#545Een paar houten armstoelen met gesculpteerd floraal decor.
#20Twee verschillende 19de eeuwse zilveren hangers, de achterkant 18 karaats geelgoud, bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Two different 19th century silver pendants with the back 18ct gold, set with old-cut diamonds, with a combined weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 6,14 gEstimate: € 550 / 650 -
#331Een langwerpige en een ronde presenteerspiegel, beide gemerkt Radango evenals een spiegelplateau met bolle pootjes met een bewerkte rand (schade aan spiegelglas). Alle van verzilverd metaal.
#656Een lot van 3 retro design “vlinderstoelen”. Naar serie 7 door Arne Jocobs voor Fritz Hansen. 1 met licht scheurtje in bekleding bovenrand & 1 met licht scheurtje in onderrand.
#659Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.
#239“De verboden lectuur”. Een pastel op papier.
#476TabrizEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#420Een set van 8 oude munten deels zilver bestaande uit een 1 dollarstuk uit 1873, een Britse 1 dollar voor handel in de Orient uit 1911, een Indo-Chinese munt uit 1905, een 5 Lire munt uit 1873, 50 Egyptische Plates uit 1907, een Canadese Crown uit 1937, een Da Vinci herdenkingsmunt en een One dollar uitgebracht voor Waitangi day in 1977.
A set of 8 old coins, partly silver, consisting of a 1 dollar coin from 1873, a British 1 dollar trade dollar from 1911, an Indo-Chinese coin from 1905, a 5 Lira coin from 1873, 50 Egyptian Plates from 1907, a Canadian Crown from 1937, a Da Vinci commemorative coin, and a One dollar coin released for Waitangi day in 1977.No longer availableEstimate: € 40 / 60