Other lots by Dufour
Other lots in this auction
-
#715
Een gefineerde ronde tafel op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Une table ronde en bois de placage sur pied central se terminant en trois volutes.No longer availableDim. h: 78 cm Ø: 100 cmEstimate: € 40/60 -
#693
Vier verschillende karaffen, waarvan drie van kleurloos kristal en één van glas.
Quatre carafes différentes, dont trois en cristal incolore et une en verre.No longer availableDim. h: 23 - 31 cmEstimate: € 50/80 -
#409
“Stadszicht”. Aquarel op papier. Begin XXe eeuw.
“Vue de ville”. Aquarelle sur papier. Début XXe siècle.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 120/200 -
#150
Een 18 karaats wit en geel goud geweven halssnoer. Lengte 35 cm.
Un collier de 35 cm de long en or jaune et blanc 18 ct tissé.No longer availableDim. 44 gEstimate: € 1000/1200 -
#499J. Carro***
“Romantisch rivierlandschap”. Olieverf op doek. Naar de XIXde eeuwse landschapschilders.
”Paysage romantique”. Huile sur toile. D’après les paysagistes du XIXe siècle.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 40/60 -
#341Val Saint-Lambert
Vaas van geslepen kristal, deels mauve gekleurd in de massa. Zonder merk.
Un vase en cristal taillé, partiellement de couleur mauve dans la masse. Pas de marque présente.No longer availableDim. h 20,5 cmEstimate: € 80/120 -
#669
“Cours du Rhin”. Een oude ingekleurde kaart. Maillart et Soeur. Bruxelles, 1795.
”Cours du Rhin”.Une carte ancienne mise en couleurs. Maillart et soeur. Bruxelles.No longer availableDim. 42,5 x 33,5cmEstimate: € 75/100 -
#820
Een krantenmeubeltje in Engelse stijl, onderaan twee laden.
Un meuble à journaux en style anglais, deux tiroirs en dessous.No longer availableDim. 82 x 31 cmEstimate: € 25/40 -
#161
Een paar kindjes van zandsteen.
Une paire d’enfants en pierre de sable.No longer availableDim. 42 x 40 x 65 cmEstimate: € 460/480 -
#342
“Hofstede”. Olieverf op paneel.
”La Ferme”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 60/80 -
#245
Een 18 karaats wit en roze gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,60 ct.
Une bague en or blanc et rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,60 ct.No longer availableDim. 8,77 gEstimate: € 1800/2000 -
#439Limoges, France
Een gevarieerd lot Limogesporselein, bestaande uit een kleine jardinière, een pot met tinnen deksel en vier juwelendoosjes. Allen gemerkt.
Un lot de porcelaine de Limoges varié, comprenant une petite jardinière, un pot à couvercle en laiton et quatre coffrets à bijoux. Marques.No longer availableDim. h: 3 - 15 cmEstimate: € 70/100