Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Wijze met draak”. Een beeld van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor”.
“Wijze met draak”. Een beeld van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor”.
“Wijze met draak”. Een beeld van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor”.
“Wijze met draak”. Een beeld van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor”.

“Wijze met draak”. Een beeld van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor”.

”Sage et dragon”. Une statue en ivoire sculptée et polychrome.
Dim. h: 36 cm
SKU: 2509180581.
Categories: Aziatisch, Beeld, ivoor.
Auction day: 26 September 2018 19:00
Catalogue #581
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #536

    Een vierkoppig jazzensemble van meerkleurig kunststof. Eén vinger manco.

    Un ensemble de Jazz à quatre têtes en plastique polychrome. un petit doigt est manquant.
    No longer available
    Dim. h: 65 - 93 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #636

    Een Chinese tweedeurskast van gepolychromeerd en gelakt hout, versierd met een decor van personages bij de keizerlijke hofhouding.

    Une armoire à deux portes chinoise en bois laqué et polychrome, représentation de personnages à la cour Impériale.
    No longer available
    Dim. 118 x 80 x 30 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #15
    Vic Gentils
    Period: 1919 - 1997

    Een verguld metalen hanger in de vorm van een figuurtje. Achteraan gesigneerd en genummerd 107/125.

    Un pendentif en forme d’une figure en métal doré. Signature au dos, ainsi que le numéro 107/125.
    No longer available
    Dim. l: 3,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #516

    Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hout, versierd met draken. Met marmeren blad.

    Un piédestal chinois en bois sculpté, décoration de dragons. Avec une tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. 77 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #611

    Een zittende Birmaanse Boeddha van goudgepatineerd hout.

    Un Bouddha assis du Birman en bois patine dorée.
    No longer available
    Dim. h: 118 cm
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #158

    Een porseleinen ijsbeer. Onderaan genummerd.

    Un ours polaire en porcelaine. Numéroté sous la base.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #20

    Een knoopsluiting van gesculpteerd ivoor in de vorm van een man met baard.

    Fermoir en ivoire sculpté en forme d’un homme barbu. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 7 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #25

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,19 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #198

    “De oogst”. Een bronzen beeld met groen patina. Onleesbaar gesigneerd. Omstreeks 1900.

    ”La récolte”. Une statue en bronze et patine verte. Signature illisible.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #602

    “Sint Anne-ten-drieën”. Een Heiligenbeeld van gebeeldhouwd lindehout. XVIIe eeuw met latere polychromie.

    “Sainte-Anne Trinitaire”. Sculptures en tilleul sculpté. XVIIe siècle, polychromie tardive.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 800 / 900
  • #772

    Twee theeserviesjes van Satsumaporselein, waarbij het eerste met zeven kopjes, negen ondertasjes, een koffie- en een theepot. Het tweede met zes kopjes en ondertasjes, een theepot, melkkruikje en een suikerpot.

    Deux services à thé en porcelaine Satsuma. Le premier service comprenant sept tasses, neuf sous-tasses, une cafetière et une théière. Le deuxième service comprenant six tasses et sous-tasses, une théière, un pot à lait et un sucrier;
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #588

    Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.

    Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.
    No longer available
    Dim. h: 112 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #649

    “Wijze met parel”. Een beeld van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.

    “Sage à la perle”. Statue en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #178
    L. Giachi

    Een vrouwenbuste van meersoortig marmer op losse sokkel. Omstreeks 1900.

    Un buste féminin en différents sortes de marbre et sur un socle détaché. +- 1900.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #628

    Een Chinese doos van zwartgelakt hout met een verguld decor. Binnenin vier doosjes en acht schaaltjes. Pootjes gerestaureerd. Schade aan de lak aan de zijkant van het deksel.

    Une boîte chinoise en bois laqué noir au décor doré. A l’intérieur se trouvent quatre petites boîtes et huit coupelles. les pattes sont restaurées. Dégâts à la laque sur le côté du couvercle.
    No longer available
    Dim. 25 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #652

    Een houten wandelstok met een handgreep van gesculpteerd ivoor in de vorm van een vuist.

    Une canne en bois, le manche en ivoire sculpté en forme de poign.
    No longer available
    Dim. l: 86 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #697

    Twee gazellen van gesculpteerd Afrikaans ivoor.

    Deux gazelles en ivoire africaine.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #203

    “Liggend naakt met fluit en een ree”. Een beeld van zwartgepatineerd brons op groen marmeren sokkel. Gesigneerd ‘Ary Bitter’. Postume geut.

