#2Nestor CambierPeriod: 1879-1957“Volkstaferelen.” Twee werken, aquarel op papier. Gesigneerd.
"Volkstaferelen." Two works, watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 15,5 x 10,5 cm x 2Estimate: € 80 / 100 -
#15GigueEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 68 x 66 cmEstimate: € 60 / 100 -
#227Een paar verzilverd metalen kandelaars met drie lichtpunten en een dito langwerpige coupe met twee oren, motief met getorste ribben.
A pair of silver-plated metal candle holders with three light points, as well as a similar elongated bowl with two handles, featuring a twisted rib design.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 50 / 80 -
#22Arsène KennisPeriod: 1888 - 1973Parkzicht bij herfst, olieverf op het paneel.
#790RoskopfTwee zakhorloges waarvan één op staander met op de achterkant een trein en leeuw. En één met klein beschadiging aan wijzerplaat.
Two pocket watches, one of which is on a stand with a train and lion on the back. The other one has a small damage on the dial.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#642Luc Goossens“Stilleven van een Geisha beeldje”. Een schilderij, olieverf op paneel. Achterzijde met opschrift vermelding “Luc Goossens”.
"Still life of a Geisha figurine". A painting, oil on panel. The back is inscribed with the name "Luc Goossens".No longer availableDim. 27 x 17cmEstimate: € 80 / 120 -
#202Een Venetiaans glazen geslepen spiegel met Romantische taferelen. Binnenste spiegel niet geslepen. Enkele stukken loszittend en kleine bastjes.
#700Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,74 ct.
An 18 karat white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a combined weight of approximately 0.74 ct.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 700 / 800 -
#128Een gekleurde kristallen karaf set met 6 glazen van Val Saint Lambert.
#16Een Bretoens houten bijzetkastje. 2 laden.
#753Een set van 2 plaasteren afgietsels van handen op houten blokken.