Other lots in this auction
-
#537Een Quan Yin van gesculpteerd wit marmer.
Un Guan Yin en marbre blanc sculpté.No longer availableDim. h: 125 cmEstimate: € 250 / 400 -
#353Maria Innocentia Hummel“Kerstgebeuren”. Vier grote beeldjes van veelkleurig biscuit (knielende herder en koning, liggend schaap, schaap met lam. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 260.
"Événement de Noël". Quatre grandes figurines en biscuit multicolore (berger et roi agenouillés, mouton couché, mouton avec agneau. Ed. Goebel. Marqué en bas, numéroté 260.No longer availableDim. H: 8-22cmEstimate: € 120 / 200 -
#446Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 255 x 210 cmEstimate: € 120 / 200 -
#392Yves RhayéPeriod: 1936 - 1995“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Paysage". Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 19 cm (55 x 37 cm)Estimate: € 100 / 150 -
#157Eutrope BouretPeriod: 1833 - 1906“Herderinnetje”. Een bronzen beeld met bruin patina. Gesigneerd.
"Bergers". Une statue en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 600 / 800 -
#55Twee vazen van geslepen en rood gedubbeld kristal. Zonder merken.
Deux vases en cristal taillé et doublé rouge. Sans marques.No longer availableDim. h: 21,5 & 26 cmEstimate: € 50 / 80 -
#279Jan Van RijswijkPeriod: 1892 - 1953“Molen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Moulin". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 70 / 120 -
#197Val Saint LambertEen vaas van geslepen en mauve gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en genummerd 75/150. Zeer kleine schilfer aan de bovenrand.
Vase en cristal doublé mauve et taillé. Marqué et numéroté en bas 75/150. Très petit éclat sur le bord supérieur.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#74Een handgeschilderd Latijns middaggebed op perkament. Mogelijk XVIIIe eeuw.
Un verset biblique peint à la main sur parchemin. Peut-être XVIIIe siècle.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 35 / 45 -
#77Val Saint-LambertEen ronde slakom van geslepen kristal, in de massa deels blauw gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.
Un saladier rond en cristal taillé, en partie coloré bleu dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#316Serie van vier armstoeltjes in Régencestijl, bekleed met naaldwerk (slijtage).
Série de quatre fauteuils de style Régence, sièges tapissées (usures).No longer availableDim. 59 x 74 x 53 cmEstimate: € 60 / 100 -
#12Frans HensPeriod: 1856 - 1928“Hoevegezicht”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 98/100 buiten de plaat.
"Vue de la ferme". Une gravure. Signée et numérotée 98/100 hors planche.No longer availableDim. 17 x 26 cmEstimate: € 30 / 50