    ”Nu couché avec flûte et chevreuil”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert. Signée ‘Ary Bitter’. Fonte posthume.
    No longer available
    Dim. l: 88 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #689

    Een Japans dienblad van gelakt hout met een meerkleurig decor van geisha’s in een tuin aan de voet van de berg Fuji.

    Un plateau de service japonais en bois laqué au décor de geishas dans un jardin au pied de la montagne Fuji.
    No longer available
    Dim. 44 x 56 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #562

    Vier verschillende theekopjes met onderschoteltjes van Chinees porselein met blauw op witte decors. Onderaan gemerkt.

    Quatre tasses à thé et soucoupes en porcelaine de Chine, décors bleu sur blanc. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #188
    Ferdinand Barbedienne

    “Lorenzo di Medici”. Een bronzen beeld met donker patina naar een werk van Michelangelo. Gesigneerd en met stempel.

    ”Lorenzo di Medici”. Une statue en bronze d’après l’oeuvre par Michel-Ange.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #599

    Een paar grote Chinese dekselvazen van blauw en wit porselein met een decor van draken en bloesems.

    Une paire de vases à couvercle chinois en porcelaine bleue et blanche, décor de dragons et floraisons.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #598

    Een antieke liggende Thaise Boeddha van brons met goudkleurig patina.

    Un Bouddha thaï antique couché en bronze, patine dorée.
    No longer available
    Dim. l: 135 cm
    Estimate: € 2600 / 2800
  • #769

    Een theeserviesje van Satsumaporselein, bestaande uit een theepot, suikerpot, melkpot en twaalf kopjes met ondertasjes.

    Un service à thé en porcelaine Satsuma, comprenant une théière, un pot a lait, un sucrier et douze tasses avec sous-tasses.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #437

    Een lot van drie verschillende borden van Imariporselein.

    Un lot de trois assiettes en porcelaine Imari.
    No longer available
    Dim. Ø 25,5 cm en Ø 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #492
    Pol Mara
    Period: 1920-1998

    “Il Maestro”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 41/125 buiten de plat.

    ”Il Maestro”. une lithographie. Signée et numérotée 41/125 hors planche.
    No longer available
    Dim. 76 x 55 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #564

    “Naïef landschap”. Olieverf op doek.

    ”Paysage naïf”. Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 60 x 91 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #728
    Ferruccio Farina

    Ondeugende Prentbriefkaarten van de Belle Epoque. Twee boeken. Ed. Atrium, Alphen a/d Rijn 1989.

    ”Ondeugende Prentbriefkaarten van de Belle Epoque”. Deux livres. Ed. Atrium, Alphen a/d Rijn 1989.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #606

    Een zitbank van gesculpteerd en goudgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met rode bekleding.

    Un canapé en bois sculpté et patine doré style Louis XV, revêtement rouge.
    No longer available
    Dim. b: 130 cm
    Estimate: € 320 / 380
  • #392

    Een paar Engelse theepotten van verzilverd metaal, waarbij één met een bloem op het deksel en de andere met een vrucht. De tweede met twee beschadigde pootjes.

    Deux théières anglaises en métal argenté, dont une avec une fleur sur le couvercle, et l’autre avec un fruit. La deuxième a deux pieds endommagés.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 12 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #410

    Een Kelim zadeldeken. Eerste helft XXe eeuw.

    Un tapis de selle Kelim. Première partie du XXème siècle.
    No longer available
    Dim. 46 x 78 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #292
    Robbe & Berking

    Een bestek van verzilverd metaal, bestaande uit een visbestek voor twaalf personen en een etui met bestek voor zes personen.

    Un couvert en métal argenté, comprenant un couvert à poisson pour douze convives et un étui avec des couverts pour six personnes.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #423

    “Historique du Theatre Royal d’Anvers”. Arthur de Gers. 1914.

    “Historique du Théâtre Royal d’Anvers”. Arthur de Gers. 1914
    No longer available
    Estimate: € 32 / 36
  • #493

    Een klein vaasje van famille-verteporselein met een decor van bloemen.

    Un petit vase en porcelaine famille-verte au décor de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #737

    Toiletstel van glas en verzilverd metaal in lederen etui.

    Une garniture de toilette en verre et métal argenté dans un étui.
    No longer available
    Dim. 21,5 x 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #182
    J. Hartung (Pseudoniem Carl Reichert)

    “Twee puppies”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    ”Deux chiots”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 20,5 x 26 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 September 2018

De veiling is volledig - 805 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de dowloads pagina

25 September 2018 19:00
26 September 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More