#483Een Chinees porseleinen bord, stijl famille jaune.
#195Een eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde elementen.
#594Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Rokende man voor het haardvuur.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Smoking man by the fireplace." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 64 x 79 cmEstimate: € 80 / 120 -
#363Daum FranceEen vintage kristallen schaal, onderaan gemerkt Daum France.
A vintage crystal bowl, marked Daum France on the bottom.No longer availableDim. 16 x 59 x 10cmEstimate: € 60 / 80 -
#42“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Draagt signatuur onderaan “Eug. vd Linden ‘52-53”.
"Heather View". A painting, oil on canvas. Bears signature at the bottom "Eug. vd Linden '52-53".No longer availableDim. 43 x 54cmEstimate: € 50 / 100 -
#608Een masker van gesculpteerd hout, Dogon, Mali.
#351Een geelkoperen melkkan en twee roodkoperen waterketels. XIXde eeuw.
A yellow copper milk jug and two red copper water kettles. 19th century.No longer availableDim. 23 x 11 cmEstimate: € 60 / 100 -
#626Een eikenhouten commode met 3 laden.
#508Een blauw-wit Chinees porseleinen tuinkruk met floraal motief.
#519Hubert De VriesPeriod: 1899-1979“Antwerpse Haven”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.
"Antwerp Harbor". A painting, mixed media on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 84 x 99cmEstimate: € 150 / 200