#616Een lichte eikenhouten commode met 3 laden.
#427Een set van 2 blauw porseleinen Fohonden.
#502Hubert De VriesPeriod: 1899-1979“Havenzicht”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.
"Harbour View". A painting, mixed media on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 29 x 34cmEstimate: € 125 / 175 -
#489Marcel CockxPeriod: °1930“Metser”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
A carved oak armchair with beige upholstery in Breton style.No longer availableDim. 95 x 69 x 55cmEstimate: € 40 / 50 -
#233Een Majolica aardewerken bord. Eind 18e eeuw. Barst tot halverwege midden.
#139Een vergulde spiegel en console met marmer. Versierd met miniaturen. Rijkelijk gedecoreerd.
A gilded mirror and console with marble. Decorated with miniatures. Lavishly adorned.No longer availableDim. 107 x 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#652Een lot van 6 gesculpteerde houten stoelen met rieten bekleding. Waarvan 1 met een beschadigde poot.
#644Armstoel van notenhout in Lodewijk XIII-stijl.
#153Een paar geaderd marmeren cassolettes met losse deksels versierd met verguld bronsbeslag en leeuwenkoppen.
A pair of veined marble cassolettes with detachable lids adorned with gilded bronze fittings and lion's head motifs.No longer availableDim. 41 x 20cmEstimate: € 300 / 400 -
#574MuranoEen meerkleurig glazen Murano vaas.
A multi-colored glass Murano vase.No longer availableDim. 36cmEstimate: € 100 / 125