#322“Leergang voor Kunstvorming en Kennis der Streek”. Een diploma affiche van Gids op papier.
#378Een licht beige gelobde glaspasta vaas.
A light beige lobed glass paste vase.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 35 / 45 -
#70Een 18 karaats geelgouden ring met een centrale briljant van +-0,48 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct.
An 18 karat yellow gold ring with a central brilliant cut diamond of approximately 0.48 ct and brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.14 ct.No longer availableDim. 1,55 gEstimate: € 850 / 950 -
#665Een glazen vitrine op wieltjes met zwart frame. 4 schabben.
#173“Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van rood marmer met bronzen fries. Naar een werk van Jean Bologne. Fijne geut.
#670Vijftien verschillende bronzen penningen, twee van zilver en één van tin van de 19de en 20ste eeuw. Belgische, Chinese jaar van de tijger, Duitse, Engelse, Franse Charles de Gaulle van 15 gr., één Italiaanse ecu van 1992 van 50 gr. en Nederlandse.
#280Een paar 18 karaats geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 25 ct. en telkens één parel.
A pair of 18 karat yellow gold earrings set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 25 ct. and one pearl each.No longer availableDim. 6,83 gEstimate: € 600 / 700 -
#537Een koffie-en theeservies van veelkleurig en verguld porselein, alle stukken individueel prachtig gedecoreerd met Chinese personages. Koffiepot, theepot (dekselknop ontbreekt), suiker-en melkpot. Bowl, twaalf koppen(1 haarscheur) en twaalf schoteltjes. Parijs, tijdperk Louis-Philippe.
A coffee and tea set of multicolored and gilt porcelain, each piece beautifully decorated with Chinese figures. Coffee pot, tea pot (minus lid knob), sugar and milk pot. Bowl, twelve cups (one hairline crack) and twelve saucers. Paris, Louis-Philippe era.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#561BidjarEen handgeknoopt Oosters karpet van wol.
A hand-knotted oriental rug made of wool.No longer availableDim. 168 x 122 cmEstimate: € 40 / 60