#213“Ars Pictura en Litterae”. Twee massief houtgesculpteerde panelen rond de wetenschappen en kunsten afkomstig uit het ‘Café des Arts’ op de Frankrijklei te Antwerpen.
"Ars Pictura en Litterae". Two solid wood carved panels depicting sciences and arts from the 'Café des Arts' on Frankrijklei in Antwerp.No longer availableDim. 85 x 54 cmEstimate: € 150 / 250 -
#71Een aardewerken dekselkan met Cyrano de Bergerac in het tafereel. Onderaan gemerkt. Herstelling aan de dekselrand. Medio 19e eeuw.
#237Een console voor wandmontage in wit licht geaderd marmer met een bloemenguirlande.
#468Salvatore Melani Arnova 194Een vintage gipsen beeld van een Afrikaanse man in kano. Onderaan gesigneerd en gemerkt. Salvatore Melani voor Arnova 480.
A vintage plaster statue of an African man in a canoe. Signed and marked at the bottom. Salvatore Melani for Arnova 480.No longer availableDim. 29 x 45 cmEstimate: € 150 / 200 -
#196Een Italiaanse houten barkast met 2 deuren en 2 laden. Diverse ornamenten en figuratieve decors in het reliëf van de frontpanelen. Binnenin 2 glazen verdiepen en spiegels.
An Italian wooden bar cabinet with 2 doors and 2 drawers. Various ornaments and figurative decors in relief on the front panels. Inside there are 2 glass shelves and mirrors.No longer availableDim. 151 x 56 x 124 cmEstimate: € 100 / 150 -
#140Een lang parelhalssnoer.
A long pearl necklace.No longer availableDim. L: 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#352Een modern werk, inkt op papier, getekend Zodiak Waterman en gedateerd februari 1988.
A modern work, ink on paper, signed Zodiac Aquarius and dated February 1988.No longer availableDim. 34 x 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#291Een porseleinen tabaksdoos met schuif en met floraal decor versierd. Onderaan gemonogrammeerd “MG” & “StCt”.
#452Een set van 3 Chinese panelen, pietra dura in speksteen met alledaagse taferelen.
A set of 3 Chinese panels, pietra dura in soapstone, depicting everyday scenes.No longer availableDim. 35.5 x 41 cmEstimate: € 120 / 180 -
#198Een art nouveau jardinière van meerkleurig geglazuurd Vlaams aardewerk op bijbehorende piëdestal.
An Art Nouveau jardinière in multicolored glazed Flemish earthenware on its matching pedestal.No longer availableDim. h 121 x Ø 40 cmEstimate: € 220 / 280