#512Staf Van ElzenPeriod: 1915-1987“Onweer”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd. Bijgevoegd een kunstboek getiteld “Staf van Elzen” door Denijs Peeters.
"Storm coming" - A painting, oil on canvas. Signed at the top. Attached is an art book titled "Staf van Elzen" by Denijs Peeters.No longer availableDim. 45 x 60cmEstimate: € 200 / 250 -
#411Een oosterse marionet in hout met de vorm van een olifant.
#689Frank Van Bommel‘Desolaat woestijnzicht’, gouache op papier, getekend Frank Van Bommel, 1984.
"Desolate desert view," gouache on paper, signed by Frank Van Bommel, 1984.No longer availableDim. h 32 x b 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#317Een boek met modeprenten uit het begin van de vorige eeuw achteraan gemerkt ‘Ateliers Gustave Lyon, Paris-Berlin’ met op de cover ‘Printemps 1914-...’.
A book with fashion prints from the early 20th century, marked 'Ateliers Gustave Lyon, Paris-Berlin' on the back, and 'Printemps 1914-...' on the cover.No longer availableDim. h 42 x b 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#74‘Kadezicht met zeilbootjes’, gemengde techniek, no.161 en rechtsonder onleesbaar gesigneerd. Vertoont vochtschade.
"Quayside View with Sailboats", mixed media, no. 161, signed illegibly in the lower right corner. Shows signs of water damage.No longer availableDim. h 47 x b 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#570Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,26 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
An 18 karat white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.26 ct. and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.25 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 500 / 600 -
#556BidjarEen handgeknoopt Oosters dozar karpet van wol.
#415Een eikenhouten opbergkoffer met deksel en lade.
An oak chest with cover and drawer.No longer availableDim. 52 x 101 x 44cmEstimate: € 40 / 60