Similar lots by type
-
#542“Zittend naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Sitting nude". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom. -
#462Léon Delderenne“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Delderenne.Beschadigde kader.
"Farm view". A painting, oil on panel, signed L. Delderenne. Damaged frame. -
#359Gerrit Lakmaaker‘Abstracte compositie’, gemengde techniek van hoogdruk, acryl en potlood op papier. Getekend Lakmaaker 1990, nr. 16 uit een oplage van 25 exemplaren.
-
#432Paul HagemansPeriod: Antwerpen 1884-1959‘Boszicht’. Olieverf op paneel. Getekend.
'Boszicht'. Oil on panel. Signed. -
#409Felix TimmermansPeriod: 1886-1947‘Plattelandsdorpje’. Tekening in gemengde techniek, getekend.
'Rural village'. Drawing in mixed media, signed. -
#434Alex WautersPeriod: 1899–1965“Prostituee op uitkijk”. Een schilderij, inkt en gouache op papier. Onderaan gesigneerd.
"Prostitute on the lookout." A painting, ink and gouache on paper. Signed at the bottom. -
#499Lucas Meersman‘Rood fabeldier’, een brutalistisch impasto oliverfschilderij op paneel. Getekend L. Meersman.
-
#544Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.
Thankawheel, a painting, mixed technique on marouflaged canvas. -
#554Pierre DinerPeriod: 1832 - 2015“Jeune danseuse”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pierre Diner.
"Young dancer", a painting, oil on canvas, signed Pierre Diner. -
#552L Moens“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Farm view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#444Frans Siaens‘Bloemenvaas’. Olieverf op doek, getekend.
‘Flower vase’. Oil on canvas, signed. -
#590Abstract expressionistisch schilderij. Acryl op doek, niet getekend. Afkomstig uit de collectie van Guy van den Bulcke.
Abstract expressionist painting. Acrylic on canvas, not signed. From the collection of Guy van den Bulcke. -
#589Guy Van den BulckeTwee etsen door Guy Van Den Bulcke. Getekend buiten de plaat.
Two etchings by Guy Van Den Bulcke. Signed outside the plate. -
#580‘Zonder titel’. Action painting, acryl op doek. Niet getekend.
'Untitled'. Action painting, acrylic on canvas. Not signed. -
#449‘Landschap met veerboot’. Olieverf op doek, naar de 19e eeuw. Niet getekend.
‘Landscape with ferryboat’. Oil on canvas, from the 19th century. Not signed. -
#494Robert ArensPeriod: 1905-1998“Stilleven met kan en fruit”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Arens. Toegevoegd een boek over het leven en werk van de kunstenaar.
"Still life with jug and fruit". A painting, oil on panel, signed by Arens. Accompanied by a book about the life and work of the artist. -
#522Joseph-Marie Le TournierPeriod: 1892-1972“Visserssloepen op het strand”. Aquarel getekend Joseph-Marie Le Tournier.
"Fishing boats on the beach". Watercolor by Joseph-Marie Le Tournier. -
#492Period: 1960“Melancholische Piérrot”, een schilderij, olieverf op paneel. Niet gesigneerd, circa 1960.
"Melancholic Pierrot", a painting, oil on panel. Not signed, circa 1960. -
#569Jean-Guy BeernaertPeriod: 1928 - 1999“Bosdreef”, een églomisé, olieverf op glas, gesigneerd J.G. Beernaert.
"Bosdreef", an églomisé, oil on glass, signed J.G. Beernaert. -
#489“Twee koppen”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
"Two heads". Engraving. Signed outside the plate. -
#543Joseph CaronPeriod: 1866-1944‘Boszicht’. Olieverf op doek, getekend.
‘Forest View’. Oil on canvas, signed. -
#239‘Landschap met koeien en schapen’, olieverf op doek. Met meerdere scheuren in het doek, niet getekend.
-
#592“Koeien in de sloot”, een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.
"Cows in the Ditch", a painting, oil on canvas, unsigned. -
#539“Zicht op zee”. Een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.
"View of the sea." A painting, oil on canvas, not signed.
Other lots in this auction
-
#331‘Durge op de tijger’, een Indisch beeldje van beschilderd albast. Durga staat symbool voor de goddelijke vrouwelijke kracht (Shakti), moeder van het universum, strijdster tegen het kwaad, en belichaming van moed en vastberadenheid.
‘Durge on the tiger’, an Indian statue made of painted alabaster. Durga symbolizes divine feminine power (Shakti), mother of the universe, warrior against evil, and embodiment of courage and determination. -
#173Frans Vantongerloo‘Platbodem bij laag water’, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd.
"Flat-bottom boat at low tide", oil on canvas, signed Fr. Vantongerloo and dated. -
#258CanonEen analoog fototoestel, Canon A-1 met handleiding, lenskapjes, aankoopbewijs (1982) en toegevoegd 2 tafel tripods.
An analog camera, Canon A-1 with manual, lens caps, purchase receipt (1982), and 2 small tripods included. -
#211Een kunststoffen beeld van een groetende edelman op houten sokkel. Schade aan de linker arm/mouw.
A plastic sculpture of a greeting nobleman on a wooden base. Damage to the left arm/sleeve. -
#377Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees porselein, versierd met een famille-rosedecor van bloemen.
A pair of hexagonal lidded vases of Chinese porcelain, decorated with a famille rose flower design. -
#96Een consoletafel in Louis-XV stijl, messing onderstel met groen marmeren blad.
A console table in Louis XV style, brass base with green marble top. -
#393Een Chinees porseleinen balustervaas met een houten sokkeltje, famille rose decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain baluster vase with a wooden base, famille rose decoration. Marked at the bottom. -
#81Een een kazuifel met borduursel en een stola.
A chasuble with embroidery and a stole.Place a bid ›Estimate: € 80 / 120 -
#327Een ceremonieel Afrikaans Mambele zwaard, stalen lemmet en houten handvat.
A ceremonial African Mambele sword, steel blade and wooden handle. -
#159Léon BruninPeriod: 1861-1949“Weidezicht met dorp in de achtergrond.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"View of a meadow with a village in the background." Oil paint on panel. Signed. -
#128Christofle FranceEen 52-delig verzilverd metalen bestek bestaande uit 8 soeplepels, 7 dessertlepels, 2 koffielepels, 5 individuele sauslepels, 6 vismessen, 3 grote vorken, 11 kleine vorken, 3 visvorken en 7 stuks serveerbestek. Gemerkt.
A 52-piece silver-plated metal cutlery set consisting of 8 soup spoons, 7 dessert spoons, 2 tea spoons, 5 individual sauce spoons, 6 fish knives, 3 large forks, 11 small forks, 3 fish forks, and 7 serving utensils. Marked. -
#74E. NaetsPortret van Aloïs De Laet, krijttekening op papier. Getekend E. Naets, leerling van Aloïs De Laet.
Portrait of Aloïs De Laet, chalk drawing on paper. Signed by E. Naets, student of Aloïs De Laet.

