Similar lots by type
-
#166Een bronzen emmertje, naar middeleeuws voorbeeld.
A bronze bucket, based on a medieval design.No longer availableOnline onlyDim. h 21,5Estimate: € 20 / 30 -
#157Maria Innocentia HummelEen lotje van 2 Hummeltjes, nr 68, jongen met lammetje en nr 112/1, meisje op het hek waarvan het handvat van het mandje is afgebroken/ontbreekt.
A pair of Hummel figurines, lot number 68, boy with lamb and lot number 112/1, girl on fence with broken/missing handle of the basket.No longer availableOnline onlyDim. h 13,5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#241Een lot van 6 beeldjes in porselein en biscuit waaronder een koets, een rokende man op bot, een dame achter de piano, een jongen met een bootje, een bloemenmeisje en een Puti met manden en fluit.
No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#228Een vintage plaasteren beeld van een Sint-Bernard puppy. Heeft meerdere kleine beschadigingen.
No longer availableOnline onlyDim. h 38Estimate: € 20 / 30 -
#185Een decoratief schaaltje uit schelp met kleinere schelp binnenin en verzilverde rand.
No longer availableOnline onlyDim. 9 x 20cmEstimate: € 40 / 60 -
#131Een paar uit glaspasta gesculpteerde zwanen.
A pair of glass paste sculpted swan figurines.No longer availableOnline onlyDim. 37cmEstimate: € 40 / 60 -
#173Een lot van 3 Afrikaanse beeldjes. Een bronzen dame, een man in hout en een damesbuste in hout.
A lot of 3 African figurines. A bronze lady, a wooden man, and a wooden bust of a lady.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 20 / 30 -
#134Een uit gips gesculpteerde zuil pilaar als piedestal met rozen ornamenten en vergulde details. Schilferschade aanwezig.
A plaster sculpted column pillar as a pedestal with rose ornaments and gilded details. Flake damage present.No longer availableOnline onlyDim. 78 x 30cmEstimate: € 60 / 80 -
#240Een vintage lot ‘for the ladies’, bestaande uit een zwart handtasje in kunstleder, een verzilverde juwelenhouder, een poederdoosje, een display-kastje met los deksel gevuld met oude karafdoppen en een klein portemonneetje vervaardigd uit een schelp.
No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#195Een lot van tafelgerei bestaande uit een sauskom met lepel van Oneida USA. en een taartschep en met 800 gemerkt op het handvat.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 19,5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#239Een glazen wijnkoeler met verzilverde handvaten.
No longer availableOnline onlyDim. 25 x Ø29cmEstimate: € 40 / 60 -
#175Een vintage verzilverde warmhoudschaal in 3 vakken verdeeld. Onderaan gemerkt Cornet 48.
A vintage silver-plated warming dish divided into 3 compartments. Marked "Cornet 48" on the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 11 x Ø 22 cmEstimate: € 10 / 20 -
#127Lladro‘Flowers Song, een Lladro beeld, modelnummer 7607 in originele verpakking. 1 bloem is afgebroken maar nog aanwezig.
"Flowers Song, a Lladro sculpture, model number 7607 in original packaging. 1 flower is broken but still present."No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#194Een vide-poche in biscuit met twee kindjes zittend op een rieten mand. Onderaan gemerkt en genummerd.
No longer availableOnline onlyDim. h 17 x l 26 cmEstimate: € 20 / 30 -
#247Giuseppe Armani CapodimonteEen lot van 3 kunststoffen beeldjes, gesigneerd, gemerkt Capo Di en met label.
No longer availableOnline onlyDim. 25cmEstimate: € 40 / 60 -
#162Een oude serveerset voor taart vervaardigd uit ivorine handvatten en verzilverde delen. In originele etui.
An old cake serving set made with ivorine handles and silver-plated parts. In original case.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 11 cmEstimate: € 10 / 20 -
#153LladroEen lotje van 2 Lladro ganzen.
A pair of 2 Lladro geese.No longer availableOnline onlyDim. h 11.5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#250Een gevarieerd lot van kleine verzilverde items bestaande uit: 10 beeldjes, 6 bestekleggertjes, 2 eierdopjes, 5 suiker- en gebaktangen, 1 notenkraker, 1 toasthouder, 2 theezeefjes, 1 taartschep, 4 vismesjes, 2 schaaltjes, 1 tas met ondertas, 1 kandelaar, 2 servetringen, 1 sigarettendoosje, 2 miniatuurvaasjes, 2 ringen en nog 12 snuisterijen.
