#647Hexagonale vaas van Chinees porselein met decor van personages op witte fond.
Un vase hexagonal en porcelaine de Chine à décor de personnages sur un fond blanc.No longer availableDim. H. 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#193Een opgezette alligator.
Un alligator empaillé.No longer availableDim. l: 145 cmEstimate: € 320 / 360 -
#407Een messingen inktpot in Lodewijk XV-stijl met porseleinen recipiënt.
#387Twee designcoupes van mauve en kleurloos Italiaans kristal.
#246Een ronde butlerspiegel van verguld hout.
#490Een lot van vijf borden van Imariporselein.
#276Een eikenhouten broodkast met een gesculpteerde deur.
Une panetière en chêne à une porte sculptée.No longer availableDim. 170 x 80 cmEstimate: € 80 / 120