Similar lots by type
-
#19Een lot aangaande St-Gummarus en Lier bestaande uit een boek over Lier uit de reeks ARS BELGICA door J.A. Goris; drie recente (20ste eeuw) bedevaartvlaggetjes van de Sint Gummarusfeesten; een bedevaartvaantje uit het midden van de 18de eeuw en een prent met als onderwerp Sint Gummarus.
Un lot en relation avec St Gommaire et Lierre, comprenant un livre de la série ARS BELGICA par J.A. Goris, trois petits drapeaux de pèlerinage récents (XXème siècle) des fêtes de St Gommaire, un petit drapeau de pèlerinage mi-XVIIIème siècle et une image de St Gommaire.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#151Robert DetrixhePeriod: °1935Een lot van vijf schilderijtjes met fruit, uitgevoerd op broodplankjes. Gesigneerd.
Un lot de cinq peintures de fruits, fait sur des planches à pain. Signées.No longer availableDim. 37 x 16 cmEstimate: € 200 / 240 -
#299Jozef MousPeriod: 1896-1968“Natiepaarden”. Twee inkttekeningen op papier. Beide gesigneerd.
”Chevaux de Nation”. Deux dessins à l’encre sur papier. Signés.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 120 / 150 -
#203Andrei MedinskiPeriod: °1948“Piateta”. Olieverf op board. op de verso gesigneerd en gedateerd 1992.
”Piateta”. Huile sur carton. Signature au dos et daté 1992.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 350 / 400 -
#519Bloemenstilleven”. Olieverf op papier. Gesigneerd ‘Eugen Arc’.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur papier. Signé ‘Eugen Arc’.No longer availableDim. 18 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#192Hermanus BerserikPeriod: 1921 - 2002“De spinster”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1967. Als studie voor een platenhoesontwerp.
”Femme et rouet”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 1967. Une étude pour un projet de housse de disque.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 250 / 350 -
#562“Terrastafereel”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Tappert’.
”Scène de terrasse”. Aquarelle sur papier. Signé ‘Tappert’.No longer availableDim. 20 x 27cmEstimate: € 300 / 400 -
#404Jacques LacomblezPeriod: °1934Vier aquarels en een lithografie. Op één na allen gesigneerd.
Quatre aquarelles et une lithographie. Tous à part une signées.No longer availableDim. ± 20 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#279“Oud-Bijbelse voorstelling”. Inkt en sanguine op papier. XVIIIe eeuw.
”Ancienne scène Biblique”. Encre et sanguine sur papier. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 25 x 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#322Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012“Damesfiguren”. Een paar gouaches op papier. Gesigneerd.
”Figures de dames”. Une paire de gouaches sur papier. Signés.No longer availableDim. 22 x 18 & 21 x 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#282“De oogst”. Houtskool op papier. Omgeving Permeke, toegeschreven aan Huber Malfait.
”La récolte”. Fusain sur papier. Entourage de Permeke, attribué à Huber Malfait.No longer availableDim. 38 x 27 cmEstimate: € 150 / 180 -
#24Jan C. Neervoort“Het melken”. Een inkttekening op papier. Gesigneerd.
”La traite”. Dessin à l’encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 25 x 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#782Een aantal aquarellen met als onderwerp “ het ballet”.
Quelques aquarelles. Sujet: Le ballet.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#219Jan van CouverEen paar havengezichten, aquarel op papier. Beide gesigneerd.
Une paire de vues portuaires, aquarelle sur papier. Signés.No longer availableDim. 35,5 x 51,5 cmEstimate: € 420 / 480 -
#712Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994“Industrie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Industrie”. techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#554Van Marcke“Liggend naakt”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1964.
”Nu couché”. Pastel sur papier. Signé et daté 1964.No longer availableDim. 54 x 72 cmEstimate: € 100 / 120 -
#59“Bomen”. Pastel op papier. Draagt handtekening ‘Emile Claus’.
”Arbres”. Pastel sur papier. Porte la signature ‘E. Claus’.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#348Een oud schermmasker. Eind XIXe eeuw.
Un ancien masque d’escrime. Fin XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#521Twee ivoren netsukés. “Onsterfelijken”. Onderaan gemerkt.
Deux netsukes en ivoire. “Les immortels”. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 5 cmEstimate: € 120 / 130 -
#671Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hout met marmeren blad.
Un piédestal en bois sculpté chinois à tablette en marbre.No longer availableDim. 63 cm Ø 34 cmEstimate: € 150 / 180 -
#552“Strandscène”. Olieverf op doek.
”Scène de plage”. Huile sur toile.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120 / 180 -
#57Twee drageoirs van geslepen kleurloos kristal. De grootste met randschilfers aan de binnenkant van het deksel.
Deux drageoirs en cristal incolore taillé. Le plus grand avec des éclats au couvercle et à l’intérieur.No longer availableDim. h: 30 & 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#653Een houten wandklok met een églomisé wijzerplaat met versieringen.
Une pendule murale en bois, cadran en églomisé et décorations.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#635Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin, comprenant une table et quatre chaises.No longer availableDim. 75 x 170 cm st. 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#359C. Coussement-Caillau“Stilleven met vogels en bloesems”. Olieverf op doek. Gesigneerd achteraan.
”Nature morte, oiseaux et floraisons”. Huile sur toile. Signé au dos.No longer availableDim. ± 40 x 50 cmEstimate: € 30 / 40 -
#308Een albasten jongevrouwenbuste. Achteraan gesigneerd. Klein letsel achteraan.
Un buste de jeune femme en albâtre. Signature au dos. Petit dégât au dos.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#94Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Portret van een dame”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Portrait de dame”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#79Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase à fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#632Een messingen klokstel in Napoleon III- stijl, bestaande uit een pendule en twee vierarmige kandelaars. Beschadiging.
Une garniture de cheminée en style Napoléon III, comprenant une pendule et deux candélabres à quatre bras. Dégâts.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 200 / 240

