#24“Man met hoed”. Een ets. Gesigneerd “Picasso” en genummerd 12/50 buiten de plaat.
Homme au chapeau . Une eau-forte. Signée Picasso et numérotée 12/50 hors planche.No longer availableDim. 8,5 x 6 cmEstimate: € 120 / 200 -
#411“Maria, Vreugde voor allen die lijden”. Messingen reisicoontje.
#47“Historia Francica” Joannis de Bussieres. Leiden, 1661. In perkamenten band.
Trois grands plats en cuivre rouge à décor de personnages sculptés et sculptés. Moyen-Orient.No longer availableDim. Ø 57, 67, 48 cmEstimate: € 150 / 250 -
#267Een paar messingen kandelaars met zeven trapsgewijs opgebouwde lichtpunten.
#408Een miniatuurhoofdje. Jivaro, Peru.
#116Een paar kleine ladetafeltjes in de geest van Boulle.
#128Indische houtsculptuur met paardenkop.
Sculpture indienne en bois avec tête de cheval.No longer availableDim. L. 66 cmEstimate: € 150 / 200 -
#406Een witgelakt metalen vintage hanglamp.
Une suspension vintage en métal peint en blanc.No longer availableDim. Ø: 43 cmEstimate: € 40 / 50