#558Een Chinees porseleinen vaas met drakenfiguur in het decor.
A Chinese porcelain vase with a dragon motif in the design.No longer availableDim. 43 x Ø25cmEstimate: € 125 / 175 -
#472“Abstracte bloemen.” Een paar werkjes, olieverf op papier.
#359Een barokke spiegel met een gedreven koperen lijst met floraal motief.
A Baroque mirror with an embossed copper frame featuring a floral motif.No longer availableDim. 64 x 35 cm (lijst)Estimate: € 100 / 120 -
#58Een set van 2 olielampen met glazen blakers en messing onderdelen en voorzien van florale motieven.
A set of 2 oil lamps with glass sconces and brass parts, decorated with floral motifs.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 40 / 60 -
#509Een aquarel op papier van een Japanse wijze. Met zegel en opschrift.
#504Nadi“Jongen op stoel.” & “Meisje in de stad met pop.” Acryl op papier. Gesigneerd.
"Boy on chair." & "Girl in the city with doll." Acrylic on paper. Signed.No longer availableDim. 47 x 30 cmEstimate: € 60 / 70 -
#186Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde panelen, 2 laden binnenin. 19e eeuws.
#467Een lot van zeven spekstenen amuletten.
A lot of seven soapstone amulets.No longer availableDim. +- 7 x 7 cmEstimate: € 40 / 45 -
#601Een paar goudkleurig gepatineerde hanglantaarns met 6 hoeken.
A pair of gold-colored patinated hanging lanterns with 6 corners.No longer availableDim. 62cmEstimate: € 75 / 100 -
#276Een eikenhouten buffet, 2 deurs en met 2 laden.
#406BidjarEen handgeknoopte Indische loper. Provenance Indo Bidjar.
A hand-knotted Indian runner. Provenance Indo Bidjar.No longer availableDim. 380 x 95cmEstimate: € 60 / 100 -
#274“Winters tafereel”. Een schilderij, olieverf op paneel. Naar Charles Leickert.
"Winter scene". A painting, oil on panel. After Charles Leickert.No longer availableDim. 28 x 37cmEstimate: € 80 / 120