Other lots by Rieger
Similar lots by type
-
#162Eugène Antoine S. LavieillePeriod: 1820 - 1889
“Nachtelijk hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage nocturne à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 57 cmEstimate: € 1000/1200 -
#414Ignace BricePeriod: 1795 - 1866
“Zuster met boek.”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Nonne au livre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 81 x 63 cmEstimate: € 800/1000 -
#663
Een sierbord van Cantonporselein met een famille-rosedeocr van krijgers in het plat en zes cartouches met personages op de vleugel. China, XIXe eeuw.
Une assiette décorative en porcelaine de Canton avec décor de famille rose, guerriers et six cartouches avec personnages sur les ailes. Chine, XIXième siècle.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 200/240 -
#933
Bronzen tazza met gedreven barokdecor. Gedateerd 1864-1889. Met marmeren voet.
Tazza en bronze en relief, date 1864-1889. Basse en marbre.No longer availableDim. H/ 23 cmEstimate: € 160/180 -
#566
Een eikenhouten hoekkastje met twee deurtjes. XIXe eeuw.
Un meuble de coin à deux portes en chêne, XIXième siècle.No longer availableDim. h: 157 x 73 cmEstimate: € 60/100 -
#503
Een paar achthoekige borden uit blauw en wit aardewerk met bloemenmotieven op de vleugel en landschappen op het plat. Negentiende eeuw. Een haarscheur rondom een van de borden.
Paire d’assiettes octogonales en faïence bleue et blanche à décor de fleurs sur l’aile et de paysages dans le creux. XIXe siècle. Cheveux autour du creux d’une des deux.No longer availableEstimate: € 65/75 -
#863
Drie XIXe eeuwse sierborden van Imariporselein.
Trois assiettes en porcelaine d’Imari. Japon, XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 50/60 -
#951
“Geschiedenis der vaderlandsche schilderkunst. Roeland van Eynden & Adriaan der Willigen. Deel I tem III. Het later verschenen deel IV is niet aanwezig. 1816.
“Geschiedenis der vaderlandsche schilderkunst. Roeland van Eynden & Adriaan der Willigen. Partie I -partie III. Partie 4 non inclus.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#698
Een grote schotel van Delfts aardewerk met een blauw en wit decor en een gele rand. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Un grand plat en faïence de Delft avec décor en blanc et bleu et rebords jaunes. Marque en dessous.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 100/120 -
#136
“Jachtscène”. Een wandkleed uit de XIXe eeuw. We voegen er een detail van een tapisserie uit de XVIIe eeuw aan toe.
“Scène de chasse”. Tapisserie du XIXe siècle. Nous ajoutons un fragment d’une tapisserie du XVIIe siècle.No longer availableDim. 145 x 187 & 50 x 101 cmEstimate: € 60/100 -
#1005Hilaire à Stenay
Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200/400 -
#222
“Historisch album der Stad Antwerpen”. Verzameling van 41 gezichten en gedenktekens van vroegere tijden. Naar de natuur getekend en in koper gesneden door J. Linnig en met historische aantekeningen door F.H. Mertens, stadsbibliothecaris. 1868. Franstalige versie, gesigneerd door Linnig.
“Album Historique de la Ville d’Anvers”. Collection de vues et de monuments des temps passés. Dessins d’après nature et gravés sur cuivre par J. Linnig avec Notices Historiques par F. H. Mertens, Bibliothécaire de la Ville. Ed. Buschmann 1868. Signé par Linnig.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#731
Een groot en een klein bord van Chinees porselein met een blauw en wit bloemendecor. Tweede deel XIXe eeuw.
Une grande et une petite assiette en porcelaine de Chine avec décor de fleurs en blanc et bleu. Deuxième partie du XIXième siècle.No longer availableDim. Ø: 21,5 & 28 cmEstimate: € 40/60 -
#342Petrus Paulus II SchiedgesPeriod: 1860 - 1922
“Nachtelijke marine”. Olieverf op doek. Gesigeerd. Herdoekt.
“Marine nocturne”. Huile sur toile. Signée. Retoilée.No longer availableDim. 42 x 62 cmEstimate: € 280/240 -
#753
Een lot Chinees porselein, bestaande uit drie theepotjes en twee waterkommetjes. XIXe en XXe eeuw. Eén kommetje met haarscheur.
Un lot de porcelaine de Chine, comprenant trois théières et deux bols à eau. Un bol comporte des dégâts.No longer availableDim. h: 4 - 10 cmEstimate: € 40/60 -
#79
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Restant van een signatuur links onderaan. XIXe eeuw.
“Vue de bruyère”. Huile sur toile. Traces de signature en bas à gauche. XIXe siècle.No longer availableDim. 35 x 52 cmEstimate: € 100/150 -
#172Albert Jacob Emanuel HalberstadtPeriod: 1857 - 1886
“Oude man met baard”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘85. Antwerpse school, leerling van Karel Verlat.
“Vieillard barbu”. Huile sur toile. Signée et datée ‘85. Ecole anversoise, élève de Charles Verlat.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 250/350 -
#224
“Historisch album der Stad Antwerpen”. Verzameling van 41 gezichten en gedenkteekens van vroegere tijden. Naar de natuur geteekend en in koper gesneden door J. Linnig en met historische aanteekeningen door J. H. Mertens, stadsbibliothecaris”. Ed. Dujardin-Van der Avoort, 1868. Gerestaureerd.
