#49“Atlas Van der Hagen”. Een gravure op papier. Opschrift “ACCURATISSIMA ANGLIAE SCOTIAE ET Hiberniae TAB. De ... in lucem edita à CAROLO ALLARD”.
#286Een paar houten, groen gepatineerde armstoelen met gesculpteerde details en gestoffeerde zitting. In Louis XVI stijl.
A pair of wooden, green-patinated armchairs with sculpted details and upholstered seats. In Louis XVI style.No longer availableDim. 95 x 63 x 57cmEstimate: € 80 / 120 -
#115Léon BruninPeriod: 1861-1949“Weidezicht met dorp in de achtergrond.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#607Een masker in gesculpteerd hout, Punu, Gabon.
#591YomoudEen handgeknoopt Oosters karpet van wol met een geometrisch motief.
A hand-knotted Oriental rug made of wool with a geometric motif.No longer availableDim. 210 x 105 cmEstimate: € 50 / 70 -
#25Val Saint LambertEénentwintig kristallen glazen. Jaren 50.
21 crystal glasses. Fifties.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#214Een icoon op paneel met 4 afbeeldingen van religieuze taferelen.
#631Een lot van 6 biscuit wijwatervaten met verschillende uitwerkingen. Meeste gemerkt en genummerd achteraan.
#311F. van Baden“Een koe”. Een houten gesculpteerd beeld, gesigneerd. Stukje van 1 hoorn afgebroken.
#403Een paar lakwerken vazen op sokkel met bloemdecor. Van binnen geemailleerd.
A pair of lacquer vases on a pedestal with floral decor. Enamelled on the inside.No longer availableDim. 29cmEstimate: € 60 / 80