#408Een beeldje van een Chinese draak in speksteen op een houten sokkeltje.
#320Een 18 karaats geelgouden ring bezet met één robijn van +- 0,25 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 carat yellow gold ring set with one ruby of approximately 0.25 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 500 / 600 -
#305Een houten schildersezel.
A wooden easel.No longer availableDim. 167 x 62cmEstimate: € 100 / 140 -
#535Een houten vitrinekast, 2 deurs boven en onderaan.
#482JW“Romantisch portret met fruit”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gemonogrammeerd JW.
"Romantic portrait with fruit." A painting, oil on panel. Monogrammed JW.No longer availableDim. 40 x 30cmEstimate: € 100 / 120 -
#125Edmond Verstraeten“Bosrand bij herfst.” Olieverf op doek. Draagt monogram E.V. gedateerd 1930.
#75“La Rivière”. Een schilderij, olieverf op paneel. Achteraan opschrift, genre D Teniers. 19e eeuws.
"La Rivière". A painting, oil on panel. Inscribed on the back, in the style of D Teniers. 19th century.No longer availableDim. 21 x 27cmEstimate: € 120 / 180 -
#683Een houten mand in de vorm van een kraanvogel, als wasmand gebruikt, ca.1950, Fujian, China.
A wooden basket in the shape of a crane, used as a laundry basket, ca. 1950, Fujian, China.No longer availableDim. h 59 x Ø 42 cmEstimate: € 40 / 60