#317Een vol messingen scheepslog op mahoniehouten voet.
Un log marin en laiton plein sur pied en acajou.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#377Twee verschillende schemerlampen van aardewerk en koper.
#39“Christus auf Golgotha”. Een ingekleurde gravure met gouddruk. Omstreeks 1900.
#553“Koning te paard”. Een houten beeldje.
#384Gianni CastellaniEen handtas van zwart daim en leder met vergulde monturen.
#374“Jachttafereel”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt een handtekening.
”Scène de chasse”. Huile sur toile marouflée. Porte une signature.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#842Twee boeken m.b.t. Cinema. 1982.
#646Een handgeknoopt Oosters wollen tapîjt.
#204Andrei MedinskiPeriod: °1948“Spâlâtoreasâ”. Olieverf op board. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1993.
”Spâlâtoreasâ”. Huile sur carton. Signature au dos et daté 1993.No longer availableDim. 42 x 40,5 cmEstimate: € 350 / 400 -
#339Drie ingekaderde stukken XVIIIe eeuws Frans naaldwerk met bloemen.
Trois pièces de tapisserie sous verre, travail français, XVIIIème siècle.No longer availableDim. 25 x 15 & 15 x 12 cmEstimate: € 30 / 40 -
#778“Fallus”. Een wit marmeren kunstwerkje op arduinen sokkel.
”Phallus”. Une oeuvre d’art en marbre blanc sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50 / 60