#608Afrikaans beeld in de vorm van een ramskop. Igbo, Nigeria.
Une statue africaine en forme de tête de bélier. Igbo, Niger.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#640Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#148Een wandklok van gebeeldhouwd en zwartgelakt perenhout. Zwarte woud.
#240Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,50 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,50 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 5 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#56Drie mahoniehouten kuipzetels met rode bekleding. Omstreeks 1900.
#169Armand LaureysPeriod: 1867 - ?“Zicht op de Nosestraat te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur la rue Nose, Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 85 x 60 cmEstimate: € 180 / 220 -
#840Een handgeschilderd miniatuur damesportretje in houten lijstje.
#621Een paar bronzen tempelleeuwen.
#693Twee verschillende glas-in-loodramen van omstreeks 1900.
#313De Fuiseaux, BaudourEen servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.