Similar lots by type
-
#743
“Muse de bois”. Een beeld van donkergepatineerd zamak op houten voetstuk. Naar een werk van L. & F. Moreau.
“Muse de bois”. Sculpture en régule à patine foncée sur socle en bois. D’après un oeuvre par L. & F. Moreau.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 100/150 -
#227Charles Anfrie
“Messager d’amour”. Een bronzen beeldje”.
“Messager d’amour”. Statuette en bronze.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 440/500 -
#588
“De oogst”. Groep van bruin gepatineerd brons op groen marmeren sokkel.
“La moisson”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en marbre vert.No longer availableDim. L 54 cmEstimate: € 300/400 -
#193Carrier - Belleuse
“Liseuse”. Een beeldje van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Liseuse”. Statuette en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 600/650 -
#463Ant. Amorgasti
“Peter Benoit”. Een buste van bronskleurig gepatineerd plaaster. Achteraan gesigneerd. en gedateerd 1934 en gemerkt “Déposé Ortenzi”.
“Pierre Benoît”. Buste en plâtre bronzé. Signature Ant. Amorgasti, la date 1934 et “Déposé Ortenzi” au verso.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 50/80 -
#66
Een salontafel van gebeeldhouwd eikenhout in Lodewijk XV-stijl.
Table de salon en chêne sculpté de style Louis XV.No longer availableDim. L 87 cmEstimate: € 20/30 -
#201
“Jager te paard”. Beeld van donker gepatineerd brons.
“Chasseur à cheval”. Sculpture en bronze à patine foncée.No longer availableEstimate: € 1200/1800 -
#218Victor Voets
“Vrouwelijk naakt”. Buste van groen gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Buste en bronze à patine verte. Signé.No longer availableDim. H 52 cmEstimate: € 800/1000 -
#723
Een driedelig klokstel in Lodewijk XV-stijl van goudgepatineerd zamak, versierd met een doedelzakspeler.
Garniture de cheminée trois pièces de style Louis XV en régule doré. Pendule surmontée d’un joueur de cornemuse.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#121
Een classicistische buste van wit gesteente op een zwarte marmeren sokkel.
Buste classique en marbre blanc sur socle en marbre noir.No longer availableDim. H 31 cmEstimate: € 80/100 -
#477
Een vruchtbaarheidsbeeldje van gebeeldhouwd notenhout met achteraan een opbergvakje. Vermoedelijk Aziatisch.
Statuette de fertilité en noyer sculpté avec un casier au verso.No longer availableDim. H 11 cmEstimate: € 100/140 -
#288
Een kandelaar van verguld zamak in de vorm van bloemenrank met zeven lichtpunten en versierd met gekleurd glas. De voet versierd met gevleugeld engelenhoofdjes en een porseleinen plaquette met een afbeelding Christus Heilig Hart.
Candélabre en régule doré en forme de branche fleurie à sept lumières et décoré de verre coloré. La base décorée de têtes d’angelots ailées et d’une plaquette représentant la Sacré Coeur.No longer availableDim. H 79 cmEstimate: € 50/80 -
#61
“Fée aux fleurs”. Beeld van zamak. Naar een werk van L. Moreau.
“Fée aux fleurs”. Statuette en régule. D’après l’oeuvre de L. Moreau.No longer availableDim. H 47 cmEstimate: € 100/120 -
#231Ernest Justin FerrandPeriod: 1846 - 1932
“De harpoenvisser”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Le pêcheur au harpon”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 1000/1200 -
#143
Een Corpus Christi van gebeeldhouwd lindenhout en gemonteerd op een recenter kruis. Omstreeks 1800.
Christ en tilleul sculpté. Vers 1800, sur un crucifix plus récent.No longer availableDim. H 40 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#252Kazak Caucase
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 218 x 145 cmEstimate: € 30/40 -
#177Christian Dior
Een bruin dameszonnebril in originele doos en hoes.
Paire de lunettes solaires brunes dans la boîte d’origine et avec sac de protection.No longer availableEstimate: € 40/70 -
#37Val St. Lambert
Twee kristallen beeldjes in de vorm van zwanen. Gemerkt.
Deux petits statuettes en cristal représentant des cygnes. Avec marque.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#50
Een 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van een kruisje bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Pendentif en or jaune 18 ct en forme de crucifix serti de rubis ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,66 gEstimate: € 150/250 -
#585Tavannes watch & Co
Een zilveren niello zakhorloge remontoir dubbele kast genummerd. 900 ‰.
Remontoir en argent niellé à double boîtier et numéroté. 900‰.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#685
Een geciseleerde en één gegraveerde zakhorloge remontoirs dubbele kast, genummerd.
Deux remontoirs, l’un ciselé, l’autre gravé. Double boîtier. Numéroté.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#568
Een lot ivoor, bestaande uit een waaier en een gesculpeerde wrattenzwijnstand met olifantjes en een krokodil. Eerste helft XXste eeuw.
Lot d’ivoires comprenant un éventail et un dent de phacochère décoré d’éléphants et d’une crocodile. Première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#1Goebel
Een lampje van meerkleurig porselein in de vorm van een uiltje. Onderaan gemerkt.
Petit lampadaire en porcelaine polychrome en forme d’un petit hibou. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 30/35 -
#113
Tinnen klepkan met getorste ribben. Onderaan gemerkt.
Pichet couvert en étain orné de côtes torses. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 32,5 cmEstimate: € 30/50 -
#700Longines
Een zilveren zakhorloge remontoir dubbele kast. Genummerd. 800 ‰.
Remontoir en argent à double boîtier. Numéroté. 800‰.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#384Pol Boudry
“’t Open Deurtje”. Ets. Gesigneerd, getiteld en genummerd 51/100 buiten de plaat.
“’t Open Deurtje”. Eau-forte. Signée, intitulée et numérotée 51/100 hors planche.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 10/20 -
#187Val St. Lambert
Een siervaasje op voet van kleurloos geslepen kristal, versierd met en gesatineerde fries met vergulde afbeeldingen. Gemerkt.
Vase décoratif sur piédouche en cristal taillé incolore décoré d’une frise satinée et dorée. Avec marque.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 200/240