#740Een zakhorloge met paard op de achterkant met horloges ketting en sleutel.
#577Mappin & WebbEen paar tafellampjes in George I stijl van verzilverd metaal. Oorspronkelijke elektrische bedradign en lampenkappen. Gemerkt.
A pair of table lamps in George I style made of silver-plated metal. Original electrical wiring and lampshades. Marked.No longer availableDim. H. 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#237Val St-LambertUitgebreid glasservies van geslepen, model Louis-Philippe. Waaronder: 13 champagne glazen, 28 witte wijnglazen en 13 rode wijnglazen.
#496Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#453Een gevarieerd lot van 13 aziatica bestaande uit 5 beelden, een instrument, een doosje, een beschilderd potje, 2 kadertjes, 2 stempels en een beschilderd sierplaatje.
A varied lot of 13 Asian items consisting of 5 sculptures, one instrument, one box, one painted jar, 2 frames, 2 stamps, and one painted decorative plate.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#666MalayerEen oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#446Een handgeknoopt wollen tapijt.
#752“Advance in ecological research”. Gehoogde gravure. Gemonogrammeerd en A.P. buiten de plaat.
"Advance in ecological research". Increased engraving. Monogrammed and A.P. outside the image.No longer availableDim. 10 x 10cmEstimate: € 40 / 60 -
#551Een bronzen Benin-hoofd. Vermoedelijk Oba Ife. Medio 1960.
#110Een 18 karaats witgouden art deco ring bezet met 24 diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct. en een centrale briljant van +- 0,60 ct.
An 18 carat white gold art deco ring set with 24 old-cut diamonds with a total weight of approximately 0.44 ct., and a central brilliant cut diamond of approximately 0.60 ct.No longer availableDim. 7,70 gEstimate: € 700 / 800 -
#748Een eironde dekselvaas van porselein met een polychroom decor van Lange Lijzen in een landschap. Onderaan gemerkt.
#538Een paar verzilverd metalen kandelaars met vier lichtpunten, op elektriciteit gezet.
A pair of silver-plated metal candlesticks with four light points, wired for electricity.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 50 / 70