#636BocharaEen handgeknoopt wollen karpet met een Yomudmotief. Randslijtage.
A hand-knotted wool carpet with a Yomud motif. Edge wear.No longer availableDim. 144 x 110 cmEstimate: € 60 / 80 -
#5GigueEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 96 x 96 cmEstimate: € 100 / 150 -
#493Een Chinees porseleinen Nanking vaas. Versierd met krijgstafereel. Onderaan gemerkt.
#536Een handgeknoopt wollen Perzisch tapijt.
#42Luc VerbistPeriod: 1913-1984“Naakt” Tekening op papier. Gesigneerd.
#430Een parelhalssnoer met verguld slot.
#499“Adriaan Chicago”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd. Lichte vochtschade aan de het kader.
#679Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“O.L.Vr.toren.gevels Antwerpen”. Een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 74/100.
#697Een groot stuk Amethyst op staander.
A large piece of Amethyst on a stand.No longer availableDim. 22 x 36cmEstimate: € 60 / 80 -
#643Een ronde koperen art deco schaal op drie bolle houten pootjes.
A round copper art deco bowl on three rounded wooden legs.No longer availableDim. Ø 55 cmEstimate: € 50 / 70