#87Pieter KocxPeriod: 1701-1722Een paar Delfts aardewerken dekselvaasjes op houten sokkel. Gemerkt APK (Pieter Kocx). 18e eeuw.
A pair of Delft earthenware covered vases on a wooden base. Marked APK (Pieter Kocx). 18th century.No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 130 / 175 -
#506Een Oosters wollen tapijt.
#391De VormenfabriekEen vintage metalen chocolade gietmal met Sint en Piet figuren. Gemerkt de Vormenfabriek - Tilburg Holland.
A vintage metal chocolate mold with Sinterklaas and Piet figures. Marked de Vormenfabriek - Tilburg Holland.No longer availableDim. 20 x 47cmEstimate: € 45 / 90 -
#31Een vintage camera model Super Ricohflex met lederen tas.
#740Een zakhorloge met paard op de achterkant met horloges ketting en sleutel.
#577Mappin & WebbEen paar tafellampjes in George I stijl van verzilverd metaal. Oorspronkelijke elektrische bedradign en lampenkappen. Gemerkt.
A pair of table lamps in George I style made of silver-plated metal. Original electrical wiring and lampshades. Marked.No longer availableDim. H. 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#563Een kader met 3 woodblock print postcards uit Tokyo ca. jaren 30 van de vorige eeuw.
A frame with 3 woodblock print postcards from Tokyo, dating back to the 1930s.No longer availableDim. h 9 x b 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#275Een gegraveerd glasservies.
#661Een ammoniet schijf op staander met een diameter van 25 cm.
An ammonite disc on a stand with a diameter of 25 cm.No longer availableDim. h 57 Ø25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#650Een fijne14 karaats roze gouden trouwring.
A beautiful 14 karat rose gold wedding ring.No longer availableDim. 0,83 gEstimate: € 20 / 30