Other lots in this auction
-
#713Twee oude bajonetten, waarbij één uit de Eerste en één uit de Tweede Wereldoorlog.
Deux anciennes baïonnettes, dont une de la Première Guerre Mondiale et une de la deuxième Guerre Mondiale.No longer availableDim. l: 50 & 38 cmEstimate: € 50 / 70 -
#199Victor Marais-MiltonPeriod: 1872 - 1948“Lezende kardinaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
”Cardinal, lecture”. Huile sur toile. Signature en bas à droite.No longer availableDim. 46 x 38Estimate: € 1000 / 1300 -
#224“Salomé en Johannes de Doper”. Olieverf op koper. Einde zeventiende eeuw.
”Salomé et Jean le Baptiste”; Huile sur cuivre. Fin XVIIième siècle.No longer availableDim. 20,5 x 13,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#85Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale saffier van ± 1 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et un saphir central de ± 1 ct.No longer availableDim. 6,37 gEstimate: € 800 / 900 -
#160Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,53 ct. en een centrale amethist van ± 4,93 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,53 ct et une améthyste centrale de ± 4,93 ct.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#500JunghansEen regulateur in gebeeldhouwde kast, getooid met twee bronzen paardenhoofden.
Un régulateur dans une armoire en bois, décoration de deux têtes de chevaux en bronze.No longer availableDim. l: 103 cmEstimate: € 80 / 120 -
#316Een eikenhouten koffer met gesculptuurde paneeltjes met personages.
Un coffre en chêne aux panneaux sculptés.No longer availableDim. 60 x 101 x 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#567“Guan Yin met lotus”. Een beeldje van gesculpteerd ivoor op houten sokkel. Eerste kwart XXe eeuw.
”Guan Yin et lotus”. Une statue en ivoire sculpté sur socle en bois. Premier quart du XXième siècle.No longer availableDim. h: 28,5 cmEstimate: € 220 / 280 -
#477Een bronzen Boeddhahoofd met vier gezichten. Onderaan gemerkt.
Une tête de Bouddha en bronze à quatre visages. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 120 / 200 -
#269C. Vermoelen“Parkzicht met zwanen op een vijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur les cygnes sur l’étang au parc”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#12P. Maudet“Zich op de Isère te Grenoble”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur l’Isère à Grenoble”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#439louis Belen“Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Olieverf op board.
”Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Huile sur carton.No longer availableDim. 30 x 27 ccmEstimate: € 60 / 100

