#149Een limited edition emaillen reclamebord van Tigra, uitgebracht na het overlijden van Angelina Saey (1933 - 1979), het Antwerpse fotomodel dat model stond voor het iconische logo. Genummerd 7/100.
A limited edition enamel advertising sign from Tigra, released after the death of Angelina Saey (1933 - 1979), the Antwerp photo model who posed for the iconic logo. Numbered 7/100.No longer availableDim. 47x32 cmEstimate: € 260 / 320 -
#229“Landschap met paard en kar”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Landscape with horse and cart." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 64 x 75 cmEstimate: € 150 / 200 -
#278Twee aardewerken borden met bloemendecor. XVIIIde eeuw. Randschade en oude restauratie.
#52“Eglise à Zierickzée - Hollande”. Een kleurets op papier. Onleesbaar gesigneerd.
#33Een koperen consecratiebel, ook wel sacristiebel of altaarschel genoemd.
A copper consecration bell, also known as a sacristy bell or altar bell.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#121Een bronzen olifant op sokkel, als speldenkussen met een verborgen mechanisme dat een verguld bronzen kindje Jesus verbergt. Opschriften “Stat semper linea recta” en “Tant que vive”, respectievelijk de wapenspreuken van de families de Ligne en de Trazegnies. Mooi voetstuk versierd met acanthusfriezen. XIXde eeuw.
A bronze elephant on a pedestal, functioning as a pincushion with a hidden mechanism revealing a gilded bronze child Jesus. Inscriptions "Stat semper linea recta" and "Tant que vive", the mottos of the De Ligne and De Trazegnies families. Beautiful base adorned with acanthus friezes. 19th century.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#621Koos Van Der KaayPeriod: 1900 - 1976“Moeder met kind”. Een beeld in terracotta, gesigneerd Koos Van Der Kaay.
"Mother with Child." A terracotta statue, signed by Koos Van Der Kaay.No longer availableDim. h 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#570Léo Ferré.Period: 1916-1993Veertien langspeelplaten. UItgaven uit de tijd.
#322Een lot van twee 19e eeuwse borden in aardewerk. Met plexiglazen staanders.
A pair of two 19th-century faience plates. With plexiglass stands.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 40 / 60