#520Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,44 ct.
An 18 karat white gold ring set with a solitaire of approximately 0.44 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 650 / 750 -
#617Een masker in gesculpteerd hout, Baoule, Ivoorkust.
#502Hubert De VriesPeriod: 1899-1979“Havenzicht”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.
"Harbour View". A painting, mixed media on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 29 x 34cmEstimate: € 125 / 175 -
#376Een houten commode met 3 laden. Bovenste sleutelgatlijst manco.
#518Een Japans porseleinen gelobd celadon bord, 19de eeuw. Met handgeschilderd decor van bloesems. Onderaan gemerkt.
A Japanese porcelain lobed celadon plate, 19th century. Hand-painted blossom decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. Ø 39 cmEstimate: € 220 / 340 -
#45Vijf gekleurde kristallen wijnglazen.
Five colored crystal wine glasses.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#477Mia MoreauxPeriod: °1950“Zwevend op de echo’s van een still verlangen.” Gemengde techniek op doek (en kader). Met Nepalese tekst. Gesigneerd.
“Floating on the echoes of a silent longing.” Mixed media on canvas (and frame). With Nepali text. Signed.No longer availableDim. 134 x 73 cmEstimate: € 350 / 450 -
#311F. van Baden“Een koe”. Een houten gesculpteerd beeld, gesigneerd. Stukje van 1 hoorn afgebroken.
#332P.J. Redouté“Wilde rozen.” Kleurenets op papier.
"Wild roses." Color etching on paper.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 60 / 80