Similar lots by type
-
#489“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
"Portrait d'une bourgeoise". Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 120 / 160 -
#145Walter VaesPeriod: 1882 - 1985“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue de la ferme". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 34 cmEstimate: € 750 / 850 -
#532Emile Joseph PatouxPeriod: 1893 - 1985“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘44.
"Nature morte florale". Huile sur toile. Signée et datée '44.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#182Een spotprent uit de Eerste Wereldoorlog. Olieverf op doek. Afgebeeld staat Paus Benedictus XV, gezeten op een gouden kalf op de Ark van het Heilige Verbond, gedragen door vooraan Keizer Wilhelm II naast de overleden Keizer Wilhem I die op zijn beurt Keizer Karel I van Oostenrijk aan de hand houdt. Achteraan Sultan Mehmet V met afgehakte Christenenhoofden in de hand en naast hem de duivel. In de achtergrond gesneuvelde en stervende soldaten op de flank van de berg Golgotha en met brand in de ver(..)
Un dessin animé de la Première Guerre Mondiale. Huile sur toile. Représenté est le pape Benoît XV, assis sur un veau d'or sur l'Arche de la Sainte Alliance, porté par l'empereur Guillaume II devant à côté de feu l'empereur Guillaume Ier qui à son tour tient l'empereur Charles Ier d'Autriche dans la main. À l'arrière, le sultan Mehmet V avec des têtes chrétiennes coupées à la main et à côté de lui le diable. En arrière-plan, des soldats tombés et mourants sur le flanc du mont Calvaire et avec du(..)No longer availableDim. 115 x 85 cmEstimate: € 300 / 500 -
#364“Koe”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vache”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#462“Abstract”. Olieverf op doek. Draagt monogram.
"Abstrait". Huile sur toile. Porte un monogramme.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#202Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Vijver bij een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"L'étang d'une ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 66 cm x 79 cmEstimate: € 80 / 100 -
#165“Muilezel en schapen”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Paulus Potter (1625 - 1654). Gerestaureerd en herdoekt.
"Mule et mouton". Huile sur toile. Attribuée à Paulus Potter (1625 - 1654). Restaurée et retoillée.No longer availableDim. 65 x 100 cmEstimate: € 250 / 400 -
#369“Blauw vlak”. Olieverf op board. Draagt toeschrijving op de verso.
“Surface bleue”. Huile sur carton. Porte une attribution au verso.No longer availableDim. 51 x 38 cmEstimate: € 250 / 350 -
#472“Abstract”. Een dubbelzijdig olieverfschilderijtje op paneel.
"Abstrait". Une peinture à l'huile double face sur panneau.No longer availableDim. 31 x 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#492“Symbolische damesprofielen”. Olieverf op doek.
« Profils de femmes symboliques ». Huile sur toile.No longer availableDim. (70x50cm)x2Estimate: € 100 / 120 -
#189Ward“Het burengesprek”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
La Conversation des Voisins. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#379“Baadster”. Olieverf op board. In de geest van Cassingeul.
« Baigneuse ». Huile à bord. Dans l'esprit de Cassingeul.No longer availableDim. 72 x 63 cmEstimate: € 60 / 100 -
#484“Kindjes tussen de bloemen”. Olieverf op doek.
"Enfants parmi les fleurs". Huile sur toile.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#209Bosmans“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage de bruyère". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 cm x 90 cmEstimate: € 50 / 80 -
#192“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#372“Abstract”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd. Kleine beschadiging aan de linkerrand.
“Abstrait”. Huile sur panneau. Illisiblement signé. Petit dégât au bord gauche.No longer availableDim. 35 x 56 cmEstimate: € 100 / 120 -
#620“Zicht op de kerk”. Olieverf op doek.
“Vue de l’église”. Huile sur toile.No longer availableDim. 73 cm x 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#479“Kinderen op het strand”. Olieverf op board.
"Enfants sur la plage". Huile sur carton.No longer availableDim. 30 x 42 cmEstimate: € 80 / 100 -
#204F. Beaufort“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage d'hiver". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 cm x 91 cmEstimate: € 60 / 100 -
#459“Huis tussen de bomen”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
"Maison parmi les arbres". Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#469“Rotskust bij valavond”. Pastel op papier. Draagt monogram.
"Côte rocheuse au crépuscule". Pastels sur papier. Porte un mongramme.No longer availableDim. 43 x 59 cmEstimate: € 100 / 200 -
#494“Abstract”. Olieverf op doek.
"Abstrait". Huile sur toile.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#474“Personages”. Olieverf op paneel. Draagt monogram.
"Personnages". Peinture à l'huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#420Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met robijn, saffier en briljant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de rubis, de saphirs et de brillants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 4,60 gEstimate: € 250 / 300 -
#466Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.
Un tapis persan en soie noué à la main.No longer availableDim. 255 x 155 cmEstimate: € 200 / 300 -
#273Wiskemann, BruxellesEen uitgebreid verzilverd metalen bestek voor twaalf personen met o.a. dessert- en visbestek.
Couverts élaborés en métal argenté pour douze personnes, comprenant des couverts à dessert et à poisson.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#331“1001 Harley Davidsons” en “Harley-Davidson encyclopedie”. Twee boeken.
"1001 Harley Davidsons" et "Encyclopédie Harley-Davidson". Deux livres.No longer availableEstimate: € 235 / 30 -
#213Christofle, France“Alexandre”. Een paar kandelaars van verzilverd metaal, bovenaan met gegivreerd blauw glas (H. 17 cm) en een soortgelijke kleinere (H. 7 cm). Gemerkt en in originele dozen.
"Alexandre". Une paire de bougeoirs en métal argenté, dessus en verre givré bleu (H. 17 cm) et un similaire plus petit (H. 7 cm). Marqués et dans les boîtes d'origine.No longer availableDim. H: 8-16cmEstimate: € 200 / 260 -
#167Val Saint LambertEen grote siervaas op voet van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
Un grand vase décoratif sur pied en cristal taillé et doublé rouge. Marqué.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#602Pieter MossayPeriod: 1913 - ?“Polder Hoboken”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1930.
Polder Hoboken. Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1930 au verso.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#685Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.
Une table d'appoint en bois dur chinois.No longer availableDim. 52 x 44 x 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#322Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Dorpsplaats Belsele” & “ Maelderghemmolen St-Denys Boekel”. Twee etsen. Gesigneerd en genummerd 38/50 & 45/100.
"Place du Village Belsele" & "Maelderghemmolen St-Denys Boekel". Deux gravures. Signées et numérotées 38/50 & 45/100.No longer availableDim. 19 x 20 cm & 35 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#437Een bronzen kunstwerk op arduinen voetstuk.
Une œuvre d'art en bronze sur un socle en pierre bleue.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 200 / 300 -
#229Cramm“De boetvaardige Maria Magdalena” Olieverf op doek. Kopie naar het werk van Pompeo Batoni. Gesigneerd.
« La pénitente Marie Madeleine » Huile sur toile. Copie d'après l'oeuvre de Pompeo Batoni. Signeé.No longer availableDim. 66 x 96 cmEstimate: € 120 / 180 -
#224Lode SebregtsPeriod: 1906 - 2002“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
« Nature morte aux fleurs ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 50 / 70

