Similar lots by type
-
#484Choisy
“Vrouw met blauwe ogen”. Een zeefdruk op papier. Gesigneerd.
"Femme aux yeux bleus". Une sérigraphie sur papier. Signé.No longer availableDim. 77 x 58 cmEstimate: € 25 / 30 -
#338
Een lot tin bestaande uit vier klisteerspuiten, een beddenpan en een bedverwarmer.
Un lot de boîte composé de quatre seringues à lavement, d'un bassin de lit et d'un chauffe-lit.No longer availableDim. l: 60 - 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#325
Drie miniatuurboten in fles.
Trois bateaux miniatures en bouteille.No longer availableDim. 25 cm & 15 cmEstimate: € 30 / 35 -
#158
Collectie FDC's in albums.- België 1973-1975- België 1976-1978- België 1976-1985 (incl. briefkaarten/velletjes)- België 1985-1988- België 1988-1994- België 1995-1999- United Nations Endangered Species 1993.
Collection FDC en albums. - Belgique 1973-1975 - Belgique 1976-1978 - Belgique 1976-1985 (y compris cartes postales/feuilles) - Belgique 1985-1988 - Belgique 1988-1994 - Belgique 1995-1999 - Nations Unies Espèces menacées 1993.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#248
Een sabel in een ijzeren schede.
Un sabre dans un fourreau de fer.No longer availableDim. l: 92 cmEstimate: € 120 / 180 -
#664
Vijf schaalmodellen van zeilboten.
Cinq maquettes de bateaux à voile.No longer availableDim. 53 x 32 cm - 30 x 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#524
Een houten stuurwiel.
Un volant en bois.No longer availableDim. Ø 110 cmEstimate: € 90 / 110 -
#68
Een oude houten wandtelefoon.
Un vieux téléphone mural en bois.No longer availableDim. 30 x 20 x 13 cmEstimate: € 75 / 85 -
#257
Een wandelstok met verrekijker.
Une canne avec des jumelles.No longer availableDim. l: 96 cmEstimate: € 65 / 75 -
#514
Een houten stuurwiel als wandverlichting met acht lichtpunten.
Un volant en bois comme éclairage mural avec huit points lumineux.No longer availableDim. Ø 120 cmEstimate: € 90 / 110 -
#322
Een schaalmodel van een Concorde. Lichte schade aan de vleugel, staart, snuit en cockpitvenster.
Un modèle réduit d'un Concorde. Légers degats à l'aile, à la queue, au museau et à la fenêtre du cockpit.No longer availableDim. L: 84 cmEstimate: € 250 / 350 -
#655
Drie schaalmodellen van zeilschepen.
Trois maquettes de voiliers.No longer availableDim. 63 x 43 cm - 52 x 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#188
Lot FDC's e.d. los en in albums.- Album varia Belgische FDC, briefkaarten, oude bankbiljetten- U.S.A. "Wildflowers", FDC's 1992- Postfolders met gestempelde Belgische eerstedagzegels uit 1975, 1976, 1980,1981,1982,1990 (vaak vergezeld van FDC's)- Diverse losse FDC's en speciale uitgaven- In opbergvellen: ong. 200 Belgische FDC's, jaren 70 en 80.- Varia binnen-en buitenland.
Lot FDC's etc. séparément et en albums. - Album divers FDC belges, cartes postales, anciens billets - USA "Wildflowers", FDC 1992 - Chemises postales avec timbres belges oblitérés premier jour de 1975, 1976, 1980,1981,1982,1990 (souvent accompagnés de FDC) - Divers FDC en vrac et éditions spéciales - En feuilles de stockage : environ 200 FDC belges, années 1970 et 1980. - Divers de Belgique et l'étranger.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#660
Een eikenhouten kerkdeur, afkomstig uit de Sint Sulpitiuskerk te Diest.
Une porte d'église en chêne, de l’Eglise St-Sulpice à Diest.No longer availableDim. 188 x 54 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#271
Een kandelaar van met de tang bewerkt Italiaans glas in de vorm van een personage.
Un bougeoir en pince à verre italienne en forme de personnage.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#191Junghans
Een houten tafelklokje.
Une pendule de table en bois.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#32
Een reclamespiegel van Coca Cola.
Un miroir publicitaire Coca Cola.No longer availableDim. 96 x 65 cmEstimate: € 50 / 70 -
#447
Een paar schotels van Japans porselein met een koraalrood decor van een bloemenvaas.
Paire de plats en porcelaine du Japon à décor rouge corail d'un vase fleuri.No longer availableDim. Ø 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#236
Een eikenhouten eendeurskast met een lade in de gordel. XIXe eeuw.
Une armoire à une porte en chêne avec un tiroir en ceinture. XIXème siècle.No longer availableDim. 117 x 62 x 84 cmEstimate: € 50 / 100 -
#352
“Flore”. Een beeldje van zamak op houten sokkel.
"Flore". Une sculpture en zamak sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#549Lumophon
Een radio in meubel. Jaren ‘60.
Une radio dans un meuble. Années 60.No longer availableDim. 79 x 93 x 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#464
“Het rode badpak”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 40/98 buiten de plaat.
"Le maillot de bain rouge". Une lithographie. Signée et numérotée 40/98 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 17,5 x 15 cmEstimate: € 120 / 160 -
#374
“Art nouveau vrouw”. Een gesigneerde lithografie.
"Femme Art Nouveau". Une lithographie signée.No longer availableDim. 57 x 30 cmEstimate: € 65 / 75 -
#11
Een Madonna met kind van Brussels porselein. Onder stolp.
Une Vierge à l'Enfant en porcelaine de Bruxelles. Sous cloche.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#433
Een verzwaard bronzen paard in de stijl van de Tang-periode.
Un cheval en bronze lesté dans le style de la période Tang.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#536
Een ronde tafel met bronzen versiering en wit marmeren blad.
Une table ronde à tablette en marbre blanc et décorations en bronze.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 120 / 140