Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Waterlandschap met hoeves”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
Floris Jespers
Period: 1889 - 1965

“Waterlandschap met hoeves”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1941.

“Paysage rupestre aux fermes”. Technique mixte. Signée et datée 1941.
Dim. 36 x 40 cm
SKU: 2210190577.
Auction day: 23 October 2019 19:00
Catalogue #577
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Jespers

  • #254
    Floris Jespers
    Period: 1889 - 1965

    “Erotische scène”. Een deels ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd 9/100 buiten de plaat.

    “Scène érotique”. Eau-forte partiellement colorée. Signée et numérotée 9/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 10,5 x 13,5 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #576
    Kashan

    Handgeknoopt zijden karpet. Centraal rond medaillon. Perzisch werk. Goede staat.

    Carpette persane en soie. Nouée main. Médaillon rond central.
    No longer available
    Dim. 214 x 154 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #583

    Twee beeldjes van jadeïet en een sierstuk van speksteen. Letsel aan een bek.

    Deux statuettes en jadéite et une pièce décorative en pierre de lard. Petit dégât à un bec.
    No longer available
    Dim. H. 31 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #307
    Willy Vandersteen

    Suske en Wiske. Een grote partij stripverhalen. De nummers 92 t.e.m. 208 van de gekleurde rode reeks. Nummers 94 (De Sissende Sampan), 132 (De Stierentemmer), 163 (De Vlijtige Vlinder), 193 (Hippus het Zeeveulen) ontbreken. Overwegend in goede staat.

    Suske et Wiske. un lot de bandes dessinées. Numéros 92 au 208 inclus de la série rouge. Manquant: numéro 94 (De Sissende Sampan), 132 (De Stierentemmer), 163 (De Vlijtige Vlinder), 193 (Hippus het Zeeveulen). La plupart en bon état.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #426

    Een oude vierkante houten bak.

    Bac carré ancien en bois.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #762

    Een lot van elf kleurloos glazen apothekerspotten en een karaf. een deksel manco.

    Lot de onze pots de pharmacie en verre incolore et une carafe (couvercle manque).
    No longer available
    Dim. h: 13 en 38 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #165
    Georgina von Etzdorf

    Twee dezelfde sjaals in verschillende kleuren van rayon en polyester.

    Deux châles semblables de différentes couleurs en rayon et polyester.
    No longer available
    Dim. 150 x 18 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #92

    “Réception du Roi a la Porte de Laeken” & “Décoration et cérémonie de la Place de la Société Civile”. Twee XIXe eeuwse lithografieën.

    “Réception du Roi à la Porte de Laeken” & “Décoration et cérémonie de la Place de la Société Civile”. Deux lithographies du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 62 x 48 cm & 64 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #201

    Griekse godin. Bronzen beeld naar het classicisme.

    Déesse grecque. Une statue en bronze.
    No longer available
    Dim. H: 40 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #481

    Miniatuur kanon van ijzer en aluminium.

    Un canon miniature en fer et aluminium.
    No longer available
    Dim. L. 21 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #190

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,68 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,68 ct.
    No longer available
    Dim. 13,84 g
    Estimate: € 1600 / 1700
  • #91

    Een driedelig schouwstel van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een pendule en twee vazen, gedecoreerd met een Hollands gezin.

    Une garniture de cheminée en faïence polychrome, comprenant une pendule et deux vases, décoration d’une famille hollandaise.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #326

    Twee met leder beklede archiefkastjes, waarbij één met vier laden en het andere met negen laden.

    Deux meubles à archives recouverts de cuir dont un ouvrant à quatre tiroirs, l’autre à neuf.
    No longer available
    Dim. h: 68 & 84 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More