#684P.J. RedouteEen set van 2 gravures van bloemen, Pierre Jozef Redoute.
#278Een persglazen Art-Deco vaas met het decor van tulpen in fumé glas. Onderaan gemerkt ‘fait en Belgique’.
#311F. van Baden“Een koe”. Een houten gesculpteerd beeld, gesigneerd. Stukje van 1 hoorn afgebroken.
#293Een houten crucifix met corpus.
#463Een opiumweegschaaltje in uitgesneden houten etui met olifant. Met 8 gewichten tevens in de vorm van olifanten.
An opium scale in a carved wooden case with an elephant. Comes with 8 weights also in the shape of elephants.No longer availableDim. 28 x 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#476TabrizEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#514Anton Rooskens‘De hond’, gouache op papier, getekend Rooskens, 1958.
'The Dog', gouache on paper, signed Rooskens, 1958.No longer availableDim. h 35 x b 42 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#652Een lot van 6 gesculpteerde houten stoelen met rieten bekleding. Waarvan 1 met een beschadigde poot.
#325Een antieke massief houten koffer.
#239“De verboden lectuur”. Een pastel op papier.
“The forbidden reading”. A pastel on paper.No longer availableDim. 60 x 50cmEstimate: € 60 / 100