Similar lots by type
-
#709Herman GrietenPeriod: 1902 - 1969
“Figuren op de heide”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Personnages à la bruyère”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 32,5 x 25 cmEstimate: € 40/60 -
#669Armand JamarPeriod: 1870-1946
“L’enfer”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1939.
“L’enfer”. Huile sur toile. Signée et datée 1939.No longer availableDim. 34 x 44 cmEstimate: € 200/300 -
#562Angela
“Love not war”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 23 april 1973.
“Love not war”. Huile sur toile. Signée et datée 23 avril 1973 au verso.No longer availableDim. 90 x 80 cmEstimate: € 200/240 -
#554Ruvanti (Rudolf Vantilborgh)
“Oorlogsveteraan”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1993.
“Vétéran de guerre”. Technique mixte sur papier. Signé et daté 1993.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 180/240 -
#662J. Wiltz
“Marché et cathédrale”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Marché et cathédrale”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 36 cmEstimate: € 200/240 -
#742Fernand Comhaire
“Rivierzicht met sluis”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Paysage rupestre avec écluse”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 24 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#415
Twee stoelen en twee bijpassende armstoelen.
Deux chaises et deux fauteuils formant suite.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#813
Een olielamp van Imari porselein en koper. Met lampglas. Omstreeks 1900.
Lampe à huile en porcelaine d’Imari et cuivre. Avec verre de lampe. Vers 1900.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 120/180 -
#379
“Schepen bij rotskust”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Bateaux devant une côte rocheuse”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signé.No longer availableDim. 23 x 49 cmEstimate: € 50/80 -
#9C. Wouters
Een klein herenportretje, olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1925.
Petit portrait d’homme. Huile sur panneau. Signé et daté 1925.No longer availableDim. 14 x 9 cmEstimate: € 60/80 -
#404Bailleux (?)
“Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Composition”. Pastel sur papier. Signé et daté 1989.No longer availableDim. 28 x 20 cmEstimate: € 100/120 -
#582
“Abstracte compositie”. Gemengde techniek op board. Onleesbaar gesigneerd.
“Composition abstraite”. Technique mixte sur carton. Illisiblement signé.No longer availableDim. 97 x 73 cmEstimate: € 120/200 -
#204Jean-Jacques Lagrennée
“Personages in een zeehaven”. Olieverf op doek. Herdoekt. Draagt een handtekening links onder. Met toeschrijving door een restaurateur uit 1964.
“Personnages dans le port”. Huile sur toile. Retoilée. Porte une signature en bas à gauche. Attribution par un restaurateur en 1964.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 2000/2400 -
#234
“De verboden lectuur”. Olieverf op doek. Naar voorbeeld van Karel Ooms.
“La lecture défendue”. Huile sur toile. D’après Karel Ooms.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 200/240 -
#262Fernand Comhaire
“Ou sont les neiges d’automne”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Où sont les neiges d’antan”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 36 x 46 cmEstimate: € 80/120 -
#254Charly Lammers (?)
“Vissersboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche dans le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 150 cmEstimate: € 200/240 -
#4Alphonse StengelinPeriod: 1852 - 1938
“Liggende koe”. Een steendruk. Gemonogrammeerd buiten de plaat.
“Vache couchée”. Lithographie. Monogrammée hors planche.No longer availableDim. 9 x 18 cmEstimate: € 30/50 -
#572Didier MaghePeriod: °1959
“Mannelijk naakt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘99. Met begeleidend boekje.
“Nu masculin”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘99. Accompagné d’un bouquin.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 200/300 -
#224
“Vrouwe Justitia”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘JV’ en gedateerd 1904.
“Dame Justice”. Huile sur toile. Monogrammée JV et datée 1904.No longer availableDim. 64,5 x 85 cmEstimate: € 200/300 -
#214
De verrijzenis van Christus. Olieverf op paneel, later versterkt. Vlaamse school, XVI. Toegeschreven aan ‘Dirk Verrelt’.
