#188Franz MeertsPeriod: 1836 - 1896“Jardinière met gedrapeerd tapijt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Jardinière au tapis drapé”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 41 x 21 cmEstimate: € 120 / 180 -
#173Anne Stoop“Zittend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘90.
#183Herman Standaert“Dreef”. Pastelkrijt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1978.
“Le chemin dans le bois”. Pastel sur papier. Signé et datée 1978.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 33 cmEstimate: € 40 / 60
#187Julien Severin“Fruitkraam”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en E.A.
#46Drie armbanden van verschillende mineralen.
Trois bracelets en pierre dure.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 6,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#62Vier messingen kandelaars, waarbij er twee een paar vormen.
#42“Moeder met kind” & “Roeiers”. Twee gestileerde beeldjes, waarbij het eerste van brons en het andere van een zilvergepatineerde koperlegering.
“Mère et enfant” et “Rameurs”. Deux statuettes stylisées dont un en bronze, l’autre en cuivre à patine argent.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 & l: 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
Lot de verres et de cristaux incolores comprenant trois coupes, un cendrier, une bonbonnière, une corne, une verseuse et un candélabre à décor de dragons.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 50 -
#142Een kleine openklapbare scribaan met opbergvakje voor inkt en pennen. Versierd met simpel koperbeslag. Begin XXe eeuw. Op te frissen.
Petit scriban à abattant et à compartiment pour plumes et encre. Décor en cuivre. Début du XXe siècle. A nettoyer.No longer availableOnline onlyDim. 8 x 30 x 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
Lot de dix objets en verre de Murano ou dans le style, comprenant des vases, des bols et des plats.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
Trois vases différents en porcelaine à décor polychrome et doré de fleurs. Bavière et Paris.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 & 34 cmEstimate: € 25 / 35