#124Irène BataillePeriod: 1913-2012
“Havenzicht met sleepboten”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#42Lydia De Groof
“2 naakten”. Een lot van 2 schilderijen, 1 aquarel op papier en 1 olieverf op gemaroufleerd doek. Onderaan gesigneerd.
#49René Van EyndhovenPeriod: 1934-2019
“Bloemstillevens”. Een lot van 2 schilderijen op doek, onderaan gesigneerd en gedateerd 1987, waarvan 2 ingekaderd.
#250
#30
#71William Hutton & Sons
Een set zilveren kandelaars met de keuren van Sheffield, William Hutton & Sons Ltd., 1911. Met verzwaarde voet.
#60
#364Edmond Van DoorenPeriod: 1896-1965
"Old city". An etching, signed and numbered 34/150 outside the plate. -
#107
Een lot van 7 diverse Tibetaans en Nepalees etnische artefacten.
Place a bid ›Estimate: € 150 / 250 -
#101
“Lois de Solon”. Een brons gegoten beeld op marmeren voet, zonder bevestiging.
#118
#138P.J. Mène
“Meisje op stoel”. Een brons gegoten beeldje, verso gesigneerd.