Similar lots by type
-
#769Een theeserviesje van Satsumaporselein, bestaande uit een theepot, suikerpot, melkpot en twaalf kopjes met ondertasjes.
Un service à thé en porcelaine Satsuma, comprenant une théière, un pot a lait, un sucrier et douze tasses avec sous-tasses.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#482Ichiyusai Kuniyoshiga“Het verhaal van de 47 Ronins”. Een diptiek. Japanse ingekleurde houtsnede. Gesigneerd. Omstreeks 1850.
”L’histoire des 47 Ronines”. Une diptyque. Une gravure sur bois japonaise. Signée. +- 1850.No longer availableDim. (35 x 24) x2Estimate: € 120 / 200 -
#476Een achthoekige Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
Un piédestal octogonal chinois en bois dur sculpté et tablette en marbre rose.No longer availableDim. Ø: 44 cm h: 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#25Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,19 gEstimate: € 300 / 400 -
#599Een paar grote Chinese dekselvazen van blauw en wit porselein met een decor van draken en bloesems.
Une paire de vases à couvercle chinois en porcelaine bleue et blanche, décor de dragons et floraisons.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1800 / 2000 -
#631Een zeshoekige vaas van cloisonné op brons met een decor van bloemen en vogels en met ringen als handvatten. Onderaan gestempeld. Omstreeks 1900.
Un vase hexagonal en cloisonné sur bronze au décor de fleurs et oiseaux , les manches en forme d’anneaux.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100 / 140 -
#598Een antieke liggende Thaise Boeddha van brons met goudkleurig patina.
Un Bouddha thaï antique couché en bronze, patine dorée.No longer availableDim. l: 135 cmEstimate: € 2600 / 2800 -
#628Een Chinese doos van zwartgelakt hout met een verguld decor. Binnenin vier doosjes en acht schaaltjes. Pootjes gerestaureerd. Schade aan de lak aan de zijkant van het deksel.
Une boîte chinoise en bois laqué noir au décor doré. A l’intérieur se trouvent quatre petites boîtes et huit coupelles. les pattes sont restaurées. Dégâts à la laque sur le côté du couvercle.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#633Een houten wandelstok met een ivoren handvat en punt.
Une canne à pointe et manche en ivoire.No longer availableDim. l: 96 cmEstimate: € 40 / 60 -
#516Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hout, versierd met draken. Met marmeren blad.
Un piédestal chinois en bois sculpté, décoration de dragons. Avec une tablette en marbre.No longer availableDim. 77 x 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#636Een Chinese tweedeurskast van gepolychromeerd en gelakt hout, versierd met een decor van personages bij de keizerlijke hofhouding.
Une armoire à deux portes chinoise en bois laqué et polychrome, représentation de personnages à la cour Impériale.No longer availableDim. 118 x 80 x 30 cmEstimate: € 150 / 200 -
#588Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#20Een knoopsluiting van gesculpteerd ivoor in de vorm van een man met baard.
Fermoir en ivoire sculpté en forme d’un homme barbu. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 30 / 50 -
#637Een recente vaas van Cantonporselein.
Un vase en porcelaine Canton récent.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 50 / 60 -
#649“Wijze met parel”. Een beeld van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
“Sage à la perle”. Statue en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 70 / 100 -
#641Een Chinees juwelenkabinetje van hout, versierd met messingen beslag en met opengewerkte plaquettes van jade.
Un petit cabinet à bijoux chinois en bois, montures en laiton et plaquettes en jade ajourées.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 70 -
#692Een Chinees sierstukje van gesculpteerd speksteen, versierd met twee aapjes.
Une pièce de décoration chinoise en pierre de lard, décorée de deux petits singes.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#562Vier verschillende theekopjes met onderschoteltjes van Chinees porselein met blauw op witte decors. Onderaan gemerkt.
Quatre tasses à thé et soucoupes en porcelaine de Chine, décors bleu sur blanc. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#627Een recente vaas van Chinees porselein met een decor van personages. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine de Chine récent au décor de personnages. marque sous la base.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40 / 50 -
#689Een Japans dienblad van gelakt hout met een meerkleurig decor van geisha’s in een tuin aan de voet van de berg Fuji.
