#58Een set van 2 olielampen met glazen blakers en messing onderdelen en voorzien van florale motieven.
A set of 2 oil lamps with glass sconces and brass parts, decorated with floral motifs.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 40 / 60 -
"Portrait of a young girl". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 38 x 33cmEstimate: € 80 / 120 -
#651Karel BiddelooWilly Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo.De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979)Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986)De koraalb(..)
#411Een oosterse marionet in hout met de vorm van een olifant.
#400Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.
#145Achiel Van SassenbroeckPeriod: 1886-1979“Karren in de Kempen.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Carriages in the Kempen." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 550 / 650 -
#239“De verboden lectuur”. Een pastel op papier.
“The forbidden reading”. A pastel on paper.No longer availableDim. 60 x 50cmEstimate: € 60 / 100