La Résurrection du Christ”. Huile sur panneau, renforcé récemment. Ecole flamande du XVIe siècle. Attribué à Dirk Verreit.No longer availableDim. 82 x 50 cmEstimate: € 2500/3000 -
#222Alexander ClarysPeriod: 1857 - 1920
“Koeien in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vaches dans l’étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 300/500 -
#184William-Louis AngusPeriod: 1823 - 1916
“Personages tijdens een plechtigheid”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Personnages durant une cérémonie”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 1000/1500 -
#219
“Volksfeest”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Fête folklorique”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 76 x 120 cmEstimate: € 200/300 -
#564H. Bettens
“De Neus”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
“De Neus”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘94.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#497
“Vrouw met hand op het hart.” Houten beeld, draagt monogram ‘MJ’.
“Femme tenant la main sur son coeur”. Sculpture en bois monogrammée M.J.No longer availableDim. h 49 cmEstimate: € 50/80 -
#93
Russische icoon met Andrej Bogoljoebski en talrijke kerkfiguren die zich aan Maria onderwerpen. XIXde eeuw. Mooie staat.
Icône russe avec Andrei Bogoljubski et de nombreux figures ecclésiastiques qui se soumettent à Marie. XIXe siècle. Bel état.No longer availableDim. 41 x 34 cmEstimate: € 400/600 -
#458
Een dekselvaasje en een sierbordje van Imariporselein.
Petit vase couvert et une assiette décorative en porcelaine d’Imari.No longer availableDim. h: 28 cm, Ø: 22 cmEstimate: € 45/60 -
#687
Een paar olielampen van koper en Japans aardewerk met decor van personages. Met lampenglazen en lampenkappen van glas.
Paire de lampes à huile en cuivre et en faïence du Japon à décor de personnages. Avec verres de lampe et d’abat-jour en verre.No longer availableDim. H.65 cmEstimate: € 120/200 -
#302
“Vissersboten bij eb”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche par marée basse”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 80/120 -
#44Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Stadsgezicht te Mechelen”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vue de la ville de Malines”. Eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 60 x 48 cmEstimate: € 60/100 -
#64
Twee gravures, bestaande uit een voorstelling van een praalboog en een zicht op Boom en de Rupel naar een werk van Vander Neer.
Deux gravures comprenant un arc d’honneur et une vue sur Boom et la rivière Rupel, d’après un oeuvre par Vander Neer.No longer availableDim. 33 x 21 & 39 x 54 cmEstimate: € 30/50 -
#655
Een roodgelakt Chinees barmeubel met twee deuren en met spiegelglas binnenin.
Un meuble de bar chinois laqué rouge à deux portes et miroir à l’intérieur.No longer availableDim. 97 x 82 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#533
Paar grote vazen Chinees porselein.
Paire de grands vases en porcelaine de Chine.No longer availableDim. H. 61 cmEstimate: € 120/200 -
#212
“Presentatie van Jezus in de tempel”. Olieverf op eiken paneel naar voorbeeld van een werk van Rubens. Vlaamse school, XVIIe eeuw. Collectie Baron Benoit-Adrien de Mouffarts.
“La Présentation de Jésus dans le Temple”. Huile sur panneau en chêne d’après l’exemple par Rubens. Ecole flamande, XVIIe siècle. Collection Baron Benoît-Adrien de Mouffarts.No longer availableDim. 74 x 52 cmEstimate: € 1800/2200 -
#190
Een 18 karaats wit en roze gouden ring bezet met een briljant van ± 0,70 ct.
Bague en or blanc et rose 18 ct sertie d’un brillant de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 5,27 gEstimate: € 800/900 -
#233
Houten beeld van een monnik. Goede polychromie. Schade door oude houtworm (een arm ontbreekt). Waarschijnlijk Duitsland, XVIIIde eeuw.
Sculpture en bois représentant un moine. Belle polychromie. Dégâts par ancien vers de bois (un bras manque). Probablement Allemagne, XVIIIe siècle.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 250/350