#239“De verboden lectuur”. Een pastel op papier.
#625Een set van 7 vintage design metalen framestoelen met daim bekleding.
#230Een 18 karaats geelgouden broche in de vorm van een vlinder met filigraanwerk.
An 18 carat yellow gold butterfly brooch with filigree work.No longer availableDim. 14,75 gEstimate: € 550 / 650 -
#635Een Vlaamse eikenhouten opbergkoffer met gesculpteerde zijpanelen.
#434“Dageraad.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd 1987.
#52Karel BiddelooEen lot van 3 striptekeningen op papier met Rode Ridder thema, waarvan de grootste 39 x 27cm. Gesigneerd.
A lot of 3 comic drawings on paper with Reode Ridder theme, the largest being 39 x 27cm. Signed.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#175Achiel Van SassenbroeckPeriod: 1886-1979“De Brugse Reien.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
A wooden dining table on wheels, extendable with 3 panels. Total length 290cm.No longer availableDim. 75 x 107 x 127cmEstimate: € 100 / 110