Similar lots by type
-
#34Jean Jacques FoulonPeriod: 1923- 1980“Zeilschip”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Voilier.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#722Vic DoomsPeriod: 1912 - 1994‘Zicht op Steendorp’. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd: 1979.
”Vue sur Steendorp”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. h 21 cm l 26,5 cmEstimate: € 100 / 160 -
#49Jan Jacob FelsPeriod: 1816 - 1883“Zeilboten” & “Kustzicht”. Olieverf op koper. Beide gesigneerd.
”Voiliers” et “ Vue sur la côte.” Huile sur cuivre. Signés.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 200 / 300 -
#604Armand DandoyPeriod: 1834 - 1898“Duinenzicht te Knokke”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur les dunes à Knokke”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 42 cmEstimate: € 180 / 240 -
#589Joseph Van de RoyePeriod: 1861 - 1941“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘95.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée ‘95.No longer availableDim. 80 x 63 cmEstimate: € 180 / 260 -
#244“Portret van een jonge dame”. Olieverf op doek op een paneeltje. Omstreeks 1900.
”Portrait d’une jeune femme”. Huile sur toile sur petit panneau. +- 1900.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 100 / 140 -
#684P.J. NeukensEen pendant voorstellende een boerenpaar. Olieverf op paneel. gesigneerd.
Un couple de fermiers. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. H: 27 x 22 cmEstimate: € 150 / 200 -
#602Christian Johann KrönerPeriod: 1838 - 1911“Landschap met reeën”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
”Paysage aux chevreuils”. Huile sur toile. Signée. XIXième siècle.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
#719De VadderPaar stillevens met vruchten en bloemen. Gesigneerd.
Natures mortes, fleurs et fruits. Signées.No longer availableDim. h: 29,5 l:19,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#624“Ruiters in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Cavaliers en automne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#232H. De Clerck“Steiger”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Steiger”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#532Jos Vergauwen“Schepen aan de kust”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateaux sur la côte”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 60 x 81 cmEstimate: € 80 / 120 -
#614Goosens“Stilleven met seringen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, lilas”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#224Jan Keustermans“Meertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Petit étang”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 63 x 77.5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#222Ernest MidyPeriod: 1878 - 1938“Landschap met berken”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1916.
”Paysage de bouleaux”. Huile sur toile. Signée et datée 1916.No longer availableDim. 49 x 79 cmEstimate: € 150 / 200 -
#699‘Koppel in Herberg’. Olieverf op paneel.
”Couple à l’auberge”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 26 x 21 cmEstimate: € 120 / 200 -
#172Een paar langwerpige olieverfschilderijen op doek met bloemenstillevens.
Quelques peintures oblong, huile sur toile, représentation de nature mortes, fleurs.No longer availableDim. 117 x 30 cmEstimate: € 400 / 460 -
#692Anita Van Damme“Duinenzicht” & Meerzicht”. Twee schilderijen. Beide gesigneerd.
”Vue sur les dunes” & “Vue sur le lac”. Deux peintures, tout deux signées.No longer availableDim. 28 x 38 cm cmEstimate: € 60 / 100 -
#612“Man met honden”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
”Homme et chiens”. Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#249“Zittende burgervrouw met kanten kapje”. Olieverf. Olieverf op schilderskarton. Omstreeks 1880.
”Femme bourgeoise assise avec capuche en dentelle”. Huile sur carton. +- 1880.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120 / 160 -
#632Fernand GrasmichelPeriod: °1937“Zonnebloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘77.
”Tournesols”. Huile sur panneau. Signé et daté.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#562Van de Venne“Kliffen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘36.
”Falaises”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘36.No longer availableDim. 63 x 119 cmEstimate: € 80 / 120 -
#689Een paar havenzichtjes, olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
Quelques vues sur le port. Huile sur panneau, signature illisible.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#629Jos Vergauwen“Hoeve”. Olieverf op doek. gesigneerd.
”Ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48,5 x 68 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#608Een paar jardinières van zwartgepatineerd brons, versierd met vrouwen- en mannenhoofden en met everzwijnenkoppen.
Paire de jardinières en bronze à patine noire décorées de têtes humaines et de têtes de sangliers.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 1700 / 2000 -
#160Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 1,50 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 10,10 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#48Een paar messingen kandelaars.
Une paire de chandeliers en laiton.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 25 / 30 -
#498Een grote schotel van polychroom porselein. Imari, XIXde eeuw.
Un grand plat en porcelaine. Imari, XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#645Een sobere grenenhouten apothekersvitrine met één deur.
Une vitrine de pharmacie en pin, sobre, à une porte.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#291Royal Dux“Jongen op boerenpaard. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
”Jeune homme sur cheval de trait”. Un groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 240 / 360 -
#412Een rond bijzettafeltje op driepoot met neerklapbaar blad. Engels werk, omstreeks 1900.
Une petite table ronde avec tablette abbatant. Anglais, +- 1900.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#260Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en een centrale peervormige saffier van ± 1,28 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,35 ct et d’un saphir central de forme poire de ± 1,28 ct.No longer availableDim. 5,13 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#463Opiumpijp van blauw en wit Chinees porselein, onderaan gemerkt.
Une pipe à opium en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#195Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale robijn van ± 1,10 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’un rubis central de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 4,14 gEstimate: € 1700 / 1800 -
#265MirEen Indisch wollen karpetje.
Une carpette Indienne en laine.No longer availableDim. 155 x 92 cmEstimate: € 40 / 60 -
#184Alfred Bastien“Zoniënwoud”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Forêt de Soignes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45,5 x 60,5 cmEstimate: € 400 / 600

