ed. Boumaar, Zutphen, 2001-2006. Like New.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#703Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.
#89Jan Kennis“De Sacristie.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#376KaradjaEen wollen lopertje. Handgeknoopt.
#419Een Chinees porseleinen bord met varia decor, blauw/wit.
#127Een barok kruisbeeld met een corpus van palmhout. XVIIIde eeuw. Kleine manco’s.
A baroque crucifix with a boxwood corpus. XVIIIth century. Small flaws.No longer availableDim. H. 66 cmEstimate: € 200 / 300 -
#201Een oude koperen hallamp met beelden in de vorm van de vier musketiers en met gekleurd en glas(één glas gebarsten). Begin 20ste eeuw.
An old copper hall lamp with statues in the shape of the four musketeers and with coloured glass (one glass cracked). Early 20th century.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#155Een grote figuratieve pijp met steel en kop van gebeeldhouwd meerschuim. Benen mondstuk.
A large figurative pipe with stem and head of sculpted meerschaum. Bone mouthpiece.No longer availableDim. L. 41 cmEstimate: € 50 / 80 -
#339Aubrée à NozayEen comtoise versierd met gedreven geel koper, de voorstelling getiteld “La Culture. Wit geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Einde XIXde eeuw. Met sleutel en op houten stoeltje.
A comtoise decorated with hammered yellow copper, the performance entitled “La Culture. White enamel dial with Roman numerals. End of XIXth century. With key and on wooden chair.No longer availableDim. H: 135 cmEstimate: € 40 / 60 -
“Arable landscape with harvesting farmers.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 180