#632“Bloemenstilleven in glazen vaas.” Olieverf op board. Gemonogrammeerd W.S. Gedateerd 1922. Toegeschreven aan Walter Sauer.
"Flower still life in glass vase." Oil on board. Monogrammed W.S. Dated 1922. Attributed to Walter Sauer.No longer availableDim. 47 x 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#492Rémy Cornelissen“Drie Dames.” Litho. Genummerd 2/55. Gesigneerd buiten de plaat.
"Three Ladies." Lithograph. Numbered 2/55. Signed outside the plate.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 220 / 340 -
#120Een 18 karaats geelgouden ring bezet met één solitair van 0,19 ct.
#93Een wandelstok met een zilveren handvat in de vorm van een zeer gedetailleerde panterkop. Gemerkt 800 en met Duitse keuren.
#194A. Willems“Kapelletje in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#225Een gekleurd glasservies met vergulde randen.
#559“Olifant”. En groot formaat fotoprint op plexiglas.
#155Romain Malfait“Aanbidding van de herders.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#639Een paar gesculpteerde houten armstoelen met gestoffeerde zitting en rieten rugleuning.
#386Een massief eikenhouten ronde klaptafel met 3 poten.
A solid oak round folding table with 3 legs.No longer availableDim. 74 x Ø90cmEstimate: € 50 / 75 -
#366Een donkere eikenhouten bijzettafel met 1 lade.
A dark oak side table with 1 drawer.No longer availableDim. 68 x 104 x 58cmEstimate: € 40 / 60