#550
Drakenschip van jadeïet op houten sokkel (klein letsel).
#766Sarouk
Een wollen karpet.
Une carpette en laine.No longer availableDim. 69 x 45 cmEstimate: € 40/60 -
#477
Een bronzen Boeddhahoofd met vier gezichten. Onderaan gemerkt.
#329
“Régale donné par Lieven Uytzet”. Een XIXe eeuwse Gentse gravure in origineel kader.
”Régale donné par Lieven Uytzet”. Une gravure de Gand du XIXième siècle, dans son cadre d’origine.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 50/60 -
#698
Een flesvaas van Muranoglas in blauw, groen en rood.
#87Chloé
Een beige lederen handtas met stofhoes.
Un sac à main en cuir beige avec sant anti-poussières.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#296
Een handgeknoopt Turks wollen bidkleed.
#349Hans Bellmer
“Personages”. Litho. Gesigneerd en H.C. buiten de plaat.
”Personnages”. Une lithographie. Signée ‘H.C.’ hors planche.No longer availableDim. 32 x 26,5 cmEstimate: € 80/120 -
#211
#497
Een Afrikaanse man van ivoor.
“Japans echtpaar”. Twee bronzen beelden.
#713
Deux anciennes baïonnettes, dont une de la Première Guerre Mondiale et une de la deuxième Guerre Mondiale.No longer availableDim. l: 50 & 38 cmEstimate: € 50/70