Similar lots by type
-
#580‘Zonder titel’. Action painting, acryl op doek. Niet getekend.
'Untitled'. Action painting, acrylic on canvas. Not signed. -
#225Christus Pantocrator. Een 19e eeuws Russische icoon met koperen riza in een vitrinekistje.
Christ Pantocrator. A 19th-century Russian icon with a copper riza in a display case. -
#239‘Landschap met koeien en schapen’, olieverf op doek. Met meerdere scheuren in het doek, niet getekend.
'Landscape with cows and sheep', oil on canvas. With multiple tears in the canvas, not signed. -
#432Paul HagemansPeriod: Antwerpen 1884-1959‘Boszicht’. Olieverf op paneel. Getekend.
'Boszicht'. Oil on panel. Signed. -
#509Jacobus Johannes DoeserPeriod: 1884-1970‘Bloemenvaas’, olieverf op doek. Getekend Doeser
'Flower vase', oil on canvas. Signed Doeser. -
#163Period: 1933“Boszicht met kabbelend beekje”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, onleesbaar gesigneerd, gedateerd 1933. Het doek op 2 plaatsen hersteld, kleine schade aan de kader.
"Forest View with Babbling Brook", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed illegibly, dated 1933. The canvas restored in 2 places, minor damage to the frame. -
#543Joseph CaronPeriod: 1866-1944‘Boszicht’. Olieverf op doek, getekend.
‘Forest View’. Oil on canvas, signed. -
#594‘Twee paters’, olieverfstudie op paneel. Een impressionistisch werkje, niet getekend.
'Two monks', oil study on panel. An impressionistic piece, not signed. -
#444Frans Siaens‘Bloemenvaas’. Olieverf op doek, getekend.
‘Flower vase’. Oil on canvas, signed. -
#255‘Winters landschap’, olieverf op doek. Een 19e eeuws genrewerkje, niet getekend.
'Winter landscape', oil on canvas. A 19th-century genre piece, not signed. -
#514Gustaaf Wappers‘Portret van een man met baard’, olieverf op doek. Getekend Wappers.
‘Portrait of a man with a beard’, oil on canvas. Signed Wappers. -
#454Isidoor BoerewaardPeriod: 1893 - 1972‘Storm op zee’, olieverf op doek. Getekend Door Boerewaard.
'Storm at Sea', oil on canvas. Signed by Boerewaard. -
#590Abstract expressionistisch schilderij. Acryl op doek, niet getekend. Afkomstig uit de collectie van Guy van den Bulcke.
Abstract expressionist painting. Acrylic on canvas, not signed. From the collection of Guy van den Bulcke. -
#464Julien BalPeriod: 1922 - ....Een lot van 4 beschilderde wandtapijten met verschillende dieren gedecoreerd, gesigneerd Julien Bal.
A lot of 4 painted tapestries decorated with various animals, signed by Julien Bal. -
#403Henry SchoutenPeriod: 1857 - 1927“Schaapsherder met zijn kudde”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd links onder.
"Sheep herder with his flock", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed lower left. -
#499Lucas Meersman‘Rood fabeldier’, een brutalistisch impasto oliverfschilderij op paneel. Getekend L. Meersman.
'Red mythical creature', a brutalist impasto oil painting on panel. Signed L. Meersman. -
#299Period: 1905‘Zomers landschap’, olieverfstudie op karton. Onleesbaar getekend.
'Summer landscape', oil paint study on cardboard. Indecipherably signed. -
#242Hubert HenrardPeriod: 1882‘Grazende koe’, olieverf op doek. Een 19e eeuws werk, gesigneerd.
'Grazing cow', oil on canvas. A 19th-century piece, signed. -
#359Gerrit Lakmaaker‘Abstracte compositie’, gemengde techniek van hoogdruk, acryl en potlood op papier. Getekend Lakmaaker 1990, nr. 16 uit een oplage van 25 exemplaren.
'Abstract composition', mixed media of relief printing, acrylic, and pencil on paper. Signed Lakmaaker 1990, number 16 out of an edition of 25 copies. -
#592“Koeien in de sloot”, een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.
"Cows in the Ditch", a painting, oil on canvas, unsigned. -
#459Manu De Mey‘Girl with ginger hair’, olieverf en houtskool op doek. Getekend Manu ‘21. Met titel en datering op de rug.
'Girl with ginger hair', oil paint and charcoal on canvas. Signed Manu '21. With title and date on the back. -
#449‘Landschap met veerboot’. Olieverf op doek, naar de 19e eeuw. Niet getekend.
‘Landscape with ferryboat’. Oil on canvas, from the 19th century. Not signed. -
#508Raoul PharasynPeriod: 1908 - 1991‘Kerkinterieur’, olieverf op doek. Getekend ‘R. Pharasyn’.
'Church Interior', oil on canvas. Signed 'R. Pharasyn'. -
#158Leopold Muller“La Sambre - Terril du Gouffre”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1925.
"The Sambre - Mine dump of the Gouffre". Oil on canvas. Signed and dated 1925.
Other lots in this auction
-
#108Een zilveren schaaltje met organische vormgeving, 290 gram, gemerkt 800.
A silver dish with organic design, 290 grams, marked 800. -
#556Een vintage hoogpolig wollen tapijt met abstracte figuur.
A vintage high-pile wool rug with abstract figure. -
#335Een houten applique van “House of Porters” met twee lichtpunten, grijsgeschilderd, met strik bovenaan.
A wooden applique by "House of Porters" with two light points, grey painted, with a bow on top. -
#128Christofle FranceEen 52-delig verzilverd metalen bestek bestaande uit 8 soeplepels, 7 dessertlepels, 2 koffielepels, 5 individuele sauslepels, 6 vismessen, 3 grote vorken, 11 kleine vorken, 3 visvorken en 7 stuks serveerbestek. Gemerkt.
A 52-piece silver-plated metal cutlery set consisting of 8 soup spoons, 7 dessert spoons, 2 tea spoons, 5 individual sauce spoons, 6 fish knives, 3 large forks, 11 small forks, 3 fish forks, and 7 serving utensils. Marked. -
#258CanonEen analoog fototoestel, Canon A-1 met handleiding, lenskapjes, aankoopbewijs (1982) en toegevoegd 2 tafel tripods.
An analog camera, Canon A-1 with manual, lens caps, purchase receipt (1982), and 2 small tripods included. -
#321Twee platonische lichamen in hout.
Two platonic solids in wood. -
#29Een tafel in Napoleon III-stijl, zwart geschilderd hout en wieltjes.
A table in Napoleon III style, black-painted wood and wheels. -
#521Een kleine Venetiaanse luchter met 5 lichtpunten.
A small Venetian chandelier with 5 lights. -
#441Guanyin gezeten op de wolken, Blanc de Chine.
Guanyin seated on the clouds, Blanc de Chine. -
#71Christofle FranceEen set van 3 verzilverd metalen kandelaars, gemerkt.
A set of 3 silver-plated metal candle holders, marked. -
#224“Twee vissers”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Two fishermen." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#524Pauwaert‘Platbodems onder zeil’. Olieverf op papier. Getekend.
'Flat-bottomed boats under sail', oil on paper. Signed; M. Pauwaert.