Un plateau de service japonais en bois laqué au décor de geishas dans un jardin au pied de la montagne Fuji.No longer availableDim. 44 x 56 cmEstimate: € 70 / 80 -
#697Twee gazellen van gesculpteerd Afrikaans ivoor.
Deux gazelles en ivoire africaine.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 30 / 50 -
#772Twee theeserviesjes van Satsumaporselein, waarbij het eerste met zeven kopjes, negen ondertasjes, een koffie- en een theepot. Het tweede met zes kopjes en ondertasjes, een theepot, melkkruikje en een suikerpot.
Deux services à thé en porcelaine Satsuma. Le premier service comprenant sept tasses, neuf sous-tasses, une cafetière et une théière. Le deuxième service comprenant six tasses et sous-tasses, une théière, un pot à lait et un sucrier;No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#652Een houten wandelstok met een handgreep van gesculpteerd ivoor in de vorm van een vuist.
Une canne en bois, le manche en ivoire sculpté en forme de poign.No longer availableDim. l: 86 cmEstimate: € 80 / 100 -
#583Een paar vrouwenfiguren met vazen van meerkleurig Chinees porselein.
Une paire de vases en porcelaine de Chine aux formes féminins.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 720 / 800
Other lots in this auction
-
#227Een karafje en acht gekleurde glaasjes van geslepen kristal.
Une carafe et huit verres de couleur en cristal taillé.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#557Een paar pijpvaasjes van meerkleurig Chinees porselein, versierd met fo-honden.
Une paire de vases pipe en porcelaine de Chine polychrome, aux décors de chiens Fo.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 240 / 260 -
#527SwarovskiEen lot diertjes van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een vos, een nijlpaard, een krokodil, een ree, twee konijntjes, een vlinder, een lieveheersbeestje, een kat, drie muisjes en een zwaan van het logo van Swarovski.
Un lot de petits animaux en cristal taillé, comprenant un renard, un hippopotame, un crocodile, une biche, deux lapins, un papillon, une coccinelle, un chat, trois souris et un cygne avec le logo Swarovski.No longer availableDim. h: 1 - 3,5 cmEstimate: € 130 / 170 -
#608Een Afrikaanse groep van brons met een voorstelling van een stamhoofd, vergezeld door twee vrouwen, gedragen door zijn volgelingen. Benin.
Un groupe en bronze africain représentant un chef de tribu accompagné de deux femmes et portés par ses sujets. Bénin.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#120Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 9,82 gEstimate: € 1550 / 1650 -
#131Kolompendule met getorste zuilen. XIXde eeuw.
Une pendule à colonnes torsadées. XIXème siècle.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 180 / 220 -
#286ChamsehPerzisch tapijt van wol met een gestileerd medaillon. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine avec un médaillon stylisé. Noué main.No longer availableDim. 210 x 104 cmEstimate: € 200 / 300 -
#260Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een grijze parel.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une perle grise.No longer availableDim. 10,32 gEstimate: € 600 / 700 -
#325Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± van ± 0,30 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et émeraudes ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 4,15 gEstimate: € 450 / 550 -
#158Een porseleinen ijsbeer. Onderaan genummerd.
Un ours polaire en porcelaine. Numéroté sous la base.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 60 / 70 -
#359Drie XVIIIe eeuwse ingekleurde gravures van Jean Benoit Winckler:- “Zicht op de Melkbrug over de Spaarne te Haarlem.”-”Zicht op de bruggen over de Maas te Rotterdam”- “Zicht op de grote kerk en de Koornmarkt te Rotterdam”.
Trois gravures en couleurs par Jean Benoit Winckler du XVIIIème siècle :- “Zicht op de Melkbrug over de Spaarne te Haarlem.-”Zicht op de bruggen over de Maas te Rotterdam”- “Zicht op de grote kerk en de Koornmarkt te Rotterdam”No longer availableDim. 29 x 41 cmEstimate: € 100 / 120 -
#140Joe RodeoEen roestvrij stalen herenhorloge bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,50 ct. In originele doos en met reserve lederen polsband.
Une montre pour homme en acier inoxydable serti de diamants ayant un poids total de ± 2,50 ct. Dans son emballage d’origine et bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 1200 / 1400



