#284Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945“De drinker”. Een ets op papier gesigneerd buiten de plaat J. De Bruycker en genummerd 78/100.
"The Drinker." An etching on paper signed outside the plate J. De Bruycker and numbered 78/100.No longer availableDim. 19 x 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#473Een vintage Aziatisch, ethnische hoofdtooi. Versierd met divers zilver metalen ornamenten, sieraden, munten en kralen. Op staander. Vermoedelijk Akha, Myanmar (Birma).
A vintage Asian, ethnic headdress. Decorated with various silver metal ornaments, jewelry, coins, and beads. On stand. Presumably Akha, Myanmar (Burma).No longer availableDim. 52 cmEstimate: € 250 / 350 -
#451Een meerkleurig Tibetaans of Chinese, helmvormige trouwhoed. Versierd met diverse kralen, cabochons uit kopal en gestoffeerde voering. Op metalen staander.
#122Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945“Marchands de Vieilleries - Gand”. Een ets op paper gesigneerd buiten de plaat J. De Bruycker.
"Marchands de Vieilleries - Ghent". An etching on paper signed outside the plate by J. De Bruycker.No longer availableDim. 43 x 49.5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#273J.Moores & Sons LondonEen vintage Bowler Hat in vilt en lederen binnenrand. Gemerkt “J Moores & Sons, London”. In originele doos.
#303Een 18e eeuws polychroom Delfts papbord met floraal decor. Kleine restauraties aan de rand.
#637Een Chinees porseleinen gendhi. Onderaan gemerkt. Eind 19e eeuw.
A Chinese porcelain Kendi. Marked at the bottom. Late 19th century.No longer availableDim. 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#93Een set vazen in gecraqueleerd aardewerk en bronzen voet in Art-Nouveau stijl. Onderaan gemerkt JBT 1906.
A set of vases in crackled earthenware with bronze base in Art Nouveau style. Marked JBT 1906 on the bottom.No longer availableDim. h 38,8 cmEstimate: € 120 / 180 -
#538Een paar vintage betonnen tuinbeelden in de vorm van een dennenappel.
A pair of vintage concrete garden statues in the shape of pinecones.No longer availableDim. 38 cmEstimate: € 60 / 80