Other lots by Eyskens
#115Prada Milano
Een Prada lederen handtas in taupe kleur met originele stofzak.
#356
Een houten set van 3 uitschuifbare bijzettafeltjes.
A nest of tables, 3 pieces.No longer availableDim. 66 x 54 x 35cmEstimate: € 80/120 -
#459Rien Van Kol
Een schilderij , olie op doek getiteld “Ruimtevaart 26-07-1987”, gesigneerd.
#632
Een lot van 3 gekleurde kristallen vazen waarvan 2 met geslepen vogeltjes.
#661Glamor
Een vintage metalen bureaulamp, merk Glamor, Japan 1950.
#37
Lot met 2 dozen diverse medailles en decoraties.
#614Harrie Sterk
“Die edele vrouw” & “De stem van Golgotha”. Twee gesigneerde affiches van Harrie Sterk.
#514Wiskemann
Een lot van verzilverd Art-Deco theeservies waaronder Wiskemann.
#171
Een polychroom houten gesculpteerd hobbelpaard.
#142Victor DolphynPeriod: 1909-1992
“Portret van een oude dame in rouwkledij.” Olieverf op doek. Gedateerd ‘40. Gesigneerd.
#266
Een houten Lodewijk XV stijl marqueterie schrijftafeltje met uitschuifbaar blad, kunstbronzen elementen en bloemdetails in het decor.
A small writing table with veneer and marquetry. Louis XV styleNo longer availableDim. 72 x 84 x 47cmEstimate: € 150/200 -
#193
Een paar houten lampenvoeten in Art Deco stijl.
A pair of wooden lamp bases in Art Deco style.No longer availableDim. 33 x 15cmEstimate: € 75/125