No longer availableOnline onlyDim. h 14 cm -
#155Een lot van 2 setjes peper- en zoutvaatjes in de vorm van uiltjes, de ene set is verguld, de andere verzilverd.
A lot of 2 sets of owl-shaped salt and pepper shakers, one set gilded and the other silver-plated.No longer availableOnline onlyDim. h 8 cmEstimate: € 10 / 20 -
#249Een gevarieerd lot van 13 verzilverde items bestaande uit: 3 schalen, een stoffer en blik, een kandelaar, een theepot, een glas in een verzilverde voet, een melkkannetje en een voorraadpot waarvan de dop van het deksel ontbreekt.
No longer availableOnline onlyDim. h 19 cmEstimate: € 30 / 50 -
#171Een zwaar verzilverde dubbele schaal voor bonbons met 2 glazen schaaltjes. onderaan gemerkt ‘Paris’ en een Minerva-hoofdje met daarboven de naam ‘Minerva’.
A heavily silver-plated double tray for bonbons with 2 glass bowls. Marked 'Paris' at the bottom and a Minerva head with the name 'Minerva' above it.No longer availableOnline onlyDim. l 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#235Een houten gesculpteerd paneel met gelaat in het decor.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 60 -
#236“Jezus aan het kruis”. Een messing reliëf beeld onder convex glas in ovalen houten kader met gesculpteerd florale details.
No longer availableOnline onlyDim. 51 x 43cmEstimate: € 40 / 60 -
#196Een lotje van 3 doosjes met verzilverde items, een doosje met 6 koffielepeltjes, een met 1 lepeltje en een met een schaaltje.
No longer availableOnline onlyDim. l 14 cmEstimate: € 5 / 10
Other lots in this auction
-
#200La Pipe WallonneEen pijp van pijpaarde met een versiering van een man in hoogreliëf.
A clay pipe with a decoration of a man in high relief.No longer availableOnline onlyDim. L. 24 cmEstimate: € 35 / 40 -
#91Een polychroom houten masker. West-Afrika.
A polychrome wooden mask. West Africa.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#270Grote porseleinen pijpenkop. Met sporen van verguld decor. Metalen deksel.
Large porcelain pipe bowl. With traces of gilded decor. Metal lid.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#179Een lot van 2 handspiegeltjes, 1 houtgesculpteerd en 1 in messing naar art-nouveau voorbeeld.
A lot of 2 handheld mirrors, one wood carved and one in brass in the Art Nouveau style.No longer availableOnline onlyDim. l 30 cmEstimate: € 15 / 25 -
#97Van de Velde“Vrouw aan de stoof”. Een beeldje van gepatineerd terracotta. Gesigneerd met stempel.
"Woman at the stove". A figurine of patinated terracotta. Signed with stamp.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#148Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met figuren en florale details in het decor.
A Chinese porcelain vase, famille rose, with figures and floral details in the decoration.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 20cmEstimate: € 40 / 60 -
#149CapodimonteEen decoratieve waterkan met bloemdecor. Paar gebroken en missende blaadjes.
A decorative water jug with floral decor. Couple of broken and missing leaves.No longer availableOnline onlyDim. h 36 cmEstimate: € 30 / 35 -
#76Een lot Art Deco varia, bestaande uit een koperen dekselpotje, twee foto kadertjes en een glazen karaf.
A lot of Art Deco miscellaneous items, consisting of a copper lid jar, two photo frames, and a glass decanter.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#101Een houten beeld van een knielende vrouw. Kongo.
A wooden sculpture of a kneeling woman. Congo.No longer availableOnline onlyDim. H. 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#205Les Cordes‘Fantasia 45’ Een fantasiehalssnoer in blauw kunststof.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#49Een lot van 2 oude prentenboeken, Sneeuwwitje en de zeven kabouters, volledig, van De Beuckelaer en van Chocolat Aiglon met gevarieerde onderwerpen, onvolledig.
A lot of 2 old picture books - Snow White and the Seven Dwarfs, complete, by De Beuckelaer and Chocolat Aiglon with various subjects, incomplete.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#94Mami Wata. Een bronzen beeldje van een zeemeermin. Senegal of Ivoorkust.
Mami Wata. A bronze figurine of a mermaid. Senegal or Ivory Coast.No longer availableOnline onlyDim. H. 20 cEstimate: € 80 / 120

