Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Windhond”. Een beeld van groen gepatineerd zamak op een sokkel van graniet, albast en rood marmer. Jaren 30.

“Windhond”. Een beeld van groen gepatineerd zamak op een sokkel van graniet, albast en rood marmer. Jaren 30.

“Lévrier”. Statuette en régule à patine verte sur socle en granite, albâtre et marbre rouge. Années 30.
Dim. L 55 cm
SKU: 1904160268.
Categories: Beeld, Zamak.
Auction day: 19 April 2016 19:00
Catalogue #268
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #588

    “De oogst”. Groep van bruin gepatineerd brons op groen marmeren sokkel.

    “La moisson”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en marbre vert.
    No longer available
    Dim. L 54 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #743

    “Muse de bois”. Een beeld van donkergepatineerd zamak op houten voetstuk. Naar een werk van L. & F. Moreau.

    “Muse de bois”. Sculpture en régule à patine foncée sur socle en bois. D’après un oeuvre par L. & F. Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #143

    Een Corpus Christi van gebeeldhouwd lindenhout en gemonteerd op een recenter kruis. Omstreeks 1800.

    Christ en tilleul sculpté. Vers 1800, sur un crucifix plus récent.
    No longer available
    Dim. H 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #477

    Een vruchtbaarheidsbeeldje van gebeeldhouwd notenhout met achteraan een opbergvakje. Vermoedelijk Aziatisch.

    Statuette de fertilité en noyer sculpté avec un casier au verso.
    No longer available
    Dim. H 11 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #227
    Charles Anfrie

    “Messager d’amour”. Een bronzen beeldje”.

    “Messager d’amour”. Statuette en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 440 / 500
  • #288

    Een kandelaar van verguld zamak in de vorm van bloemenrank met zeven lichtpunten en versierd met gekleurd glas. De voet versierd met gevleugeld engelenhoofdjes en een porseleinen plaquette met een afbeelding Christus Heilig Hart.

    Candélabre en régule doré en forme de branche fleurie à sept lumières et décoré de verre coloré. La base décorée de têtes d’angelots ailées et d’une plaquette représentant la Sacré Coeur.
    No longer available
    Dim. H 79 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #61

    “Fée aux fleurs”. Beeld van zamak. Naar een werk van L. Moreau.

    “Fée aux fleurs”. Statuette en régule. D’après l’oeuvre de L. Moreau.
    No longer available
    Dim. H 47 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #463
    Ant. Amorgasti

    “Peter Benoit”. Een buste van bronskleurig gepatineerd plaaster. Achteraan gesigneerd. en gedateerd 1934 en gemerkt “Déposé Ortenzi”.

    “Pierre Benoît”. Buste en plâtre bronzé. Signature Ant. Amorgasti, la date 1934 et “Déposé Ortenzi” au verso.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #193
    Carrier - Belleuse

    “Liseuse”. Een beeldje van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Liseuse”. Statuette en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 600 / 650
  • #201

    “Jager te paard”. Beeld van donker gepatineerd brons.

    “Chasseur à cheval”. Sculpture en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Estimate: € 1200 / 1800
  • #723

    Een driedelig klokstel in Lodewijk XV-stijl van goudgepatineerd zamak, versierd met een doedelzakspeler.

    Garniture de cheminée trois pièces de style Louis XV en régule doré. Pendule surmontée d’un joueur de cornemuse.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #66

    Een salontafel van gebeeldhouwd eikenhout in Lodewijk XV-stijl.

    Table de salon en chêne sculpté de style Louis XV.
    No longer available
    Dim. L 87 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #231
    Ernest Justin Ferrand
    Period: 1846 - 1932

    “De harpoenvisser”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Le pêcheur au harpon”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #121

    Een classicistische buste van wit gesteente op een zwarte marmeren sokkel.

    Buste classique en marbre blanc sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. H 31 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #218
    Victor Voets

    “Vrouwelijk naakt”. Buste van groen gepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Nu féminin”. Buste en bronze à patine verte. Signé.
    No longer available
    Dim. H 52 cm
    Estimate: € 800 / 1000

Other lots in this auction

  • #207

    Een nachtkastje van mahoniehout en gevlekt berkenhoutfineer, versierd met een ingelegde wilde kastanjetak en met een wit marmeren blaadje. Tijdperk art nouveau.

    Table de chevet en acajou et bouleau tâché décoré d’une branche de châtaigner incrustée. Tablette en marbre blanc. Epoque art nouveau.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #487

    Twee siervaasjes van meerkleurig porselein met een reliëfdecor van draken. Japans werk. Onderaan gemerkt.

    Deux vase en porcelaine polychrome à décor de dragons en relief. Travail japonais. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #596

    Een eikenhouten eetkamer in Régencestijl, bestaande uit een lage buffetkast, een barmeubel, een vitrinekast, een tafel en zes stoelen.

    Salle à manger en chêne de style Régence comprenant un buffet, un bar, une vitrine, une table et six chaises.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #386

    Een armstoel van gesculpteerd en witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl. We voegen er een gelijkaardig voetbankje aan toe.

    Fauteuil en bois sculpté et patiné blanc de style Louis XVI. Nous ajoutons un repose-pied assorti.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #448

    Een snuffbottle van gesculpteerd en roodgelakt hout met een koperen dekseltje, versierd met een landschapsdecor in reliëf.

    Flacon à parfum en bois sculpté et laqué rouge. Couvercle en cuivre. Décor d’un paysage en relief.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #769
    Herman Diels
    Period: 1903 - 1986

    “Moeder met kind”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Mère à l’enfant”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #522

    “Straatzicht met personages”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1955.

    “Scène de rue animé”. Aquarelle sur papier. Signée illisiblement et datée 1955.
    No longer available
    Dim. 44 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #120

    Een halssnoer van zoetwaterparels met een zilveren sluiting.

    Collier de perles d’eau douce à fermoir en argent.
    No longer available
  • #578

    Een Chinese reiziger van gesculpteerd hout. Herstellingen.

    Voyageur chinois en bois sculpté. Réparations.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #667

    Een olie- en azijnstel van meerkleurig Japans porselein met een decor van bloemen en vogels.

    Huilier-vinaigrier en porcelaine du Japon polychrome. Décor de fleurs et d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #562
    Luc Kaisin
    Period: 1901 - 1963

    “Vissershaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Port de pêche”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 350 / 400
  • #391

    Drie paar koperen kandelaars in verschillende stijlen, allen gemonteerd als lampenvoeten.

    Trois paires de candélabres en cuivre de différents styles, montés en lampes électriques.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 April 2016

De veiling is volledig. 800 loten - .pdf en .xls download verkrijgbaar.

19 April 2016 19:00
20 April 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More