Other lots in this auction
-
#235
“Jongen met appel en meisje met bloemen”. Een gegoten en witgepatineerde groep.
“Garçon avec pomme et fille avec des fleurs”. Un groupe en plâtre patiné blanc.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 120/200 -
#354
Drie gesculpteerde gigognetafeltjes in Régencestijl met gecanneerd blad onder glas.
Trois tables gigognes sculptées de style Régence à tablette cannée sous verre.No longer availableDim. 42 x 65 cmEstimate: € 40/50 -
#149Frans Van ImmerseelPeriod: 1909 - 1978
Een glas-in-loodraam. Gesigneerd.
Un vitrail. Signé.No longer availableDim. 57 x 45 cm (raam)Estimate: € 120/140 -
#602Pieter MossayPeriod: 1913 - ?
“Polder Hoboken”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1930.
Polder Hoboken. Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1930 au verso.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 80/100 -
#253
“Melkmeisje”. Een beeld van gepolychromeerd gips op een metalen staander.
"La laitière". Sculpture en plâtre polychrome sur socle en métal.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 50/80 -
#509
Een grote Balinese schildering op zijde.
Une grande peinture balinaise sur soie.No longer availableDim. 142 cm x 85 cmEstimate: € 60/80 -
#37Val Saint-Lambert
Een fruitschaal van geslepen kristal, in de massa deels groen gekleurd. Onderaan gemerkt.
Coupe à fruits en cristal taillé, en partie teinté vert dans la masse. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 60/80 -
#49
“Driemaster op zee”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Gerestaureerd.
"Trois-mâts en mer". Huile sur toile. XIXème siècle. Restaurée.No longer availableDim. 42 cm x 51 cmEstimate: € 60/80 -
#656
Een zeshoekige Chinese lantaarn van hout en glas met vogels op bloeiende takken in het decor en versierd met kwispels.
Une lanterne chinoise hexagonale en bois et verre à décor d'oiseaux sur branches fleuries et à décor de tresses.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 35/45 -
#135Val Saint Lambert
Een coupe van geslepen en deels gesatineerd blauw gedubbeld kristal met vergulde motieven. Onderaan gemerkt.
Coupe en cristal taillée partiellement satinée, doublée bleue avec détails dorés. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 240/320 -
#99Ethel Horne
“Meisje met dieren in de wei bij een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1906. Kleine beschadiging.
"Fille avec des animaux dans la prairie au bord d'un ruisseau". Huile sur toile. Signée et datée 1906. Dommages mineurs.No longer availableDim. 110 x 66 cmEstimate: € 100/120 -
#662
Een recent duits tafelklokje. In werkende staat, compleet met sleutel.
Une horloge de table allemande récente. En état de marche, complet avec clé.No longer availableDim. 30 x 18 x 14 cmEstimate: € 80/100