#101
Een wassen Madonna met kind met kanten sluier. Onder een grote glazen stolp
#427
Model van een Indian motor. Kunststof.
Modèle d’une moto Indian en plastique.No longer availableDim. H: 10 cmEstimate: € 20 / 25 -
#333
Een Wedgwood pique fleurs met een wit op blauw decor.
Un pique-fleurs en Wedgwood à décor bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#7
Un lot de six décorations à suspendre en verre, comprenant deux grandes pièces bleues et quatre plus petites argentées.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#393Sadler
Een Engelse aardewerken theepot met een verguld decor.
Une théière en faïence anglaise à décor dorée.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 20 / 30 -
#321
Een porseleinen dekseldoos met zilverglazuur. het deksel getooid met een roos.
Une boîte à couvercle en porcelaine et glaçure argentée. Le couvercle à décoration d’une rose.No longer availableDim. b: 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#63
Een verzilverd kruisbeeld onder glazen stolp.
Un crucifix argenté sous cloche.No longer availableDim. H: 50 cmEstimate: € 25 / 35 -
#9
Een antiek houten kistje, binnenin versierd met ingelegde figuren en bekleed met schildpad aan de buitenkant.
Coffret ancien en bois, l’intérieur décoré de figures incrustées, l’extérieur en placage d’écaille.No longer availableDim. 11 x 28 x 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#457
Chromen hanglamp. Jaren zeventig.
#171
Een meisje met brief en vogel. Bronzen beeld naar Moreau.
#571
Een bronzen groep van drie lachende Chinezen.
#587Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
“Burchtgracht met talrijke personages”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Burchtgracht avec nombreux personnages”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 80 / 100