#449Armand Demeulemeester“Abstract bosgezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘69.
"Abstract forest view". A painting, oil on canvas. Signed and dated '69 at the bottom.No longer availableDim. 40 x 30Estimate: € 120 / 180 -
#115Muller FrèresEen smeedijzeren luchter met centrale coupe, drie blakers van meerkleurig glas en versierd met druivelaar ornamenten. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
A wrought iron chandelier with central bowl, three candle holders of multicolored glass decorated with grapevine ornaments. Signed. Early 20th century.No longer availableDim. 95 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#483Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.
A ceremonial hat of the Naga, made of woven bamboo, adorned with boar tusks. Nagaland, India, early 20th century.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 250 / 350 -
#45Bergen Céramique MontoiseEen lot Art Deco polychroom plateelwerk, onderaan gemerkt CM Bergen. Bestaande uit zeshoekige vaas, genummerd 614/156, een asbak genummerd 763/156 en een vide poche genummerd 267/156.
#21CapodimonteEen vintage porseleinen tafellamp met beeld van een meisje met 2 duiven en gestoffeerde kap. Gemerkt en gelabeld Capodimonte. Onderaan gesigneerd.
A vintage porcelain table lamp featuring a sculpture of a girl with 2 doves and a fabric shade. Marked and labeled Capodimonte. Signed at the bottom.No longer availableDim. 51 x Ø 27 cmEstimate: € 60 / 90 -
#304Een set van 9 groen gekleurde geslepen kristallen wittewijnglazen.
A set of 9 green cut crystal white wine glasses.No longer availableDim. H: 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#428“Krishna en Radha”. Een lot van 2 bronzen beeldjes. Zuid-Indië, 19e eeuw.
"Krishna and Radha." A lot of 2 bronze figurines. South India, 19th century.No longer availableDim. 15,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#50Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,34 ct. FVS1.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.34 ct. FVS1.No longer availableDim. 3,45 g m: 56.Estimate: € 600 / 700 -
#261Een naar de oudheid gemaakte, Griekse aardewerken kruik met mythologisch tafereel.
An ancient Greek terracotta jug with a mythological scene.No longer availableDim. 33 cmEstimate: € 100 / 150