#646Een eikenhouten commode met 3 laden.
#227Een grote gegolfde schotel in aardewerk met blauw-wit decor van een paar rustende reizigers, gemerkt AK.
A large waved dish in earthenware with blue and white decoration of a resting pair of travelers, marked AK.No longer availableDim. Ø 47 cmEstimate: € 120 / 150 -
A 19th century silver pendant with the back 18ct gold with a small Flemish heart set with old cut diamonds.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 500 / 600 -
#362“Pater met corpus”. Een schilderij, olieverf op metaal.
#251Een geslepen kleurloze kristallen vaas met bloemendecor. Boheems.
A cut colorless crystal vase with floral decoration. Bohemian.No longer availableDim. h 40 cm Ø 23,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#622Een vierkante spiegel in gesculpteerd en verguld houten kader.
A rectangular sculpted mirror and gilded wooden frame.No longer availableDim. 71 x 71Estimate: € 60 / 80 -
#487Een Chinees blauw witte porseleinen vaas. Op sokkel.
#651Karel BiddelooWilly Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo.De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979)Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986)De koraalb(..)
Willy Vandersteen. "De Rode Ridder. A lot with various titles, including The Snake God, first edition April 1991 and signed by Karel Biddeloo. Ed. Standaard Uitgeverij.No longer availableEstimate: € 40 / 60