#413
Een lot van vier kommetjes van blauw en wit Chinees porselein. Enkele schilfers en een haarscheur.
Un lot de quatre petit bols en porcelaine de Chine bleue et blanche. Quelques éclats et un cheveu.No longer availableDim. Ø: 13 - 15 cmEstimate: € 60/80 -
#546
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bomen.
#164Leon BruninPeriod: 1861-1949
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200/260 -
#629
Een grote industriële lamp.
Grande lampe industrielle.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 180/220 -
#139
Een devotienaaldwerk. XIXe eeuw.
Une broderie de dévotion. XIXème siècle.No longer availableDim. 76 x 68 (met kader)Estimate: € 50/80 -
#519
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening Kircher.
”Paysage de campagne”. Huile sur toile. Porte la signature: Kircher.No longer availableDim. 38 x 50 cmEstimate: € 120/180 -
#591
“Wijze met hert”. Een beeld van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor.
”Sage et cerf”. une statue en ivoire sculptée polychrome.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200/220 -
#57
Een bronzen haardscherm in Lodewijk XV-stijl.
#336
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#793Val St. Lambert
#525
“Man met koord en tentakel”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Eerste kwart XXe eeuw. Onderaan gesigneerd.
”Homme avec une corde et tentacule”. Un netsuke en ivoire sculptée. Premier quart XXème siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/120 -
#481
Une paire de vases en porcelaine Imari aux montures en laiton, pieds, et décoration de dragons comme manches.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100/150