Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Wijwatervat van gedreven geel koper in Lodewijk XVIV-stijl met sporen van verzilverd metaal

Wijwatervat van gedreven geel koper in Lodewijk XIV-stijl met sporen van verzilverd metaal.

Récipient d'eau bénite en cuivre repoussé de style Louis XIV avec traces de métal argenté.
Dim. H. 24 cm
SKU: 9903210017.
Auction day: 9 March 2021 19:00
Catalogue #17
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #166

    Een gefineerde vergadertafel op tapse poten met acht bijpassende stoelen (H. 99 cm) en twee armstoelen (H. 107 cm). Fineer met slijtage.

    Une table de conférence en placage sur pieds fuselés avec huit chaises (H. 99 cm) et deux fauteuils (H. 107 cm) assortis. Placage aux usures.
    No longer available
    Dim. 100 x 250 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #78

    Een bolle vaas en een kruik van aardewerk. De eerste met restant van een merkteken.

    Un vase rond et une cruche en terre cuite. Le premier avec le restant d'une marque.
    No longer available
    Dim. h: 17 & 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #297

    Kleine terrine met onderschotel van veelkleurig aardewerk, versierd met spelende Chinese kinderen. Randschilfer aan deksel, oude restauratie aan onderschaal. Straatsburg, XIXde eeuw.

    Petite terrine à socle en faïence multicolore, à décor d'enfants chinois jouant. Bord à éclat sur couvercle, ancienne restauration sur socle. Strasbourg, XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm Ø: 22,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #542
    René Marie Dujardin
    Period: 1913-2002

    Voorstelling met scénes uit het leven van Krishna. Een achterglasschildering. Gesigneerd.

    Représentation avec des scènes de la vie de Krishna. Une peinture sur verre au dos. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 80
    Estimate: € 180 / 240
  • #258

    Een aardewerken pot met geglazuurde beschildering. Vlaanderen, XVIIe eeuw.

    Un pot en faïence avec peinture émaillée. Flandre, XVIIème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #75

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 3,50 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #603

    Een Chinees porseleinen hoedenstandaard met meerkleurig decor.

    Un porte-chapeau en porcelaine de Chine à décor multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 27,5 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #323

    Een lot van vier catalogi van tentoonstellingen over kunst in de Nieuwe Wereld.

    Un lot de quatre catalogues d'expositions à dix portes sur l'art dans le Nouveau Monde.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #19

    Een map met oude Duitse prenten m.b.t. traditionele klederdrachten, uniformen, enz. Omstreeks 1900. Bijgevoegd een chromo-album van Chocolade Jacques. ‘Menschenrassen’.

    Un dossier avec de vieux imprimés allemands de costumes traditionnels, uniformes, etc. Vers 1900. Joint un album aux chromos de Chocolate Jacques. Menschenrassen .
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #139
    Georges Steel
    Period: °1923

    “Straatzicht te Capileira”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1976.

    Vue de rue à Capileira . Huile sur toile. Signée et datée 1976.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #38
    Val-Saint-Lambert

    Kratervormige art deco vaas van geslepen en in de massa groen gekleurd kristal. Onderaan gemerkt.

    Vase art déco en forme de cratère en cristal taillé, coloré en vert dans la masse. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 15,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #71

    Een koperen en een sterlingzilveren munt “Olympiade Tokyo 1964”, beide in etui. Evenals een bronzen medaille “San Diego 200th Anniversary 1769-1969, in etui.

    Une pièce de monnaie en cuivre et en argent sterling Olympiade Tokyo 1964 , les deux en coffret. Ainsi qu'une médaille de bronze San Diego 200e anniversaire 1769-1969, dans un étui.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More