Other lots in this auction
-
#667
Twee Afrikaanse ceremoniële beelden van hout, bekleed met rood koper. Kota, Gabon.
Deux statues de cérémonie en bois sculpté africain, revêtement en cuivre rouge. Kota, Gabon.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 180/200 -
#329
Een lotelingenstok van Italiaans glas met blauwe en zwarte opliggende lijn, rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.
Une canne de conscrit en verre italien avec des lignes bleues et noires superposées, torsadées. +- 1900. Eclat en dessous.No longer availableDim. l: 96 cmEstimate: € 35/45 -
#726
Een hoge armstoel van mahoniehout in Louis-Philippestijl, bekleed met fluweel.
Un fauteuil haut en acajou, style Louis Philippe, revêtement en velours.No longer availableDim. H. 120 cmEstimate: € 80/120 -
#545
Een gebeeldhouwd houten beeld van een biddende man. Laos.
Une statue en bois sculpté représentant un homme priant. Laos.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 80/120 -
#500
Twee paarden van gepolychromeerd hout. Chinees werk, nar de T’angdynastie.
Deux chevaux en bois polychrome. Travail chinois. D’après la Dynastie T’ang.No longer availableDim. h: 79; l: 84 cmEstimate: € 800/1200 -
#539Octave PirletPeriod: 1914 - 1979
“Landbouwer op de akker”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Latemse school.
”Fermier sur le champs”. Aquarelle sur papier. Signée. Ecole de Lathem.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 50/80 -
#17
Een driehoekige houten console voor een beeld.
Une console en bois de forme triangulaire.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 25/35 -
#370
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague en or jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 550/650 -
#1
Een lot varia, bestaande uit twee vechtende hanen van kunststof, een beeldje naar een werk uit het Louvre, een zittend hondje van zamak, een horlogehouder in de vorm van een barokke dolfijn en een bronzen meubelornament.
Un lot divers, comprenant deux coqs en bataille en plastique, une statue d'après une oeuvre du Louvre, un petit chien assis en régule, un porte-montre en forme de dauphin et un ornement de meuble en bronze.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#821
Een zwartgelakt houten wandklokje met vergulde lijst rond de handbeschilderde wijzerplaat.
Une petite horloge murale en bois laqué noir et encadrement doré autour du cadran peint à la main.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 30/50 -
#287
Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode lijnen binnenin en witte, bruine en groene opliggende lijnen, rondom getorst. Omstreeks 1900.
Une canne de conscrit italienne en verre avec des lignes rouges à l’intérieur et des lignes blanches, brunes et vertes par dessus, torsadées. Vers 1900.No longer availableDim. l: 110 cmEstimate: € 40/50 -
#636
Een Duitse ééndeursvitrine van notenhoutfineer met vlakken van wortelnoot. Onderaan twee gebogen paneeldeurtjes en op leeuwenpoten. XIXe eeuw.
Une vitrine allemande à une porte en bois de placage de noyer avec des parties en bois de ronce. En dessous se trouvent deux portes à panneaux courbés sur pieds griffes. XIXième siècle.No longer availableDim. 178 x 84 x 37 cmEstimate: € 200/240