#452“Gestileerd naakt.” Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
#339‘Dorpszicht met figuren’, olieverf op doek, draagt een handtekening.
"Village View with Figures," oil on canvas, bears a signature.No longer availableDim. h 40 x b 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#82Albert HuyotPeriod: 1872-1968“Bosrand aan weide”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Edge of the woods by a meadow". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 33 x 52cmEstimate: € 100 / 150 -
#687Mori BocharaEen handgeknoopt Oosters karpet van wol.
A hand-knotted oriental rug made of wool.No longer availableDim. 113 x 76 cmEstimate: € 30 / 50 -
#22“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd.
#669Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#622Een vierkante spiegel in gesculpteerd en verguld houten kader.
A rectangular sculpted mirror and gilded wooden frame.No longer availableDim. 71 x 71Estimate: € 60 / 80 -
#605Een massief eikenhouten tafel met 2 verlengstukken.
A solid oak table with 2 extensions.No longer availableDim. 77 x 200 x 81cmEstimate: € 80 / 120 -
#185Paul Permeke“Woonwagen bij valavond.” Olieverf op board. Gesigneerd.
#612Joris MinnePeriod: 1897 - 1988“De bijen en de mieren”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1931 en genummerd 7/ 31.
"The Bees and the Ants." An etching. Signed and dated 1931, and numbered 7/31.No longer availableEstimate: € 70 / 90