Other lots by Voets
-
#252L. Voets
“Zicht op de Onze-Lieve-Vrouwekerk te Aarschot. Gesigneerd.
”Vue sur l’église Sainte-Marie à Aerschot”. Signé.No longer availableDim. 58 x 44 cmEstimate: € 40/60 -
#259L. Voets
“Hoevezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Vue fermière”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 41 x 55 cmEstimate: € 20/30
Similar lots by type
-
#362Yves ThieyPeriod: 1892 - 1984
“Liggend naakt”. Een sanguinetekening. Gesigneerd.
”Nu couché”. Un dessin sanguine. Signé.No longer availableDim. 22 x 26 cmEstimate: € 40/50 -
#332
“Ballerina”. Aquarel en inkt op papier. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd ‘68.
”Ballerine”. Aquarelle et encre sur papier. Signature illisible, daté ‘68.No longer availableDim. 48 x 30 cmEstimate: € 25/35 -
#314
“Zittende vrouw op een rots”. Aquarel op papier. Apocrief gesigneerd.
”Femme assise sur un rocher”. Aquarelle sur papier. Signature apocryphe.No longer availableDim. 26 x 18 cmEstimate: € 80/120 -
#29
“Sloepen op het strand”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd ‘60.
”Chaloupes sur la plage”. Aquarelle sur papier. Signature illisible.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 25/35 -
#594
“Moderne compositie”. Aquarel op papier. Gedateerd ‘63.
”Composition moderne”. Aquarelle sur papier. Daté ‘63.No longer availableDim. 51 x 30 cmEstimate: € 420/500 -
#479Henri RoidotPeriod: 1877 - 1960
“Hoevezicht in de lente”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Vue fermière au printemps”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 60/80 -
#449Gabriël
“Bruggetje”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd.
”Petit pont”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 11,5 x 16 cmEstimate: € 30/35 -
#472
Drie aquarellen met Aziatische landschappen”. Allen gesigneerd.
Trois aquarelles aux paysages asiatiques. Signées.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 25/40 -
#224F. Verm***
“Dorpszicht” & “Plattelandszicht”. Twee aquarellen op papier. Beide gesigneerd.
”Vue de village” & “Paysage de campagne”. Deux aquarelles sur papier. Signées.No longer availableDim. 34 x 54 cmEstimate: € 25/40 -
#64Etienne le ComptePeriod: °1931
“Vada dancer Colombo”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Vada dancer Colombo”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 52 x 28 cmEstimate: € 60/70 -
#312Louis RaemaekersPeriod: 1869 - 1956
“Kanaaltje”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Petit canal”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 25/35 -
#434
“Vlakkencompositie”. Pastel op papier. Draagt een handtekening ‘Glarner’.
”Composition de plans”. Pastel sur papier. Porte la signature : ‘Glarner’.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#469Walter Brems
“Vrouw met libel”. Een zeefdruk. Gesigneerd en gedateerd ‘88 buiten de plaat.
”Femme et libellule”. Une sérigraphie. signée et datée ‘88 hors planche.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#230
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en een glinsterende maansteen.
Une chaîne en or jaune 18 ct avec un pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,15 ct, et une pierre de lune étincelante.No longer availableEstimate: € 700/800 -
#318
Een massief bronzen kruisbeeld.
Un crucifix en bronze massif.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 50/80 -
#549Emberechts
“Stilleven met flessen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, bouteilles”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 98 x 68 cmEstimate: € 60/100 -
#617
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pioenen en vogels en de deksels getooid met een tempelleeuw.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine chinoise aux décors bleu sur blanc de pivoines et oiseaux.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 240/260 -
#6
Twee sobere uit-elkaar-schuivende houten bijzettafeltjes.
Deux petites tables gigognes coulissantes en bois sobre.No longer availableDim. 68 x 42 cmEstimate: € 30/40 -
#372
Een taartschep van zilver, Franse keuren voor 950 ‰ op het handvat, schep van verzilverd metaal. Makersmerk G.H. (Gustave Hauvy, 1907-1914). Evenals een suikertang van verzilverd metaal met makersmerk D.L.(?).
Une pelle à tarte en argent, poinçons françaises pour 950 ‰ sur le manche, la pelle est en métal argenté. Orfèvre G.H. (Gustave Hauvy, 1907-1914). Ainsi qu’une pince à sucre en métal argenté, orfèvrerie D.L.(?).draNo longer availableEstimate: € 30/40 -
#530
“Oude wijze op vis”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Omstreeks 1900. Onderaan gesigneerd.
”Sage sur poisson”. Un netsuke en ivoire sculptée. +- 1900. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 4,5 cmEstimate: € 80/100 -
#254Louis Belen
“Zicht op een binnenplein”. Olieverf op doek.
”Vue sur la court”. Huile sur toile.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 100/120 -
#225
Een 18 karaats wit gouden ring met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct. en een centrale saffier van ± 2 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,40 ct et un saphir central de ± 2 ct.No longer availableDim. 6,34 gEstimate: € 800/1000 -
#533
“Visser met grote karper”. Okimono van gebeeldhouwd ivoor. Japans werk omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.
”Pêcheur et grande carpe”. Okimono en ivoire sculptée. Travail japonais, +- 1900. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 7,5 cmEstimate: € 120/160 -
#474
“Parijs”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening Dubois.
”Paris”. Huile sur toile. Porte la signature Dubois.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120