#389Een antiek glazen bord met beschilderd plantenmotief.
#162Een rechthoekige vergulde spiegel met barokke versieringen bovenaan.
#859Een houten wandklok. De wijzerplaat in achterglasschildering met een handgeschilderd decor van spelende kinderen.
#281Een goudweegschaaltje in houten kistje. Compleet met gewichtjes.
#683Een paar lampen van kunststof en verchroomd metaal in art decostijl.
#670Een tweeledige eikenhouten boekenkast in renaissancestijl.
#714Een spiegel in goudgepatineerde houten lijst.
#122W. Wieden“Zeilschip Engienie 1880. Cap. Hendrick Janssen”. Gouache. Gesigneerd. Glas gebroken.
”Voilier Engienie 1880. Cap. Hendrick Janssen”. Gouache. Signée. Verre cassé.No longer availableDim. 40 x 57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#399Een paar gedreven koperen wandplaquettes met voorstelling van Mars en van Minerva. XIXde eeuw.
Une paire de plaquettes en cuivre repoussé représentant Minerve et Mars. XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø: 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#687Een reclamehouder in de vorm van een slager in kunststof.
#688Von SchierholzEen siervaas van meerkleurig en verguld porselein, versierd met bloemen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
#423Een messingen schemerlamp.
Une lampe en laiton.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 20 / 25