#643Een ronde koperen art deco schaal op drie bolle houten pootjes.
A round copper art deco bowl on three rounded wooden legs.No longer availableDim. Ø 55 cmEstimate: € 50 / 70 -
#34Vijf gravures: een topografisch zicht van Venetië naar de XVIIde eeuw. Theo Beerendonk. “Een oude hoeve”. C. Marstboom. “Veldweg”. Lino. Frans Masereel. “Raritäten”. Lino. Felix Timmermans. “µtorenwachter’s nieuwjaarswens. Een geïllustreerd gedicht.
Five engravings: a topographical view of Venice from the 17th century. Theo Beerendonk. "An old farmhouse". C. Marstboom. "Field path". Lino. Frans Masereel. "Rarities". Lino. Felix Timmermans. "Tower watchman's New Year's wish. An illustrated poem.No longer availableDim. 15 x 18 cm - 38 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#354D. Wageneer“Stadsgezichten”. Drie aquarellen in één lijst.
#390Een roestvrij stalen herenhorloge en polsband.
#116Een mahoniehouten tweedeurs vitrinekast in Empirestijl. XIXde eeuw.
A mahogany two-door display cabinet in Empire style. XIXth century.No longer availableDim. 133x49x220 cmEstimate: € 200 / 300 -
#69“De regio van het huidige België” Gravure naar de 18 eeuw.
"Belgium" Engraving from the 18th century.No longer availableDim. 58 x 90 cmEstimate: € 100 / 140 -
#592Brigitte LiesenfeldPeriod: 1924-1990“Ohne Titel”. Een schilderij op papier met florale afdrukken in divers kleurpallet, gesigneerd Brigitte Liesenfeld 1972.
"Untitled". A painting on paper with floral prints in various color palettes, signed Brigitte Liesenfeld 1972.No longer availableDim. 57 x 88cmEstimate: € 80 / 120 -
#191Thomas Alva Edison Phonograph Model Standard geschikt voor het afspelen van 2 minuten wasrollen. Deze Standard gemaakt in USA is voorzien van een banner transfer met het opschrift Edison Standard Phonograph. Er bij zijn 7 wasrollen waarvan 4 in goede staat en 3 gebroben/gebarsten, alle 7 in hun originele doosje.
Thomas Alva Edison Phonograph Model Standard suitable for playing 2-minute wax cylinders. This Standard, made in the USA, features a banner transfer with the inscription Edison Standard Phonograph. Included are 7 wax cylinders, of which 4 are in good condition and 3 are broken/cracked, all in their original cases.No longer availableDim. 27 x 32 x 23 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#109“Landschap met boerderij”. Olieverf op doek.
"Landscape with farm". Oil paint on canvas.No longer availableDim. 23 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#333Een lot van 4 verschillende bronzen wandlampen. Diverse ornamenten en lichtpunten.
#45DelvauxEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 170 x 170 cmEstimate: € 80 / 120 -
#406Een paar stoelen met rieten zit van stoomgebogen beukenhout in de geest van Thonet.
A pair of chairs with woven cane seats made of steamed bent beechwood, inspired by Thonet.No longer availableEstimate: € 35 / 50