Similar lots by type
-
#429C. Van Reken
“Hoevezicht in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 100/150 -
#434Leo JordaensPeriod: 1944 - 2000
“Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 49 cmEstimate: € 40/60 -
#42Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#44
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Beschadiging.
“Vue de village”. Huile sur toile. Sans signature. Dégât.No longer availableDim. 43 x 59 cmEstimate: € 30/40 -
#779
“Heilige Hiëronymus”. Olieverf op paneel. XIXde eeuw.
“St-Jérôme”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 150/180 -
#152Pieter Van HavermaetPeriod: 1834 - 1897
Twee portretten van een burgerkoppel. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1864.
Deux portraits d’un couple bourgeois. Huile sur toile. Signée et datée 1864.No longer availableDim. 10.0 x 77 cmEstimate: € 1000/1200 -
#754Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de fille”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#444Van Hiel (?)
“Havenstad”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘72 (?)
“Ville portuaire”. Huile sur panneau. Signé et datée ‘72 (?).No longer availableDim. 15,5 x 36,5 cmEstimate: € 100/120 -
#759Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 60/80 -
#739Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Zittend naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nu assis”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 56 cmEstimate: € 120/200 -
#364Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#352
“Vrouw in traditionele klederdracht”. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.
“Femme habillée traditionnellement”. Huile sur panneau. Vers 1900.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 100/120 -
#631Charles MertensPeriod: 1865 - 1919
Een lijst met drie olieverfstudies op paneel. Gesigneerd.
Cadre contenant trois études en huile sur panneau. Signés.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 200/250 -
#412A. Strybol
“Jongetje op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘84.
“Petit garçon à la plage”. Huile sur toile. Signée et datée ‘64.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 100/120 -
#419
Een paar marines. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Paire de marines. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 9 x 14 cmEstimate: € 100/150 -
#749Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Stilleven met witte rozen. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses blanches”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#769Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Moeder met kind”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Mère à l’enfant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#744Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#762Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Jongetje als één van de drie koningen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Petit garçon habillé comme un des trois mages”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#442Bertha SchiltzPeriod: Antwerpen 1901 - 1990
Twee Scheldezichten. Olieverf op paneel en pastel op papier. Gesigneerd en het eerste gedateerd 1972.
“Deux vues de l’Escaut”. Huile sur panneau et pastel sur papier. Signés et le panneau daté 1972.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 40/60 -
#752
Een lot van tien lijsten met schilderijen en grafiek.
Lot de dix cadres contenant des peintures et des gravures.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#764Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Vrouwenportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 60/80 -
#382Th. Hattier
“Landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Sentier de campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 42 cmEstimate: € 30/50 -
#452Bisardi
“Meisje met parasol”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
“Fille à l’ombrelle”. Huile sur panneau. Signé. Vers 1900.No longer availableDim. 26 x 12,5 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#64Cor Van Reken
“Rivierlandschap bij volle maan”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage rupestre au clair de lune”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 100/150 -
#705
Een zilveren gegraveerde zakhorloge remontoir dubbele kast. Genummerd. 800 ‰. Met afbeelding van een wild paard en met gekleurde takken. Te reviseren.
Remontoir en argent gravé à double boîtier. Numéroté. 800‰. Décoré d’un cheval sauvage et de branches en couleurs. A réviser.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#800
Een Chinees eendeurskastje van gelakt hout met een meerkleurig decor van pioenrozen, bloesems en pauwen.
Meuble chinois à une porte en bois laqué à décor polychrome de pivoines, de fleurons et de paons.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 60/80 -
#73
Een apothekersweegschaal in houten vitrine.
Balance de pharmacie dans sa vitrine.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 70/100 -
#242Evrard
“Stilleven met kool”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux choux”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 45 cmEstimate: € 100/150 -
#238
Een buste van het Heilig Hart in terracotta op een sokkel van roze marmer. Belgisch werk.
Buste du Sacré Coeur en terre cuite sur socle en marbre rose. Travail belge.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80/120 -
#523
Een lot borden bestaande uit twee van Imari porselein, één van Delfts aardewerk met pauwendecor en één Chinees met Cantondecor.
Lot d’assiettes dont deux en porcelaine d’Imari, une en faïence de Delft à décor à l’éventail et une en porcelaine de Chine à décor de Canton.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#176
Een fragment van een wandtapijt met een afbeelding van een belegering. XVIIde eeuw. Talrijke restauraties.
Fragment d’une tapisserie du XVIIe siècle représentant l’attaque d’une ville. Plusieurs restaurations.No longer availableDim. 210 x 135 cmEstimate: € 500/800 -
#621
Een grote schotel van Imariporselein.
Très grand plat en porcelaine d’Imari.No longer availableDim. Ø: 78 cmEstimate: € 200/240 -
#678Goebel
“Herderinnetje met mandje”, “cadeau van een vriend” en “Vrolijke wandeling”. Drie beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I. Hummel. Allen gemerkt.
“Bergère au panier”. “Cadeau d’un ami”. “Promenade joyeuse”. Trois statuettes en biscuit polychrome d’une série par M.I. Hummel. Avec marques.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#380
Een hoekkast in Engelse stijl met één lade en een klapdeurtje boven een gemoulureerde deur.
Encoignure de style anglais ouvrant à un tiroir et un abattant au dessus d’une porte mouluré.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#158
Een paar grote bewerkte obussen gedateerd 1914-18.
Paire d’obus joliment décorés datés 1914-18.No longer availableEstimate: € 80/120