#164Hendrick VaderPeriod: 1928 - 1997“Vissersboten aan de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Bateaux de pêche auprès de la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 91 x 124 cmEstimate: € 240 / 300 -
#285Een zeer gevarieerd lot half edelstenen gemonteerd als hanger.
#784Een set van zeven groene mondgeblazen kristallen glazen.
Suite de sept verres en cristal soufflé à la bouche.No longer availableDim. h 10,5 cmEstimate: € 70 / 80 -
#239“Namiddag op het strand”. Olieverf op paneel. Recent atelierwerk naar de late XIXe eeuw.
”Après-midi à la plage”. Huile sur panneau. Travail récent d’après le XIXième siècle. Travail d’atelier.No longer availableDim. 20 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#596Een gefineerd Engels bureau met kalfslederen blad.
Bureau en bois de placage à tablette en vachette. Travail anglais.No longer availableDim. 175 x 114 cmEstimate: € 100 / 120 -
#10Zeven verschillende dameshorloges waaronder een Pontiac, Oris, Auroch. e.a.
#756Een Kaukasisch wollen tapijt.
#263Een kleine glazen halllantaarn versierd met bloemen.
#393Een lot XVIIIe en XIXe eeuws tin, bestaande uit enkele schotels, een terrine, een maatbeker en zeven verschillende klepkannen.
Un lot d’étain datant du XVIIIième et XIXième siècle, comprenant des plats, une terrine, une mesure et sept verseuses à couvercles différentes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#357Een paar jardinières van blauw en wit porselein met vergulde accenten. Onderaan gemerkt. Engels werk.
#45AfrikaTwee grote ruwe armbanden waarvan één gebroken van ivoor en één van gepolijst ivoor.
Deux grands bracelets en ivoire (un cassé).No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#23Een beddenpan van messing met originele gedraaide steel. XIXe eeuw.
Un bassin hygiénique en laiton avec manche tourné d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 60