Similar lots by type
-
#51Een lot van 34 stripalbums waaronder Asterix, HC in het Frans, verder Kuifje, Lucky Luke, Suske & Wiske en andere.
A lot of 34 comic albums including Asterix, hardcover in French, as well as Tintin, Lucky Luke, Suske & Wiske, and others.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#72Een paar vintage Walt Disney strips, bestaande uit Alice in Wonderland en Sneeuwwitje en de zeven dwergen.
A pair of vintage Walt Disney comic strips, consisting of Alice in Wonderland and Snow White and the Seven Dwarfs.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#154Een lot van 41 strips van verscheidene uitvoerders en striphelden.
lot of 41 comics from various performers and comic heroes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#47Een lot 21 diverse Suske & Wiske albums.
A lot of 21 various Suske & Wiske albums.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40
Other lots in this auction
-
#144Een Chinees porseleinen vaas, meerkleurig met floraal decor en vogels versierd.
A Chinese porcelain vase, multicolored with floral decor and decorated with birds.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#253Een sierbord van Chinees porselein met meerkleurig decor van een vogel en vlinders in bloeiende struiken.
Assiette décorative en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un oiseau et de papillons dans des buissons fleuris.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 26 cmEstimate: € 30 / 35 -
#230Een kammenbakje en vuilblik uit messing.
A brass comb holder and dustpan.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#2Een terracotta beeldje van een zittend meisje, getekend Geert Kunen.
A terracotta statue of a sitting girl, signed Geert Kunen.No longer availableOnline onlyDim. h 16 cmEstimate: € 5 / 10 -
#63Een lot van 4 kaders waaronder ‘Gheboden ende uyt-gheroepen’, Stadt Antvverpen, 1654.
A lot of 4 frames including 'Gheboden ende uyt-gheroepen', City of Antwerp, 1654.No longer availableOnline onlyDim. h 43 x b 33 cmEstimate: € 10 / 20 -
#106Broadhead & Co., SheffieldEen Engels verzilverd thee-en koffiestel met suikerpot en melkkannetje. Victoriaanste stijl, onderaan gemerkt en genummerd.
An English silver-plated tea and coffee set with sugar bowl and creamer. Victorian style, marked and numbered at the bottom.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#99Een varia lot van 8 stuks porselein (vaasjes, postuurtjes etc...).
A mixed lot of 8 pieces of porcelain (vases, figurines, etc...).No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#50Een geglazuurde majolica cache-pot met een decor van bloemen, ca 1900. Heeft een haarlijnscheurtje aan de boord en kleine schilferschade.
A glazed majolica cache-pot with a floral decor, circa 1900. Has a hairline crack on the rim and minor chipping.No longer availableOnline onlyDim. h 39 x Ø 35 cmEstimate: € 20 / 30 -
#235Vier diverse schalen en asbakken van kristal, groen, blauw en kleurloos. De grootste gemerkt van Val St-Lambert.
Quatre bols et cendriers divers en cristal, vert, bleu et incolore. Le plus grand avec marque du Val St-Lambert.No longer availableOnline onlyDim. 12 à 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#110Een lot van vier biersteinen. Waaronder één van gegoten glas.
A lot of four beer steins, including one made of cast glass.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#251MoustierEen siercoupe van veelkleurig aardewerk met een vrouw in klederdracht op het plat. XIXde eeuw. We voegen er een dito jonger bord aan toe met het opschrift “Liberté, Egalité, Fraternité”, onderaan gesigneerd.
Une coupe décorative en faïence multicolore avec une femme en costume traditionnel sur l'étagère. XIXème siècle. On rajoute une assiette idem plus jeune avec l'inscription « Liberté, Egalité, Fraternité », signée en bas.No longer availableOnline onlyDim. H. 22,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#6Een Chinees porseleinen cilindervaas, famille rose decor met vlinders in het decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain cylindrical vase, famille rose decoration with butterflies in the design. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 24,5 x Ø10cmEstimate: € 40 / 60

