#324H. Wood“De hooioogst”. Olieverf op paneel in vergulde kader. Gesigneerd H. Wood.
"The Hay Harvest". Oil on panel in gilded frame. Signed H. Wood.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#102Jules DecortPeriod: 1918 - 1999“Kamerstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel, gemarouffleerd.
"Room still life." A painting, oil on panel, heightened with gouache.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 120 / 180 -
#120Een 18 kt witgouden bloemvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,52 ct.
An 18 kt white gold flower-shaped ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.52 ct.No longer availableDim. 7,33 g m: 54.Estimate: € 1700 / 1900 -
#320Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale citrine van 2,53 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central citrine of 2.53 ct. and diamonds weighing approximately 0.38 ct. in total.No longer availableDim. 4,02 g m: 55.Estimate: € 700 / 800 -
#275Le Tigre, BruxellesEen houten pennenvitrine display. Met goudkleurig opschrift “Le Tigre”. Verso gemerkt met plaquette.
#329Rudolf Otto Francke“Bärtiger Tiroler”. Olieverf op doek, gesigneerd Rudolf Otto Francke. In vergulde kader.
"Bearded Tyrolean". Oil on canvas, signed by Rudolf Otto Francke. In a gilt frame.No longer availableDim. 25 x 21.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#280Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,61 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.61 ct.No longer availableDim. 5,42 g m: 53.Estimate: € 1000 / 1200 -
#585Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. and sapphires with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. 5,24 g m: 55.Estimate: € 750 / 850