Similar lots by type
-
#202Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Vijver bij een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"L'étang d'une ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 66 cm x 79 cmEstimate: € 80/100 -
#620
“Zicht op de kerk”. Olieverf op doek.
“Vue de l’église”. Huile sur toile.No longer availableDim. 73 cm x 61 cmEstimate: € 80/120 -
#472
“Abstract”. Een dubbelzijdig olieverfschilderijtje op paneel.
"Abstrait". Une peinture à l'huile double face sur panneau.No longer availableDim. 31 x 26 cmEstimate: € 60/100 -
#372
“Abstract”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd. Kleine beschadiging aan de linkerrand.
“Abstrait”. Huile sur panneau. Illisiblement signé. Petit dégât au bord gauche.No longer availableDim. 35 x 56 cmEstimate: € 100/120 -
#474
“Personages”. Olieverf op paneel. Draagt monogram.
"Personnages". Peinture à l'huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#209Bosmans
“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage de bruyère". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 cm x 90 cmEstimate: € 50/80 -
#369
“Blauw vlak”. Olieverf op board. Draagt toeschrijving op de verso.
“Surface bleue”. Huile sur carton. Porte une attribution au verso.No longer availableDim. 51 x 38 cmEstimate: € 250/350 -
#189Ward
“Het burengesprek”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
La Conversation des Voisins. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#364
“Koe”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vache”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 100/150 -
#462
“Abstract”. Olieverf op doek. Draagt monogram.
"Abstrait". Huile sur toile. Porte un monogramme.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#165
“Muilezel en schapen”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Paulus Potter (1625 - 1654). Gerestaureerd en herdoekt.
"Mule et mouton". Huile sur toile. Attribuée à Paulus Potter (1625 - 1654). Restaurée et retoillée.No longer availableDim. 65 x 100 cmEstimate: € 250/400 -
#379
“Baadster”. Olieverf op board. In de geest van Cassingeul.
« Baigneuse ». Huile à bord. Dans l'esprit de Cassingeul.No longer availableDim. 72 x 63 cmEstimate: € 60/100 -
#532Emile Joseph PatouxPeriod: 1893 - 1985
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘44.
"Nature morte florale". Huile sur toile. Signée et datée '44.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#459
“Huis tussen de bomen”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
"Maison parmi les arbres". Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 60/100 -
#469
“Rotskust bij valavond”. Pastel op papier. Draagt monogram.
"Côte rocheuse au crépuscule". Pastels sur papier. Porte un mongramme.No longer availableDim. 43 x 59 cmEstimate: € 100/200 -
#494
“Abstract”. Olieverf op doek.
"Abstrait". Huile sur toile.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#199Anton MauvePeriod: 1838 - 1888
“Weide aan de bosrand met kar”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
"Prairie à l'orée de la forêt avec charrette". Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 70 x 110 cmEstimate: € 200/300 -
#484
“Kindjes tussen de bloemen”. Olieverf op doek.
"Enfants parmi les fleurs". Huile sur toile.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 60/100 -
#489
“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
"Portrait d'une bourgeoise". Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 120/160 -
#182
Een spotprent uit de Eerste Wereldoorlog. Olieverf op doek. Afgebeeld staat Paus Benedictus XV, gezeten op een gouden kalf op de Ark van het Heilige Verbond, gedragen door vooraan Keizer Wilhelm II naast de overleden Keizer Wilhem I die op zijn beurt Keizer Karel I van Oostenrijk aan de hand houdt. Achteraan Sultan Mehmet V met afgehakte Christenenhoofden in de hand en naast hem de duivel. In de achtergrond gesneuvelde en stervende soldaten op de flank van de berg Golgotha en met brand in de ver(..)
Un dessin animé de la Première Guerre Mondiale. Huile sur toile. Représenté est le pape Benoît XV, assis sur un veau d'or sur l'Arche de la Sainte Alliance, porté par l'empereur Guillaume II devant à côté de feu l'empereur Guillaume Ier qui à son tour tient l'empereur Charles Ier d'Autriche dans la main. À l'arrière, le sultan Mehmet V avec des têtes chrétiennes coupées à la main et à côté de lui le diable. En arrière-plan, des soldats tombés et mourants sur le flanc du mont Calvaire et avec du(..)No longer availableDim. 115 x 85 cmEstimate: € 300/500 -
#479
“Kinderen op het strand”. Olieverf op board.
