Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Wijze op paard”. Een beeld van monochroom wit porselein.

“Wijze op paard”. Een beeld van monochroom wit porselein.

”Singe à cheval”. Une statue en porcelaine monochrome blanche.
Dim. h: 24 cm
SKU: 2708190533.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 28 August 2019 19:00
Catalogue #533
Estimate: € 90 / 110
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #520

    Een lot porselein, bestaande uit drie borden met zichten op Hoei, een koppel in XVIIIe eeuwse klederdracht, en vier verschillende hoornvazen.

    Un lot de porcelaine, comprenant trois assiettes avec des vues sur Huy en décoration, un couple en habits du XVIIIème siècle et quatre cornes différentes.
    No longer available
    Dim. h: 14 - 23 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #751

    Een Chinees porseleinen tegel met een meerkleurig landschapsdecor. Met zegel.

    Un carreau en porcelaine de Chine, décor de paysage polychrome.
    No longer available
    Dim. 13 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #801
    Athena

    Een dekselvaasje van cloisonné op geel koper met een Fo-hond op het deksel.

    Une ancienne poupée avec vêtements.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #747

    Een cilindervormige paraplubak van celadongroen porselein, versierd met een meerkleurig decor van bloeiende planten en vogels.

    Un bac à parapluies cylindrique en porcelaine de céladon verte, décoration polychrome de plantes en floraison et d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #808

    Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor en met een houten deksel.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #793

    Een diepe schotel van Chinees porselein in Wan-Li stijl.

    Un plat creux en porcelaine de Chine, style Wan-Li.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #743
    De Fuiseaux, Baudour

    Een servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.

    Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #278

    Een siervaas met oren en een siervaas op voet van Parijs’ porselein met handgeschilderde landschapsdecors en vergulde details. XIXe eeuw. We voegen er een deels vergulde siervaas , versierd met meerkleurige bloemen in hoogreliëf aan toe.

    Un vase à anses et un vase sur pied en porcelaine de Paris, paysages peints à la main et détails dorés. XIXème siècle. Nous ajoutons un vase partiellement doré, décorations de fleurs en haut-relief.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #476

    Een Chinees hardhouten salontafel.

    Une table de salon en bois dur.
    No longer available
    Dim. 140 x 69 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #788

    Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vogels op zwarte fond. Onderaan gemerkt.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine, décor polychrome d’oiseaux et de fleurs sur fond noir. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #568

    Twee houten Chinese juwelenkistjes, versierd met messingen beslag en jade plaquettes.

    Deux coffrets à bijoux en bois chinois, décoration de montures en laiton et plaquettes de jade.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 & 18 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #515

    Twee platte schoteltjes en twee diepe schoteltjes van Chinees porselein met famille-jaunedecors. Onderaan gemerkt.

    Deux petits plats et deux petits plats creux en porcelaine de Chine aux décors famille jaune. Marques sous les bases.
    No longer available
    Dim. Ø: 13 & 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #444

    “De ganzenhoedster”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    ”La gardienne d’oies”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #761

    Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de fleurs, et un couvercle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #847

    Een klein Chinees plantenbakje van brons, versierd met motieven in reliëf.

    Un petit bac à plantes chinois en bronze, décoration de motifs en relief.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #633

    “Schrijver”. Een Japans bronzen beeld.

    ”Ecrivain”. Une statue japonaise en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 750 / 800
  • #661

    Twee keizersbeeldjes van gebeeldhouwd hout. China, eerste helft XXe eeuw.

    Deux statues représentant des empereurs en bois sculpté. Chine, première partie du XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 20 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #308

    Een paar Frans porseleinen vazen met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor in gouden omlijsting op blauwe fond. Lichte randschade aan de voet.

    Une paire de vases en porcelaine de France, décor de fleurs peint à la main, encadrement doré sur fond bleu. Petit dégât au pied.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #588

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor de personnages polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #593
    Ikeda Sanshin Koson
    Period: 1801 - 1866

    “Vogeltje met bloemen”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd.

    “Petit oiseau et fleurs”. Gravure sur bois japonaise. Signée.
    No longer available
    Dim. 22 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #603

    Een grote jardinière van meerkleurig Chinees porselein met onderschotel.

