#331Een langwerpige en een ronde presenteerspiegel, beide gemerkt Radango evenals een spiegelplateau met bolle pootjes met een bewerkte rand (schade aan spiegelglas). Alle van verzilverd metaal.
#459“Abstract in rood met driehoeken.” Gemengde techniek.
#17Een vaas in groen en kleurloos kristal, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.
#517Een Chinees porseleinen vaas met decor van personages. Op sokkel.
#482JW“Romantisch portret met fruit”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gemonogrammeerd JW.
"Romantic portrait with fruit." A painting, oil on panel. Monogrammed JW.No longer availableDim. 40 x 30cmEstimate: € 100 / 120 -
#627Een houten beeld van een Thaise vrouw.
A wooden sculpture of a Thai woman.No longer availableDim. h 132 cmEstimate: € 60 / 70 -
"Veiled Lady." A bronze plaque in a wooden frame, signed at the bottom.No longer availableDim. 31 x 20cmEstimate: € 150 / 250 -
#226Een houten secretaire met 4 laden.
A wooden secretaire desk with 4 drawers.No longer availableDim. 104 x 91 x 51cmEstimate: € 100 / 120