Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Waterlandschap”. Olieverf op doek. Omstreeks 1900. Herdoekt.
Vlaamse School

“Waterlandschap”. Olieverf op doek. Omstreeks 1900. Herdoekt.

”Paysage, cours d’eau”. Huile sur toile. Vers 1900. A été retoilée.
Dim. 46 x 62 cm
SKU: 2310180134.
Auction day: 23 October 2018 19:00
Catalogue #134
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #710
    Fleischmann

    Een lot modeltreinen en toebehoren voor spoortype HO, bestaande uit twee elektrische locomotieven van de Duitse spoorwegen, een transformator, een 30-tal sporen en een aantal catalogi en handboeken. We voegen er een locomotief van het merk Kleinbahn aan toe.

    Un lot de trains modèles et accessoires pour rails de type HO comprenant deux locomotives électriques des chemins de fer allemands, un transformateur, des rails (+- 30 pièces) et des catalogues et manuels. Nous ajoutons une locomotive de la marque Kleinbahn.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #561

    “Vogel met jong”. Een art deco groep van aardewerk.

    “Oiseau et son petit”. Groupe art déco en faïence.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #780

    Een samovar van messing.

    Un samovar en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #679

    Een gietijzeren haardplaat met een Bijbelse voorstelling, een haardijzer en twee messingen vuurbokken in barokke stijl.

    Taque en fonte à décor biblique avec landier et deux chenets en laiton. Style baroque.
    No longer available
    Dim. 90 x 74 cm & h; 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #557

    Vaas van Chinees porselein met decor van personages. XXste eeuw. Houten sokkeltje.

    Un vase en porcelaine de Chine avec un décor de personnages. XXième siècle. Avec un socle en bois.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #540

    “Antilopen”. Een art deco groep van aardewerk.

    “Antilopes”. Groupe art déco en faïence.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #713

    Twee oude bajonetten, waarbij één uit de Eerste en één uit de Tweede Wereldoorlog.

    Deux anciennes baïonnettes, dont une de la Première Guerre Mondiale et une de la deuxième Guerre Mondiale.
    No longer available
    Dim. l: 50 & 38 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #14
    Baudry

    “Stilleven met bloemen” & “Stilleven met appelen en aardewerk”. Beide gesigneerd en de eerste gedateerd 1951.

    ”Nature morte, fleurs” & “ Nature morte, pommes et faïence”. Signés et le premier daté de 1951.
    No longer available
    Dim. 32 x 30 & 27 x 39 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #552

    “Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Wolvecamp 78.

    ”Composition”. Huile sur toile. Porte la signature: Wolvecamp.
    No longer available
    Dim. 75 x 92 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #504

    “Zeilschepen in een havenmonding”. Houtskool en gouache op papier. Gesigneerd.

    ”Voiliers dans l’embouchure du port”. Fusain et gouache sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 55 x 74 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #763

    Een lot van vier verschillende kannetjes met roestbruin glazuur, versierd met handgeschilderde decors.

    Lot de quatre verseuses en faïence à glaçure rouille, décorées à la main.
    No longer available
    Dim. h: 14 - 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #364
    Capodimonte

    “Edel koppel met bloemenmand” en “Jachtbuit”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Gemerkt.

    ”Couple noble au panier de fleurs” et “Butin de chasse”. Deux statues en porcelaine polychrome. Portent une marque.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 60 / 70
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More