#200Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een centrale diamant van ± 0,70 ct. en met diamanten een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti d’un diamant central de ± 0,70 ct et de diamants ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#139E. Ritburn (?)“Uil”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#816Een Chinees wollen karpetje.
#649P. Alechinsky“Leur amour...”. Een litho met ets. Gesigneerd en genummerd 35/120 buiten de plaat.
”Leur amour…”. Une lithographie avec une eau-forte. Signée et numérotée 35/120 hors planche.No longer availableDim. 49 x 57 cmEstimate: € 420 / 480 -
#89Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“De naaister”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1925.
”La couturière”. Huile sur toile. Signée et datée 1925.No longer availableDim. 59 x 70,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#276Jacques Leleu CollectionEen vintage kersenhouten tweezits bank met losse linnen kussens met een bloemenmotief.
#290Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,10 ct. en robijn cabochons met een gezamenlijk gewicht van ± 24,10 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 2,10 ct et de cabochons de rubis ayant un poids total de ± 24,10 ctNo longer availableDim. 15,37 gEstimate: € 1600 / 1800