#455Matchbox SeriesEen lot van vier Matchbox voertuigen. Resp. Nr 1, 7, 23, 48.
#369“Portret van Jean Baptiste Nicolle te 1858”. Olieverf op doek. We voegen hierbij toe: “Hommage à Napoléon 1er”. Twee vergulde laurierbladeren in empire kadertje. Gesigneerd door Jean Baptiste Nicolle op 2 april 1861. Met waszegel.
”Portrait de Jean Baptiste Nicolle 1858”. Huile sur toile. Nous ajoutons: “Hommage à Napoléon 1er”. Deux lauriers dorés dans un cadre Empire. Signé par Jean Baptiste Nicolle le 2 avril 1861. Avec cachet en cire.No longer availableDim. 17 x 14 cmEstimate: € 100 / 120 -
#573Een antieke Japanse netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een zittende man. Onderaan gesigneerd.
#72“Zeilschip”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘J. De Haan’ en gedateerd 1953. Toegeschreven aan Jurjen De Haan (°1936).
”Voilier”. Huile sur panneau. Signé: ‘J. De Haan’ et daté 1953. Attribué à Jurjen De Haan. (° 1936).No longer availableDim. 34 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#46 topografische gravures.
#184Paul Cremers“Grote bloementuil in een aardewerken vazen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Grands bouquets de fleurs dans des vases en faïence”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 67 x 77 cmEstimate: € 200 / 300 -
”Paysage fluvial et vaches”. Huile sur panneau. Signé et daté 1827.No longer availableDim. 25 x 38 cmEstimate: € 400 / 600