Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Watermolen te Merchtem”. Ets. Gesigneerd en genummerd 16/50 buiten de plaat.
Romain Malfliet

“Watermolen te Merchtem”. Ets. Gesigneerd en genummerd 16/50 buiten de plaat.

“Moulin à eau à Merchtem”. Eau-forte. Signée et numérotée 16/50 hors planche.
Dim. 42 x 65 cm
SKU: 0812150429.
Category: Uncategorized.
Auction day: 9 December 2015 19:00
Catalogue #429
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Malfliet

  • #39
    Romain Malfliet

    “Sloepenweg”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en 1ste staat.

    “Sloepenweg”. Eau-forte. Signée hors planche et premier état.
    No longer available
    Dim. 36 x 66 cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #39
    Romain Malfliet

    “Sloepenweg”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en 1ste staat.

    “Sloepenweg”. Eau-forte. Signée hors planche et premier état.
    No longer available
    Dim. 36 x 66 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #39
    Romain Malfliet

    “Sloepenweg”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en 1ste staat.

    “Sloepenweg”. Eau-forte. Signée hors planche et premier état.
    No longer available
    Dim. 36 x 66 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #39
    Romain Malfliet

    “Sloepenweg”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en 1ste staat.

    “Sloepenweg”. Eau-forte. Signée hors planche et premier état.
    No longer available
    Dim. 36 x 66 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #39
    Romain Malfliet

    “Sloepenweg”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en 1ste staat.

    “Sloepenweg”. Eau-forte. Signée hors planche et premier état.
    No longer available
    Dim. 36 x 66 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #39
    Romain Malfliet

    “Sloepenweg”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en 1ste staat.

    “Sloepenweg”. Eau-forte. Signée hors planche et premier état.
    No longer available
    Dim. 36 x 66 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #39
    Romain Malfliet

    “Sloepenweg”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en 1ste staat.

    “Sloepenweg”. Eau-forte. Signée hors planche et premier état.
    No longer available
    Dim. 36 x 66 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #39
    Romain Malfliet

    “Sloepenweg”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en 1ste staat.

    “Sloepenweg”. Eau-forte. Signée hors planche et premier état.
    No longer available
    Dim. 36 x 66 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #39
    Romain Malfliet

    “Sloepenweg”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en 1ste staat.

    “Sloepenweg”. Eau-forte. Signée hors planche et premier état.
    No longer available
    Dim. 36 x 66 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #39
    Romain Malfliet

    “Sloepenweg”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en 1ste staat.

    “Sloepenweg”. Eau-forte. Signée hors planche et premier état.
    No longer available
    Dim. 36 x 66 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #39
    Romain Malfliet

    “Sloepenweg”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en 1ste staat.

    “Sloepenweg”. Eau-forte. Signée hors planche et premier état.
    No longer available
    Dim. 36 x 66 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #39
    Romain Malfliet

    “Sloepenweg”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en 1ste staat.

    “Sloepenweg”. Eau-forte. Signée hors planche et premier état.
    No longer available
    Dim. 36 x 66 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #39
    Romain Malfliet

    “Sloepenweg”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en 1ste staat.

    “Sloepenweg”. Eau-forte. Signée hors planche et premier état.
    No longer available
    Dim. 36 x 66 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 december 2015

Deze veiling is volledig - 801 loten.

8 December 2015 19:00
9 December 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 December 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More