#282W Van Smorenburg‘Stilleven met kruik’, olieverf op paneel, getekend W. Van Smorenburg.
'Still life with jug', oil on panel, signed W. Van Smorenburg.No longer availableDim. h 42 x b 33 cmEstimate: € 150 / 200 -
#149‘Winterzicht’, olieverf op paneel, draagt handtekening.
#193“Lopende panter”. Een modern beeld met zwarte glasfragmenten op gips (?)
#102Jean Baptiste De Roy“Koeien bij de drenkplaats”. Lavis en aquarel op papier. Gesigneerd linksonder.
"Cows at the watering place". Lavis and watercolor on paper. Signed lower left.No longer availableDim. 32 x 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#548Een paar girandoles met 6 lichtpunten en kristal glazen versieringen.
#686Een vierkante massief eiken salontafel.
#303Een lot van 5 oude houten hoedenvormen.
#486IspahanEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#225Een gekleurd glasservies met vergulde randen.
#671HamadanEen Oosterse handgeknoopte loper van wol.
An Oriental runner. Hand knotted wool.No longer availableDim. 301 x 102 cmEstimate: € 50 / 80