#122Louis van de LeurPeriod: 1910 - 1988“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 68 x 58cmEstimate: € 150 / 250 -
#470Drie verschillende munten waaronder één gouden van 10 gr. 250 dollar. Eén zilveren van 100 dollar 155,5 gr. 999,5‰ en één zilveren van 28,28 gr. 925‰. John F. Kennedy.
Three different coins including one 10 gram gold coin, priced at $250. One silver coin priced at $100, weighing 155.5 grams and with a purity of 999.5‰. And one silver coin weighing 28.28 grams with a purity of 925‰. Featuring John F. Kennedy.No longer availableEstimate: € 600 / 700 -
#418ImariEen Japans porseleinen dekselvaas met rood, blauw en goud decor.
#260Een 18 karaats geelgouden ring bezet met één centrale diamant van +- 0,25 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
#52Karel BiddelooEen lot van 3 striptekeningen op papier met Rode Ridder thema, waarvan de grootste 39 x 27cm. Gesigneerd.
A lot of 3 comic drawings on paper with Reode Ridder theme, the largest being 39 x 27cm. Signed.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#625Een set van 7 vintage design metalen framestoelen met daim bekleding.
#617Een masker in gesculpteerd hout, Baoule, Ivoorkust.
#23Een tafellamp met een beeld van zamac en een glas in lood lampenkapje uit de tweede helft van de vorige eeuw.
A table lamp with a zinc alloy sculpture and a stained glass lampshade from the second half of the previous century.No longer availableDim. h 68 cmEstimate: € 30 / 50 -
#47Een handbeschilderd porseleinen bord met de afbeelding van Marie-Antoinette gemerkt Sèvres, Chateau de Versailles. Dit bord heeft een grote restauratie ondergaan.
A hand-painted porcelain plate depicting Marie-Antoinette, marked Sèvres, Chateau de Versailles. This plate has undergone extensive restoration.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 60 / 80