Other lots by Hebbelinck
#699Joris MinnePeriod: 1897 - 1988“De hand van de zaaier”. Een houtsnede. Gesigneerd en genummerd 90/100 buiten de plaat.
“La main du semeur”. Une gravure sur bois. Signée et numérotée 90/100 hors planche.No longer availableDim. 30 x 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#52Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Azalea’s - Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 41/100 buiten de plaat.
“Azalées - Anvers”. Une eau-forte. Signée et numérotée 41/100 hors planche.No longer availableDim. 39,5 x 23,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
“Femme de profil”. Une eau-forte. Signée dans la planche: ‘Henri De Braekeleer’ et datée 1876.No longer availableDim. 12 x 8 cmEstimate: € 20 / 30 -
#62R. Lynden“Vismarkt te Mechelen”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Marché au poisson à Malines.” Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 45 x 37 cmEstimate: € 30 / 50 -
#542Henri Matisse“Le cirque”. Een lithografie. Niet gesigneerd.
#4Een reeks van vijf ‘Immerseeltjes’. Gesigneerd buiten de plaat.
Une série de cinq ‘Immerseeltjes’. Signé hors planche.No longer availableDim. 21 x 12 cmEstimate: € 30 / 50 -
#724Joseph Van Hoof“Boerenkar in een landschap”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Chariot dans un paysage”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 24 x 30,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#492Frieda Van Meir“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd ‘93. Met dedicatie.
“Composition”. Une lithographie. Signée et datée ‘93. Avec dédicace.No longer availableDim. 76 x 50 cmEstimate: € 65 / 80 -
#472A. Frank“Paard en toren”. Ets en aquatint. Gesigneerd en genummerd 4/4 buiten de plaat.
“Cheval et tour”. Une eau-forte/aquatinte. Signée et numérotée 4/4 hors planche.No longer availableDim. 32,5 x 28 cmEstimate: € 55 / 65 -
#102Een paar chromolitho’s met romantische taferelen.
Deux chromolithographies représentant des scènes romantiques.No longer availableDim. 77 x 54 cmEstimate: € 50 / 100
#224G.C. Hansen“Herder met schaapskudde”. Olieverf op doek. gesigneerd.
“Berger et troupeau de moutons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 92 x 116 cmEstimate: € 200 / 240 -
#146Een gietijzeren hoekétagère in vier niveaus.
Une étagère en coin à quatre étages en fer forgé.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#401Een paar Staffordshire hondjes van meerkleurig aardewerk.
#799Franc Ertinger“Moninchoven & Crabbels.” Een paar etsen.
#547Een theepot van cloisonné op koper in de vorm van een vogel.
Une théière en cuivre cloisonné en forme d’oiseau.No longer availableDim. l: 31 cmEstimate: € 200 / 220 -
#603Een oryxgewei.
Ramure d’oryx.No longer availableDim. L. 104 cmEstimate: € 200 / 240 -
#747Marc Sleen“De avonturen van Nero”. Een lot van 29 albums.
“De avonturen van Nero”. un lot de 29 albums.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#126Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#605Een tafelbureau met ladenblokken van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl. Omstreeks 1900. Met zes laden in de gordel met groen vilten blad onder glas.
Bureau plat aux caissons de tiroirs en chêne sculpté de style renaissance malinois. Vers 1900. Six tiroirs en ceinture et tablette recouvert de feutre vert sous verre.No longer availableDim. 160 x 103 cmEstimate: € 80 / 120 -
#156Een mahoniehouten wandconsole in drie niveaus op wieltjes. Engels, XIXe eeuw.
#45Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct. en gekalibreerde robijn baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,90 ct et de baguettes de rubis calibré ayant un poids total de ± 0,45 ct.No longer availableDim. 4,02 gEstimate: € 700 / 800