#230Een 18 K roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
#353Paul Van DesselPeriod: 1956-2021“Het Moeilijke Evenwicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1987.
L'équilibre difficile. Huile sur toile. Signée et datée 1987.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 200 / 250 -
#85Een 18 K geelgouden speld bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
#147Een staande figuur uit Noord-Ghana, Komaland. XVIde eeuw.
#465Goebel, Germany“Advent, Advent”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 838. First issue 2001. Onderaan gemerkt.
Advent, Advent. Statuette en biscuit polychrome de la série par M.I. Hummel, n° 838. Première édition 2001. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#545Goebel, Germany“Schornsteinfeger ”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. KF40. Onderaan gemerkt.
#699William WoollettPeriod: 1735 - 1785“The fishery”. Een XVIIIe eeuwse gravure naar een werk van Richard Wright.
“The fishery”. Gravure du XVIIIe siècle d’après Richard Wright.No longer availableDim. 38 x 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
#235Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,60 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 2,60 gEstimate: € 800 / 900 -
#129Adèle Koekkoek“Neerhofzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#232“Zicht op het Rahmplateau te Luxemburg”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd ‘VC’.
Vue du plateau Rahm au Luxembourg. Aquarelle sur papier. Monogrammée 'VC'.No longer availableDim. 21 x 30 cmEstimate: € 40 / 60