#426Een drankenvitrine met geslepen ster in de centrale deur. Afneembaar dienblad. Eerste helft 20ste eeuw.
A drinks cabinet with a cut star on the central door. Removable tray. First half of the 20th century.No longer availableDim. 77 x 81 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#700Een lampenvoet op zuil, ooit een olielamp. Messing en glas.
A lamp base on a pedestal, once an oil lamp. Brass and glass.No longer availableDim. h 96 cmEstimate: € 40 / 60 -
#389Een lot van vijf Belgische militaire kepies waaronder twee van de zeemacht.
#574Emmanuel Nepomucéne De GhendtPeriod: 1738-1815“Le Soir / Le Matin”. Een paar gravures op papier met erotisch thema, in verguld kader.
#430Een laat 19e eeuwse zwart marmeren schouwpendule met geslepen florale motieven.
A late 19th-century black marble mantel clock with cut floral motifs.No longer availableDim. 48 x 35 x 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#705Twaalf miniatuur beeldjes van veelkleurig porselein. Diverse Saksische merken, omstreeks 1900.
Twelve miniature figurines of polychrome porcelain. Various Saxon marks, circa 1900.No longer availableDim. L. 59 cmEstimate: € 20 / 40 -
#463Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.
A ceremonial hat of the Naga, made of woven bamboo, decorated with boar tusks. Nagaland, India, early 20th century.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 250 / 350 -
#123Een paar vergulde obelisken met Osmaans Iznik-keramiek en olifanten voet, naar Bernini’s “Pulcin della Minerva”.
A pair of ormolu obelisks with Ottoman Iznik ceramic and elephant foot, inspired by Bernini's "Pulcin della Minerva".No longer availableDim. 64 cmEstimate: € 180 / 220 -
#657Een paar Nanking balustervazen van meerkleurig aardewerk met een decor van krijgers. Eé van de vazen heeft een scheurtje bovenaan de hals.
A pair of Nanking baluster vases in polychrome earthenware with a warriors decoration. One of the vases has a crack at the top of the neck.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#300Een 14 kt roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,98 ct.
A 14 kt rose gold ring set with brilliants with a total weight of +- 0.98 ct.No longer availableDim. 5,27 g m: 58.Estimate: € 900 / 1000