#40Een zeer gevarieerd lot mineralen en half edelstenen.
#159J. Ramos“Schepen in de haven”. Olieverf op doek.
”Bateaux au port”. Huile sur toile.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#75Een paar geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en peervormige robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct et de rubis en forme de poire ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 650 / 750 -
#189Louis Van KuyckPeriod: 1821 - 1871“Scène in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène dans l’étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 400 / 500 -
#600Een grote bronzen voorstelling van Boeddha.
#724Een lot glazen met vergulde rand en voet met het opschrift ‘Laterre’, bestaande uit tien coupes en vier wijnglazen.
Deux pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de paons.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 160 / 180 -
#297Vidal“Het genot”. Een beeld van zamak op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
#384Een lot van zeven bruin glazen apothekerspotten in verschillende formaten.
#23Een beddenpan van messing met originele gedraaide steel. XIXe eeuw.
#322Louis Belen“Coin Maroquinerie Rue Chair et Pain”. Aquarel op papier.
”Coin Maroquinerie Rue Chair et Pain”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 62 x 39 cmEstimate: € 40 / 50 -
#736HerekeEen zijden karpet.
Une carpette en soie.No longer availableDim. 69 x 45 cmEstimate: € 180 / 220