Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Waterlandschap met vissers”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1867.
J.M. Tilmes Junior

“Waterlandschap met vissers”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1867.

”Paysage fluvial et pêcheurs”. Huile sur toile. Signée et datée 1867.
Dim. 42 x 65 cm
SKU: 2409190189.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #189
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #317

    Een vol messingen scheepslog op mahoniehouten voet.

    Un log marin en laiton plein sur pied en acajou.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #377

    Twee verschillende schemerlampen van aardewerk en koper.

    Deux lampes différentes en faïence et cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm (z.k.)
    Estimate: € 30 / 50
  • #39

    “Christus auf Golgotha”. Een ingekleurde gravure met gouddruk. Omstreeks 1900.

    ”Christus auf Golgotha”. Une gravure en couleurs et impression en or. +- 1900.
    No longer available
    Dim. 47 x 53 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #553

    “Koning te paard”. Een houten beeldje.

    ”Roi à cheval”. Une statue en bois.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #384
    Gianni Castellani

    Een handtas van zwart daim en leder met vergulde monturen.

    Sac à main en daim et cuir noir aux montures dorés.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #374

    “Jachttafereel”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt een handtekening.

    ”Scène de chasse”. Huile sur toile marouflée. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 27 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #842

    Twee boeken m.b.t. Cinema. 1982.

    Deux livres en relation avec le cinéma. 1982.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #646

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapîjt.

    Un tapis d’Orient en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 245 x 205 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #204
    Andrei Medinski
    Period: °1948

    “Spâlâtoreasâ”. Olieverf op board. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1993.

    ”Spâlâtoreasâ”. Huile sur carton. Signature au dos et daté 1993.
    No longer available
    Dim. 42 x 40,5 cm
    Estimate: € 350 / 400
  • #339

    Drie ingekaderde stukken XVIIIe eeuws Frans naaldwerk met bloemen.

    Trois pièces de tapisserie sous verre, travail français, XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 25 x 15 & 15 x 12 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #187
    Delvaux

    Een handtas van donkerbruin leder, model ‘Camille PM’. In originele dragtas.

    Un sac à main en cuir brun, modèle ‘Camille PM’. Dans sac d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 320 / 380
  • #778

    “Fallus”. Een wit marmeren kunstwerkje op arduinen sokkel.

    ”Phallus”. Une oeuvre d’art en marbre blanc sur socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More