#598Een zwart, wit en rode koersfiets, Batavus, 20-speed, framemaat 58 cm.
#176Een 19de eeuwse eikenhouten tweedeurs kast.
#427Een set van 2 blauw porseleinen Fohonden.
#557Een porseleinen servies met vergulde randen. Limoges France.
#466CaucazeEen Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
#211UCRAEen marmeren Art Deco pendule. Gemerkt UCRA.
#272A. van de Vreken‘Os met kar’, olieverf op doek gesigneerd A. van de Vreken.
#69Gloria JarvisPeriod: 1925-2014“Stilleven met bloemen en vaas”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#654Zoltan Forrai‘Aan de bar’, een aquarel, getekend Zoltan Forrai.
#486IspahanEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#21Een oude (trein)-lamp in messing op een voet gemonteerd met bovenop een plaatje waarop vermeld ‘Phares Auteroche’.
An old (train) lamp made of brass, mounted on a base with a plate on top that reads 'Phares Auteroche'.No longer availableDim. h 46 x Ø 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#452“Gestileerd naakt.” Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
"Stylized nude." Oil on canvas. Unclearly signed.No longer availableDim. 40 x 80 cmEstimate: € 300 / 500