#400Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.
#383Een art deco vaas van Booms glas met vergulde randen en takken.
An art deco vase by Booms glass with gilded edges and branches.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#575Een gesculpteerd houten Renaissancestijl kast met 2 laden en 2 deuren.
#471Twee Oost-Afrikaanse beeldjes van brons.
Two bronze figures. East Africa.No longer availableDim. h: 21 - 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#286Een paar houten, groen gepatineerde armstoelen met gesculpteerde details en gestoffeerde zitting. In Louis XVI stijl.
A pair of wooden, green-patinated armchairs with sculpted details and upholstered seats. In Louis XVI style.No longer availableDim. 95 x 63 x 57cmEstimate: € 80 / 120 -
#529Leonor Fini‘Naakt op schommel’, een lithografie genummerd 22/175 door Leonor Fini, gesigneerd buiten de plaat.
#33Een volledig bestek voor 12 personen, verzilverd metaal, Russische merken. Bestaande uit 12 grote messen, 12 kleine messen, 12 grote vorken, 12 kleine vorken,12 grote lepels, 12 kleine lepels, 12 koffielepels en een pollepel.
A complete set of silver-plated tableware for 12 people, with Russian marks. Includes 12 large knives, 12 small knives, 12 large forks, 12 small forks, 12 large spoons, 12 small spoons, 12 teaspoons, and a ladle.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#8Val Saint-LambertEen Val Saint Lambert toiletset bestaande uit een karaf met glas, een klein karafje en een dekselpotje. En nog een reserve stop.
A Val Saint Lambert bedside set consisting of a carafe with glass, a small carafe, and a lidded pot. And an extra spare stopper.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
A solid oak chest of drawers with 3 drawers. Decorated with carved leaves and flowerpots. France, Louis XVI period.No longer availableDim. 99 x 127 x 53cmEstimate: € 150 / 200