"Enfants sur la plage". Huile sur carton.No longer availableDim. 30 x 42 cmEstimate: € 80/100 -
#192
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 100/120 -
#145Walter VaesPeriod: 1882 - 1985
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue de la ferme". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 34 cmEstimate: € 750/850 -
#492
“Symbolische damesprofielen”. Olieverf op doek.
« Profils de femmes symboliques ». Huile sur toile.No longer availableDim. (70x50cm)x2Estimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#517
“Mercurius”. Een bronzen beeld op een sokkel van roze marmer en brons, versierd met een reliëfdecor in een fries. Naar een werk van Jean de Bologne.
"Mercure". Statue en bronze sur socle en marbre rose et bronze, ornée d'un décor en relief dans une frise. D'après une oeuvre de Jean de Bologne.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 700/800 -
#157Eutrope BouretPeriod: 1833 - 1906
“Herderinnetje”. Een bronzen beeld met bruin patina. Gesigneerd.
"Bergers". Une statue en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 600/800 -
#389
“Abstract landschap”. Pastel op board. In de stijl van André Lhote.
"Paysage abstrait". Pastel sur panneau. Dans le goût d'André Lhote.No longer availableDim. 31 x 37 cmEstimate: € 100/120 -
#26
Een houten poppenbankje met gedraaide spijltjes, uitgestoken bloemenmotieven en geschilderde profieltjes in de rug.
Banc de poupée en bois à barreaux torsadés, motifs floraux sculptés et profils peints à l'arrière.No longer availableDim. 78 x 68 x 42 cmEstimate: € 60/100 -
#341
Een kruisbeeld van verzilverd metaal onder glazen stolp met houten sokkel.
Un crucifix en métal argenté sous un dôme en verre avec une base en bois.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 35/45 -
#578Goebel, Germany
“Gute freunde”. Een grote groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. No. 136/V.
"Gute freunde". Un grand groupe de biscuits multicolores de la série de MI Hummel. Marqué. No. 136/V.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 100/180 -
#304Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“Vluchten”; “Waarheen?” & “Christus aan het kruis”. Drie litho’s, gedrukt bij Kotting te Amsterdam. Door de kunstenaar gesigneerd buiten de plaat.
"Fuire"; "Où aller?" & “Christ sur la Croix”. Trois lithographies, imprimées par Kotting à Amsterdam. Signées par l'artiste à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 17,5 x 25,5 cmEstimate: € 80/120 -
#422
“Scene from the Chushingura Drama”. Een gekleurde Japanse houtsnede door Yoshitora, uitgegeven door Shojiro. Glas gebarsten.
Scène du drame de Chushingura. Une estampe japonaise en couleur de Yoshitora, publiée par Shojiro. Verre fissuré.No longer availableDim. 22,5 x 34,5 cmEstimate: € 85/100 -
#323Herend
Drie diverse vaasjes van veelkleurig porselein met bloemen en pruimen versierd. Onderaan gemerkt.
Trois vases divers en porcelaine multicolore à décor de fleurs et prunes. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 16 cm à 23 cmEstimate: € 35/45 -
#612
“Zeilboten op zee”. Olieverf op doek. Signatuur vervaagd. Te herdoeken.
"Voiliers en mer". Huile sur toile. Signature effacée. A retoiler.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#415
Een lage Chinese tafel van zwartgelakt hout met pietra dura decor van geisha’s onder glas.
Table basse chinoise en bois laqué noir à décor en pierre dure de geishas sous verre.No longer availableDim. Ø 81 cmEstimate: € 50/80 -
#429
“Vrouw met pop” Gouache op papier. Te restaureren.
« Femme à la poupée » Gouache sur papier. A restaurer.No longer availableDim. 66 cm x 51 cmEstimate: € 70/120