#572Een vintage design tafel met gechromeerd frame en fumé glazen blad.
#84Pierre VerbekePeriod: 1895 - 1962“Vissersboten”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Fishermen's Boats". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 33 x 43cmEstimate: € 100 / 150 -
#290Een 18 ct witgouden ring bezet met een parel.
#598Een zwart, wit en rode koersfiets, Batavus, 20-speed, framemaat 58 cm.
#408Een beeldje van een Chinese draak in speksteen op een houten sokkeltje.
#19“Carte de Camps”. Een paar landkaartlitho’s op papier. Opschriften “De La Bussiere et de Fegnies” & “De Bavay et de Kievrain”.
"Carte de Camps". A pair of lithographic maps on paper. Inscriptions "De La Bussiere et de Fegnies" & "De Bavay et de Kievrain".No longer availableDim. 37 x 32cm & 27 x 37cmEstimate: € 40 / 80 -
#483Een Chinees porseleinen bord, stijl famille jaune.
#685Een gesculpteerd bijzettafeltje op driepoot met een rond blad.
A carved side table with three legs and a round top.No longer availableDim. h 75 x Ø 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#699Een oude viewmaster met 60 kaarten.
An old viewmaster with 60 cards.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#443Een HO Lima golden series treinset, Lufthansa Airport Express in originele doos.
A HO Lima golden series train set, Lufthansa Airport Express, in original box.No longer availableEstimate: € 40 / 60