“Historisch album der Stad Antwerpen”. Verzameling van 41 gezichten en gedenkteekens van vroegere tijden. Naar de natuur geteekend en in koper gesneden door J. Linnig en met historische aanteekeningen door J. H. Mertens, stadsbibliothecaris”. Ed. Dujardin-Van der Avoort, 1868. Restauré.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#893
Een zeshoekige halsvaas van porselein, versierd met een meerkleurige bloemenguirlande. XIXe eeuw. Gemonteerd als lampenvoet.
Vase à long col hexagonal en porcelaine décoré d’un guirlande de fleurs polychrome. XIXe siècle. Monté en lampe.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100/120 -
#204Louis RobbePeriod: 1806-1887.
“Koeien en schapen in de wei”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vaches et moutons dans le pré”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 60,5 cmEstimate: € 800/1200 -
#776
Een eikenhouten kerkstoel met klapblad. Eerste helft XIXe eeuw. Poot gerestaureerd.
Un petit meuble de prière en chêne avec abattant. Première partie XIXième siècle. Un pied a subit une restauration.No longer availableDim. 84 x 53 cmEstimate: € 60/80 -
#122J. Becker
Een paar ovale kinderportretten. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1889.
Paire de portraits d’enfants ovales. Pastel sur papier. Signé et daté 1889.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 80/100 -
#693
Twee verschillende schotels van Delfts aardewerk, resp. met een blauw en wit en een meerkleurig decor. Het eerste XIXe eeuw, het andere XVIIIe en gerestaureerd.
Deux plats différents en faïence de Delft blanche et bleu, décor polychrome. La première du XIXième siècle, la deuxième du XVIIIième siècle et restaurée.No longer availableDim. Ø: 36 & 38 cmEstimate: € 100/120 -
#632
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. XIXe eeuw, naar de XVIIe eeuw.
”Nature morte, fleurs.” Huile sur toile. Ne porte pas de signature. XIXième siècle, d’après le XVIIième siècle.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#593
“Symbolisch werk met vrouwenfiguren”. Gemengde techniek op papier. Draagt een handtekening: Roëde en gedateerd 1964.
”Oeuvre symbolique et formes féminines.” Techniques mixtes sur papier. Porte une signature: Roëde, daté 1964.No longer availableDim. 31 x 43 cmEstimate: € 150/250 -
#263
Een verzilverde set eierdopjes, zes stuks en een mosterdpothouder in Belgisch zilver van tweede gehalte (glas ontbreekt).
Garniture à 6 coquelets en métal argenté, ainsi qu’un moutardier en argent aux poinçons belges du deuxième titre (verre manque).No longer availableEstimate: € 40/50 -
#232Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951
“De aardappelschilster”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine schade bovenaan.
“L’éplucheuse de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée. Petit dégât vers le haut.No longer availableDim. 47 x 32 cmEstimate: € 300/500 -
#639Libert
“Naaktstudie”. Olieverf op doek. Toegeschreven achteraan en gedateerd 1980.
”Etude d’un nu.” Huile sur toile. Porte une dédicace à l’arrière et une date.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#522L. Van Suetendael
“Stilleven met bloemen en vruchten”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1935.
“Nature morte aux fleurs et fruits”. Huile sur toile. Signée et datée 1935.No longer availableDim. 72 x 122 cmEstimate: € 100/150 -
#519Chromachron
Een wandklok in arduinen lijst naar een ontwerp van Tian Harlan. Enkele krassen.
Pendule murale encadrée de pierre de taille d’après un design de Tian Harlan. Quelques griffes.No longer availableDim. 40 x 33 cmEstimate: € 100/140 -
#586
Een niervormig bureau met drie laden in de gordel en versierd met inlegwerk van diverse houtsoorten met een zicht op Sint Petersburg in het blad.
Secrétaire rognon ouvrant à trois tirois en ceinture et décoré d’incrustations formant une vue de Saint-Pétersbourg dans la tablette.No longer availableDim. b: 106 cmEstimate: € 300/400 -
#704
Vaas van kleurloos geslepen kristal met een vergulde metalen rand.
Un vase en cristal taillé incolore avec rebord argenté.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 35/50 -
#227
Een paar cassolettes van marmer en gepatineerd brons. Deksel en oren vormen een gestileerde fontein. Op de schouder een mooie gestileerde bloemenfries. Art deco, omstreeks 1930.
Paire de cassolettes art déco en marbre et bronze patiné. Couvercle et anses formant une fontaine stylisée. Sur les épaules une jolie frise fleurie. Vers 1930.No longer availableDim. H. 49,5 cmEstimate: € 300/400 -
#637
Kleine bowl van Chinees porselein met landschapdecor. Tijdperk Qinglong. Twee haren, met houten sokkeltje.
Un petit bol en porcelaine de Chine à décor d’un paysage. Epoque Qinglong. Deux éclats, et avec un socle en bois.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#180
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct. en een peervormige smaragd van ± 2,35 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,90 ct et d’une émeraude piriforme de ± 2,35 ct.No longer availableDim. 6,78 gEstimate: € 1750/1850 -
#385
Een 18 karaats geel gouden markiesvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct.
Bague marquise en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 1,78 gEstimate: € 200/250