Similar lots by type
-
#33
Een antieke kandelaar van vol messing. Barok.
Un chandelier antique en laiton. Baroque.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#51
Een klepkan van blauw en wit aardewerk met een tinnen klep en een decor van personages in een landschap. Gemerkt van De Roos. Eind XVIIIe eeuw.
Une verseuse en faïence blanche et bleue avec un clapet en étain, décor de personnages dans un paysage. Marque De Roos. Fin XVIIIième siècle.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#689Gabby De Pauw
“Hoevezicht”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
"Vue sur fermette". Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmlEstimate: € 30 / 50 -
#492Etienne Le Compte
“Papua New Guinea”. Sanguine tekening. Gesigneerd.
"Papua New Guinea". Un dessin en sanguine. Signé.No longer availableDim. 54 x 29,5 cmEstimate: € 55 / 65 -
#236
Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde deuren en twee laden. Tijdperk Lodewijk XV.
Un buffet en chêne à deux portes avec moulures et deux tiroirs. Louis XV.No longer availableDim. b: 153 cmEstimate: € 300 / 500 -
#222
“Portret van een edelman”. Pastel op papier. Info op verso. XVIIIe eeuw.
“Portrait d’un gentilhomme”. Pastel sur papier. XVIIIe siècle. Info au verso.No longer availableDim. 44 x 36 cmEstimate: € 200 / 220 -
#452
Twee affiches van Kuifje. “ Kuifje in Congo” van Moulinsart en een andere affiche.
Deux affiches de Tintin. “Tintin au Congo” de Moulinsart et une autre affiche.No longer availableDim. 61 x43 cm & 69 x 49 cmEstimate: € 50 / 80 -
#38
Lot boeken m.b.t. W.O. II: Maurice De Wilde. “L’Ordre Nouveau” (omslag Labisse), Hubert Lapaille. “Buchenwald”. Michel Bar-Zohar. “La Chasse aux Savants Allemands (1944-1960). Reader’s Digest. “Dans les Coulisses de la Guerre Secrète (1939-1945). Winston Churchill. “The Second Word War V”. Jochen von Lang. “Eichmann l’Interrogatoire”. Paul Paillole. “Services Spéciaux (1935-1945). Europe. “Brecht”. “De Nazibeulen”. Band 2. Ed. Libra, Antwerpen.
Lot de livres sur la Guerre Mondiale II: Maurice De Wilde. “L’Ordre Nouveau” (omslag Labisse), Hubert Lapaille. “Buchenwald”. Michel Bar-Zohar. “La Chasse aux Savants Allemands (1944-1960). Reader’s Digest. “Dans les Coulisses de la Guerre Secrète (1939-1945). Winston Churchill. “The Second Word War V”. Jochen von Lang. “Eichmann l’Interrogatoire”. Paul Paillole. “Services Spéciaux (1935-1945). Europe. “Brecht”. “De Nazibeulen”. Band 2. Ed. Libra, Antwerpen.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#149Dees De BruynePeriod: 1914-1981
“Bobonne van Gent”. Houtskooltekening. Gesigneerd en gedateerd: 1969.
"Bobonne de Gand". Fusain. Signé et daté : 1969.No longer availableDim. 98 x 68 cmEstimate: € 200 / 240 -
#43
Drie verschillende kleine koekoeksklokjes.
Trois petites pendules coucou.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 15 / 20 -
#438
Twee miniatuur theepotjes en een schoteltje van Imariporselein. XVIIIe en XIXe eeuw.
Deux théières miniature et une coupelle en porcelaine Imari. XVIIIième et XIXième siècle.No longer availableDim. h: 7 & 8; Ø: 3,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#469Vladimir KomarekPeriod: 1928-2002
Lithografie. Gesigneerd en gedateerd 1993 buiten de plaat
Une lithographie. Signée et datée 1993 hors planche.No longer availableDim. 37 x26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#41
Een lot van zes laat XVIIIe eeuwse borden van meerkleurig Frans aardewerk met diverse decors, grotendeels met betrekking tot de revolutie.
Un lot de six assiettes du XVIIIième siècle en faïence française polychrome avec des divers décors, en majorité relaté à la révolution.No longer availableEstimate: € 90 / 120 -
#313La Tronche, Grenoble.
Een milieu-de-table van meerkleurig Frans aardewerk. Omstreeks 1780.
Un milieu-de-table en faïence française. +- 1780.No longer availableDim. b: 26 cmEstimate: € 160 / 180 -
#328
Een kleine hangvitrine, versierd met sober inlegwerk. Omstreeks 1780.
Une petite vitrine murale, avec une décoration sobre en placage. +- 1780.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#464Max AppelboomPeriod: 1924-2003
“Compositie”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd.
“Composition”. Une aquarelle. Signée et datée.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#66
Een tafelvitrine van notenhoutfineer met los dienblad.
Une vitrine de table en bois de placage avec plateau.No longer availableDim. b: 66 cmEstimate: € 100 / 120 -
#735
Een messingen hangluchter met gesatineerde glazen kap.
Un lustre en laiton avec abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#45
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en saffier baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et de baguettes de saphir ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 180 / 250 -
#776
Een eikenhouten bijzettafeltje in Regencestijl met tussenblad.
Guéridon en chêne de style Régence à tablette d’entretoise.No longer availableDim. H: 76cm B: 60cm D: 38cmEstimate: € 40 / 50 -
#650Märklin
Een lot van vijf wagons, spoortype HO. Modellen 4051, 4053, 4054, 4064 en 4188. Allen in originele doos.
Un lot de cinq wagons, rails de type HO. Modèles 4051, 4053, 4054, 4064 et 4188. Dans leur emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 60° / 100 -
#29
Een serie van zes amberkleurige glazen borreltjes op voet. Versierd met een vergulde fries. Begin XXe eeuw.
Une série de six verres couleur ambre en verre sur pied. Décoration d'une frise dorée. Début XXième siècle.No longer availableDim. H. 11,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#316
Stoel en poef naar een ontwerp van Eames. Melkwit lederen bekleding.
Chaise et pouf d’après le modèle célèbre d’Eames. Recouvert de cuir clair.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#528
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloesems en rozen.
Un vase balustre en porcelaine chinoise avec décor polychrome de roses et floraisons.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 100 / 120 -
#582Victor DolphynPeriod: Diest, 1909 - Antwerpen 1992
Een studie voor een leeuwenjacht. Aquarel op karton. Gesigneerd en gedateerd 1936. Diverse beschadigingen.
Etude pour une chasse au lion. Aquarelle sur carton. Signée et datée 1936. Plusieurs dégâts.No longer availableDim. 65 x 90 cmEstimate: € 60 / 100 -
#557
Een zittende Boeddha van monochroom wit porselein in de geest van het Blanc de Chine.
Un Bouddha assis en porcelaine chinoise dans l'esprit des blancs de Chine.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 25 / 35 -
#558
Potje van blauw en wit Chinees porselein versierd met vleermuizen.
Un petit pot en porcelaine chinoise blanche et bleue, décoration de chauve-souris.No longer availableDim. H. 10 cmEstimate: € 65 / 75