Other lots by Poep
Similar lots by type
-
#459Armand ApolPeriod: 1879-1950
“Vissersboot voor een huisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateau de pêche devant une petite maison”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 300/400 -
#212
“Het huwelijksaanzoek in Lazio”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘BL’ Duitse school, XIXe eeuw. Met restauratieverslag.
“La proposition de mariage à Lazio”. Huile sur toile. Monogrammée BL. Ecole allemande du XIXe siècle. Avec rapport de restauration.No longer availableDim. 154 x 132 cmEstimate: € 800/1200 -
#699
Een paar XIXe eeuwse potloodstudies en één op doek. Vochtschade.
Paire d’études en crayon et une sur toile. XIXe siècle. Taches d’humidité.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#352
“Winters landschap met wandelaar”. Olieverf op paneel.
“Paysage d’hiver avec un baladeur”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 16 x 25 cmEstimate: € 55a/65 -
#39Petrus MertensPeriod: 1919 - 1986
“Landschap met hoeves bij ondergaande zon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage aux fermes au crépuscule”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#672
“Oriëntalistische scène met kameel”. Olieverf op board. Niet gesigneerd
“Scène orientaliste avec chameau”. Huile sur carton. Sans signature.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 80/100 -
#552V. Thijs
“Sprookjeslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1984.
“Paysage de conte de fée”. Huile sur toile. Signée et datée 1984.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 25/40 -
#609
Een Indische tangka op zijde.
Tangka sur soie. Travail indien.No longer availableDim. 112 x 77 cmEstimate: € 100/160 -
#452Karel Van Lerberghe
“Plattelandszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘43.
“Paysage campagnard”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘43.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 150/200 -
#798P. Kirin
“Landbouwer in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fermier dans un paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 82 cmEstimate: € 60/100 -
#544Aloys de Lignière
“Peersbos (sic)”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1927. Titel op verso.
“Peersbos (sic)”. Huile sur panneau. Signé et daté 1927. Titre au verso.No longer availableDim. 28 x 46 cmEstimate: € 120/200 -
#229Leo CleymansPeriod: °1937
“Mistige ochtend in de haven van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Matin brumeux dans le port d’Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#574
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#709
“Zicht op Venetië”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘IZ’.
“Vue de Venise”. Huile sur toile. Monogrammée I.Z.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 50/100 -
#469Luc Peter Crombé
“Kind op een armstoel”. Gemengde techniek op paneel. Toegeschreven op achterkant. Vergelijk: “Als pop in een zetel”, tentoonstelling Casino Kursaal Oostende 1993.
“Enfant dans un fauteuil”. Technique mixte sur panneau. Attribué au verso. A comparaître avec “Als pop in een zetel”, exposition Casino Kursaal Ostende 1993.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 400/500 -
#542
Een paar ovale portretten. Olieverf op gemaroufleerd doek. XIXe eeuw.
Paire de portraits ovales. Huile sur toile marouflée. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120/200 -
#784Belnori (?)
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 61 x 91 cmEstimate: € 100/150 -
#432Marie OsterleyPeriod: 1842 - 1916
“Rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Roses”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 41 x 16 cmEstimate: € 80/100 -
#800Z. Hedwig
“Zicht op de St. Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Eglise Saint-Gommaire à Lierre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#799Frans SlagerPeriod: 1876-1953
“Hoevezicht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 50 x 75 cmEstimate: € 420/480 -
#674Frans CoppensPeriod: 1895-1975
“Watermolen”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Moulin à eau”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 35 x 28 cmEstimate: € 100/150 -
#679L. Brangers
“Slapende bisschop” en “Bisschop met hondje”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine restauratie.
“Evêque dormant” et “évêque et chien”. Huile sur toile. Signées. Petite restauration.No longer availableDim. 37 x 30 cmEstimate: € 20/30 -
#222
“Damesportret”. Olieverf op doek. Belgische school, XIXe eeuw. Onleesbaar gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Ecole belge du XIXe siècle. Illisiblement signée.No longer availableDim. 26 x 21 cmEstimate: € 80/100 -
#783Léon Houyoux
“Boom in het bos”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Arbre dans le bois”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 120/160
Other lots in this auction
-
#627
Twee slagtanden, opgebouwd uit plaatjes van ivoor en been, versierd met een gesculpteerd drakendecor. Chinees werk.
Deux défenses en bois orné de plaquettes d’os et d’ivoire. Décor sculpté de dragons. Travail chinois.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 200/300 -
#169Jean TimmermansPeriod: 1899 - 1986
“Bloemenvaas”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vase fleuri”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 73 x 54 cmEstimate: € 160/180 -
#510Ecuador
Drie verschillende kleuren hangers van geslepen spondylusschelpen met zilveren afwerking.
Trois pendentifs en spondylus taillé aux montures en argent.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#34
Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit een dekselvaas, een knobbelvaas, een klepkannetje met tinnen deksel en een schotel.
Lot de faïences de Delft comprenant un vase couvert, un vase de type “knobbelvaas”, une chope à couvercle en étain et un plat.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#725Cili Mapuche Pillon Indianen
Twee halssnoeren en verschillende broches en een ponchospeld bezet met lapis lazuli.
Deux colliers et différentes broches, ainsi qu’une épingle de poncho sertis de lapis lazuli.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#675Mexico
Een halssnoer in de vorm van handen van 925 ‰ zilver.
Collier en forme de deux mains en argent 925‰.No longer availableDim. 160,64 gEstimate: € 150/250 -
#678
Een lot oud blikken speelgoed, bestaande uit een eend met paraplu, een bus, twee treinen, een vogeltje, een tank, een speelgoedkassa en een soldaatje.
Lot de jouets anciens en métal comprenant un canard au parapluie, un bus, deux trains, un petit oiseau, une blindée, une caisse de comptoir et un soldat.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#464
“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een onleesbare handtekening.
“Composition”. Huile sur toile. Porte une signature illisible.No longer availableDim. 34 x 30 cmEstimate: € 220/280 -
#707
Een paar glazen dekselvazen met een decor van druivenranken.
Paire de vases couverts en verre à décor de vignes.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 50/80 -
#325
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#315
Een Italiaans barmeubel met marqueterie en bronsbeslag aan de voorpootjes en met een schuifblad binnenin. Zonder achterwand.
Bar italien en marqueterie et aux sabots en bronze. L’intérieur à tablette glissante. Sans dos.No longer availableDim. 115 x 92 x 58 cmEstimate: € 80/100 -
#82Karel Van den HeuvelPeriod: 1913-1991
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadigingen.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée. Petits dégâts.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 150/200