Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Winterlandschap”. Litho. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat  24/150. Naar een werk van De Saedeleer.
Armand Apol

“Winterlandschap”. Litho. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 24/150. Naar een werk van Valerius De Saedeleer.

“Paysage d’hiver”. LItho. Signée et numérotée 24/150 hors planche. D’après un oeuvre par Valérius de Saedeleer.
Dim. 52 x 58 cm
SKU: 2909150554.
Category: Grafiek.
Auction day: 30 September 2015 19:00
Catalogue #554
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Apol

  • #212
    Armand Apol
    Period: 1879-1950

    “Binnenschepen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1910.

    “Péniches au quai”. Huile sur toile. Signée et datée 1910.
    No longer available
    Dim. 102 x 122 cm
    Estimate: € 400 / 600

Other lots in this auction

  • #212
    Armand Apol
    Period: 1879-1950

    “Binnenschepen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1910.

    “Péniches au quai”. Huile sur toile. Signée et datée 1910.
    No longer available
    Dim. 102 x 122 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #212
    Armand Apol
    Period: 1879-1950

    “Binnenschepen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1910.

    “Péniches au quai”. Huile sur toile. Signée et datée 1910.
    No longer available
    Dim. 102 x 122 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #212
    Armand Apol
    Period: 1879-1950

    “Binnenschepen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1910.

    “Péniches au quai”. Huile sur toile. Signée et datée 1910.
    No longer available
    Dim. 102 x 122 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #212
    Armand Apol
    Period: 1879-1950

    “Binnenschepen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1910.

    “Péniches au quai”. Huile sur toile. Signée et datée 1910.
    No longer available
    Dim. 102 x 122 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #212
    Armand Apol
    Period: 1879-1950

    “Binnenschepen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1910.

    “Péniches au quai”. Huile sur toile. Signée et datée 1910.
    No longer available
    Dim. 102 x 122 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #212
    Armand Apol
    Period: 1879-1950

    “Binnenschepen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1910.

    “Péniches au quai”. Huile sur toile. Signée et datée 1910.
    No longer available
    Dim. 102 x 122 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #212
    Armand Apol
    Period: 1879-1950

    “Binnenschepen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1910.

    “Péniches au quai”. Huile sur toile. Signée et datée 1910.
    No longer available
    Dim. 102 x 122 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #212
    Armand Apol
    Period: 1879-1950

    “Binnenschepen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1910.

    “Péniches au quai”. Huile sur toile. Signée et datée 1910.
    No longer available
    Dim. 102 x 122 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #212
    Armand Apol
    Period: 1879-1950

    “Binnenschepen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1910.

    “Péniches au quai”. Huile sur toile. Signée et datée 1910.
    No longer available
    Dim. 102 x 122 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #212
    Armand Apol
    Period: 1879-1950

    “Binnenschepen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1910.

    “Péniches au quai”. Huile sur toile. Signée et datée 1910.
    No longer available
    Dim. 102 x 122 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #212
    Armand Apol
    Period: 1879-1950

    “Binnenschepen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1910.

    “Péniches au quai”. Huile sur toile. Signée et datée 1910.
    No longer available
    Dim. 102 x 122 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #212
    Armand Apol
    Period: 1879-1950

    “Binnenschepen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1910.

    “Péniches au quai”. Huile sur toile. Signée et datée 1910.
    No longer available
    Dim. 102 x 122 cm
    Estimate: € 400 / 600
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 september 2015

Volledige catalogus is online: 830 loten.

29 September 2015 19:00
30 September 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 September 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More