Other lots in this auction
-
#896
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine noué main.No longer availableDim. 211 x 134 cmEstimate: € 50 / 60 -
#309Joseph Colpaert
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#538
Paar compotes met famille rose decor. Beide met een haartje.
Une paire de compotiers, décor famille-rose. Tout deux avec un cheveu.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#886Reichenbach
Een porseleinen koffie- en theeservies met kobaltblauw en verguld decor, bestaande uit een vierdelig koffiestel met zes kopjes en schoteltjes, een vierdelig theestel met twaalf kopjes en schoteltjes, twaalf kleine borden, zesendertig grote borden, drie kommen, twee schotels en een terrine. Onderaan gemerkt.
Un service à café et thé en porcelaine bleu cobalt et décor doré, comprenant un service à café en quatre pièces et six tasses et sous-tasses, un service à thé en quatre pièces avec douze tasses et sous-tasses, douze petites assiettes, trente-six grandes assiettes, trois bols, deux plats et une terrinne. Marque à la base.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#106
Een tweeledig meubel met twee paneeldeuren.
Un meuble à deux corps à deux portes panneaux.No longer availableDim. 222 x 104 x 60 cmEstimate: € 100 / 160 -
#863
Vier kristallen vazen met mauve motieven.
Quatre vases en cristal, motifs mauves.No longer availableDim. h: 17 & 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#21
Een messingen pendule met perpetuüm-mechanisme. Beschadigd.
Une pendule en laiton à mouvement perpétuel. Dégâts.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 15 / 20 -
#529
Twee Indische voorstellingen. Gouache op zijde.
Deux représentations indiennes. Gouache sur soie.No longer availableDim. 22 x 18,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#168ASC
“Batmobile”. Een speelgoedauto op batterijen met motorgeluid en zwaailicht. in originele doos. Jaren ‘60.
”Batmobile”. Une voiture jouet sur piles, à gyrophares et bruit de moteur. Emballage d’origine. Années ‘60.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#353
“’s Lands Glorie I, II, III & IV. Vier chromo-albums, uitgegeven bij Historia. Compleet en in zeer goede staat.
”’s Lands Glorie”. Quatre albums chromo, Historia. Complet et en bon état.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#891
Een reeks geslepen kleurloos kristallen glazen. 3 waterglazen, 5 aperitiefglazen en 6 borrelglazen.
Une série de verres en cristal taillé, comprenant trois verres à eau, cinq verres apéritif et six verres à liqueur.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#720
Een koperen luchter met tien lichtpunten en versierd met glazen kraaltjes in vijf rijen.
Un lustre en cuivre à dix points lumineux, décoration de perles en verre sur cinq rangées.No longer availableDim. h: 70 cm Ø: 84 cmEstimate: € 100 / 120