Other lots in this auction
-
#427
Drie Chinese waterkommetjes, waarbij twee van aardewerk, respectievelijk groen en blauw geglazuurd en één van porselein met een bloemendecor.
Trois petits bols à eau chinois, dont deux en faïence glaçure verte et bleue et un bol en porcelaine, décor fleuri.No longer availableDim. Ø: 11 cmEstimate: € 40/50 -
#133
Twee ivoren beeldjes, vermoedelijk van de heilige Barbara van Nicomedië. Afgebeeld met een burchttoren met drie vensters en met een zwaard. Onderaan gemonogrammeerd.
Deux statues en ivoire, probablement représentant de la sainte Barbara de Nicomédie. Représentation d’une tour de forteresse à trois fenêtres et une épée. Monogrammée en dessous.No longer availableDim. H: 15 cmEstimate: € 200/240 -
#469Jean BilquinPeriod: °1938
“compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 5/25 buiten de plaat.
”Composition”. Une lithographie. Signée et numérotée 5/25 hors planche.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 50/70 -
#668
“Leven en dood”. Een groep van wit geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd ‘RVS’.
”La vie et la mort”. Un groupe en faïence blanche à glaçure. Monogrammée: ‘RVS’.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100/120 -
#633
Een tweeledige eikenhouten buffetkast met onderaan twee paneeldeuren onder twee laden en drie gevitreerde deuren in het opzet. Gebarsten ruitje.
Un buffet à deux corps en chêne, le dessous à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs et le dessus trois portes vitrées. Un petit carreau cassé.No longer availableDim. 188 x 126 x 59 cmEstimate: € 300/320 -
#468
Een houten Afrikaans vruchtbaarheidsbeeld.
Une statue de fertilité en bois africain.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 50/60 -
#752
“Waterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en met een koperen schilderijezeltje.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée et avec un chevalet en cuivre.No longer availableDim. 16 x 13 cmEstimate: € 40/50 -
#176
Een Victoriaanse vitrine in Chippendalestijl, versierd met marquetterie.
Une vitrine Victorienne, style Chippendale, décoration de marqueterie.No longer availableDim. 152 x 112 x 34 cmEstimate: € 120/200 -
#398
Een lot van drie verschillende koperen scheepslantaarns.
Un lot de trois lanternes marines en cuivre.No longer availableDim. h: 25, 45 en 38 cmEstimate: € 80/100 -
#141
Paar kobaltblauwe vazen met geometrisch verguld motief. Periode art deco. Onderaan genummerd.
Une paire de vases bleu cobalt, motif géométrique doré. Période Art Déco. Numérotés en dessous.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 80/100 -
#685
Twee dekselvazen van Imariporselein, versierd met bloemendecors en getooid met geisha’s op de deksels. Eén deksel gerestaureerd.
Deux vases à couvercle en porcelaine Imari, décoration de fleurs et des geishas sur les couvercles. Un couvercle restauré.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 60/80 -
#248
Een eikenhouten servieskast met onderaan twee deuren.
Un vaisselier en chêne à deux portes en bas.No longer availableDim. 200 x 160 x 45 cmEstimate: € 50/60