#405Een eikenhouten tafeltje.
#479Marcel CockxPeriod: °1930‘Boszicht’, olieverf op doek, gesigneerd Marcel Cockx.
#627Een houten beeld van een Thaise vrouw.
A wooden sculpture of a Thai woman.No longer availableDim. h 132 cmEstimate: € 60 / 70 -
#114F Mortelmans“Vissersboten op het strand”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#577Limoges FranceEen porseleinen servies. Onderaan gemerkt CH Field Haviland model Sou-Tcheou.
#426KirmanEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#258L. VanbosEen gesculpteerd houten beeld van een Franse non. Gesigneerd.
#210Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
A pair of 18-karat white gold earrings set with approximately 2 carats of diamonds.No longer availableDim. 7,16 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#647Bay KeramikEen keramische tafellamp. Lichtpunten bovenaan en binnen.
A ceramic table lamp. Light points at the top and inside.No longer availableDim. 58 x 32 cmEstimate: € 45 / 60