#252‘Heidezicht’, olieverf op paneel. Een impressionistisch werkje, getekend op de rug ‘Pennings’.
A bronze bust of a pipe-smoking man on a marble pedestal. -
#388Een paar hoge gemberpotten van blauw-wit geglazuurd Chinees porselein. Met de symbolen voor een lang leven en een floraal decor. Schilferschade aan de dekselknoppen.
A pair of tall ginger jars of blue and white glazed Chinese porcelain. Featuring symbols for longevity and a floral design. Chips on the lid knobs. -
#333Een vierkante Chinees porseleinen voorraadpot met krijgers in het decor.
A square Chinese porcelain storage jar with warriors in the decoration. -
#123Een make-up doos met ingebouwde spiegel, afkomstig uit de 19e eeuw, met schildpadmotief.
#269Leo JordaensPeriod: 1944-2000‘Marine’, olieverf op paneel. Getekend L. Jordaens.
'Marine', oil on panel. Signed L. Jordaens. -
#11Een ronde bronzen plaquette met Napoleon in hoogreliëf.
A round bronze plaque depicting Napoleon in high relief. -
#340Een 18 kt geelgouden trouwring.
An 18 kt yellow gold wedding ring. -
#119Louis Van EngelenPeriod: 1856 - 1940“Veere”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Van Engelen.
"Veere," a painting, oil on panel, signed by L. Van Engelen. -
#154K. Chau***“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Hoevezicht". Oil on canvas. Signed. -
#597Een kleine vaas van VSL kristal. Blauw in de massa gekleurd. Niet gemerkt.
A small vase of VSL crystal. Colored blue in the mass. Not marked.