    Une grande jardinière en porcelaine polychrome chinoise avec présentoir.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm Ø 47 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #744

    Een porseleinen koffie- en theeservies met meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt ‘C.T.’ onder een adelaar.

    Un service à thé et café en porcelaine, décor de fleurs polychrome. Marque en dessous ‘C.T.’ sous un aigle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #578

    Een grote balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig Europees decor met jachttaferelen in cartouches op blauwe fond en met vergulde motieven. Onderaan gemerkt.

    Un grand vase balustre en porcelaine chinoise, polychrome, décor de chasse en cartouches sur fond bleu et motifs dorés.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #439
    Limoges, France

    Een gevarieerd lot Limogesporselein, bestaande uit een kleine jardinière, een pot met tinnen deksel en vier juwelendoosjes. Allen gemerkt.

    Un lot de porcelaine de Limoges varié, comprenant une petite jardinière, un pot à couvercle en laiton et quatre coffrets à bijoux. Marques.
    No longer available
    Dim. h: 3 - 15 cm
    Estimate: € 70 / 100

Other lots in this auction

  • #782

    Drie bijzettafeltjes met rieten blad. Lodewijk XV-stijl

    Trois petites tables à tablettes en roseau. Style Louis XV.
    No longer available
    Dim. 52 x 100 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #759
    Jan Cockx
    Period: 1891-1976

    “Stilleven met fruit en jachtbuit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Nature morte, fruits et butin de chasse”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 68 x 80 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #555

    Een Afrikaans houten beeld. Yao Chokwe, D.R. Congo

    Sculpture africaine en bois. YAO Chokwe. République Démocratique du Congo.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #406

    Een bijzetkastje met twee laden en twee deurtjes en een nachtkastje met marmeren blad, beide van witgepatineerd hout.

    Une petite armoire à deux tiroirs et deux portes et une table de chevet à tablette en marbre. Bois à patine blanche pour les deux.
    No longer available
    Dim. b: 60 & 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #127
    Riessner, Stellmacher & Kessel, Turn _ Teplitz, Bohemia

    Een art nouveau vaasje van meerkleurig porselein met een reliëfefdecor van bladeren op de buik en bloemen bovenaan. Onderaan gemerkt.

    Un petit vase Art Nouveau en porcelaine polychrome, décor de feuilles en relief et fleurs au dessus. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #94
    Edmé Rousseau
    Period: 1815-1868

    “De kaartlegster”. Gewassen pentekening. Gesigneerd en gedateerd 1835.

    ”La diseuse de bonne fortune”. Un dessin à la plume, lavis. Signé et daté 1835.
    No longer available
    Dim. 28 x 24 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #66

    Een ensemble, bestaande uit twee verschillende dagobertstoelen en een gelijkaardig tafeltje van gebeeldhouwd eikenhout.

    Un ensemble comprenant deux chaises dagobert et une table du même genre en chêne sculpté.
    No longer available
    Dim. 80 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #51

    Postzegels. Groot-Brittannië en Gemenebestlanden. XIXde en begin XXste eeuw. 318 st, afgestempeld, diverse letsels.

    Timbres postes, Grande-Bretagne et Commonwealth. XIXème et début XXème siècle. 318 pièces, divers dégâts et franchis.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #422

    “Staand naakt .” Gravure. E.A. Draagt een handtekening buiten de plaat. Lobel Riche.

    “Nu debout”. Gravure. Epreuve d’artiste, porte une signature hors planche: Lobel Riche.
    No longer available
    Dim. 26 x 21 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #149
    Joseph François
    Period: 1759 - 1851

    “Vrouw met manden op een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage, femme et paniers”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 55 x 36 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #327

    Een butlerspiegel met verguld houten lijst.

    Un miroir majordome à encadrement en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #26

    Een eikenhouten tafeltje met klapblad met binnenin een spiegel. Het geheeld versierd met ingelegde motieven van diverse houtsoorten. Spiegel gebarsten.

    Une table à abattant en chêne, miroir à l’intérieur. Le tout décoré de motifs incrustés en divers sortes de bois. Miroir fissuré.
    No longer available
    Dim. 75 x 60 x 45 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More