Other lots in this auction
-
#160Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,53 ct. en een centrale amethist van ± 4,93 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,53 ct et une améthyste centrale de ± 4,93 ct.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#375Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.
Un buffet à deux corps en chêne. le dessous comporte deux portes et quatre tiroirs, le dessus une porte et deux portes coulissantes en verre. Première partie du XXième siècle.No longer availableDim. 185 x 158 x 52 cmEstimate: € 140 / 180 -
#90Rinaldo GavelloEen paar 18 karaats geel gouden oorbellen. Gesigneerd en in origineel lederen zakje.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct. Signé et dans un petit sac en cuir d’origine.No longer availableDim. 17,53 gEstimate: € 600 / 800 -
#363Een lot van negen XIXe eeuwse boeken met betrekking tot het recht en de maatschappij. Nederlands- en Franstalig.
Un lot de neuf livres du XIXième siècle en relation avec le droit de la société. En Néerlandais et Français.No longer availableEstimate: € 45 / 60 -
#279Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Kempische hoeve in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fermette des Landes en automne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#147Een driedelig klokstel van marmer en zamak.
Un ensemble de cheminée en trois pièces en régule et marbre.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#684Een eikenhouten schouwspiegel.
Un miroir de cheminée en chêne.No longer availableDim. h: 146 cmEstimate: € 100 / 120 -
#118Robert Van de VeldePeriod: 1895-1978“Ingetogen vrouw”. Terra cotta gesigneerd.
”Femme réservée”. Une statue en terre cuite. Signée.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#260Een 18 karaats geel gouden ring bezet met aquamarijn van ± 5 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’une aigue-marine de ± 5 ct.No longer availableDim. 7,14 gEstimate: € 400 / 500 -
#789CapodimonteEen etui met zes porseleinen kopjes met verzilverde monturen, versierd met een meerkleurig bloemendecor. Gemerkt.
Un étui contenant six tasses aux montures argentées et décor polychrome fleuri. Porte une marque.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#428Drie kleine jardinières, twee schotels en een dekselvaas van Japans porselein met een Imari decor. Onderaan gemerkt: Gold Imari.
Trois petites jardinières, deux plats et un vase à couvercle en porcelaine du Japon et décor Imari. Marque en dessous.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#493Een paar meisjeshoofden van Afrikaans ivoor.
Une paire de têtes de filles en ivoire africaine.No longer availableDim. H. 18,5 cmEstimate: € 200 / 220

