Similar lots by type
-
#819Rik WeggePeriod: 1923 - 2009
“Portret van de dochter van de kunstenaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“La fille de l’artiste”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 60/80 -
#806R. Collon
“Stilleven met bloemen en fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 47 x 37 cmEstimate: € 60/100 -
#400Renée KempenPeriod: 1914 - 2002
“Kustzicht met boten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux devant la côte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60/80 -
#800Edmond SandersPeriod: 1898 - 1961
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 120/180 -
#262Jakob SmitsPeriod: 1855 - 1928
“Familie in een interieur”. Een kleurenets. Gesigneerd door de weduwe van Jakob Smits en genummerd 42/200
"Famille dans un intérieur". Une eau-forte en couleurs. Signée par la veuve de Jakob Smits et numérotée 42/200.No longer availableDim. 51,5 x 56 cmEstimate: € 80/120 -
#664Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986
“Bloemenvaas”. Een églomisé. Gesigneerd links onderaan.
"Vase fleuri". Un églomisé. Signature à gauche en bas.No longer availableDim. 64 x 54 cmEstimate: € 50/70 -
#579Cotianna Horvath
“Compositie in Oud-Egyptische stijl”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Composition de style Ancienne Egypte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 51 cmEstimate: € 40/50 -
#692Joseph LépinePeriod: 1867 - 1943
“Kampement aan een meertje”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
"Campement auprès de l'étang". Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 120/200 -
#174Delen
“Wandelaarster in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd XIXe eeuw.
"Promeneuse dans le bois". Huile sur toile. Signée, XIXième siècle.No longer availableDim. 66 x 50,5 cmEstimate: € 200/220 -
#714Marcel Van Cauwenbergh
“Stilleven met zonnebloemen en koper”. Olieverf op doek, gesigneerd.
"Nature morte, tournesols et cuivres". Huile sur toile, signée.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 80/120 -
#299R. Rosini
“Bloemenstillevens”. Olieverf op koper. Beide gesigneerd.
"Natures mortes aux fleurs". Huile sur cuivre. Signés.No longer availableDim. 9,5 x 7,5 cmEstimate: € 60/100 -
#801Stanislas WarniePeriod: 1879-1958
“Chemin boisé à Carolles, France”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin boisé à Carolles, France”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 x 37 cmEstimate: € 40/60 -
#672Marinus Van Eys
“Marine met zeilboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging.
"Marine au voilier". Huile sur toile. Signée. Petit dégât.No longer availableDim. 42 x 72 cmEstimate: € 100/120 -
#803Constant TroyonPeriod: 1810-1865
“Landschap met hoeve bij de rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme au bord d’une rivière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 800/1000 -
#805Andrés Cortes y AguilarPeriod: 1812-1879
“Herderin met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Bergère aux moutons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 54 cmEstimate: € 300/500 -
#682Edgard Heirman
“Beewegkapel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Chapelle du Beeweg". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 80/120 -
#804Richard BaseleerPeriod: 1867 - 1951
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 300/400 -
#702J. Cooper
“Schots landschap met runderen”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1863.
"Paysage et boeufs d'Ecosse". Huile sur carton. Signé et daté 1863.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 200/300 -
#802Constant Simon
“Landweg naast een riviertje”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.
“Sentier au bord d’une rivière”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.No longer availableDim. 40 x 26 cmEstimate: € 100/120 -
#310Jacques BagePeriod: °1942
“Instant Provençal”. Acryl op doek. Gesigneerd en gedateerd 1993.
“Instant Provençal”. Acrylique sur toile. Signé et daté 1993.No longer availableDim. 97,5 x 200 cmEstimate: € 800/1200 -
#602
“Bloemenstilleven”. Een drieluik, olieverf op doek. Omstreeks 1900.
“Nature morte aux fleurs”. Triptyque en huile sur toile. Vers 1900.No longer availableDim. 85 x 50 & 85 x 38 cmEstimate: € 120/200 -
#212K. Fenser (?)
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1989.
"Nu féminin". Huile sur toile. Signée et datée au verso 1989.No longer availableDim. 130 x 80 cmEstimate: € 200/300 -
#808J. de Bruyn
“Abstract stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte abstraite”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#704Charles LebonPeriod: 1906-1957
“Winters hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue hivernale sur la ferme". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 27 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#40
Een 18 karaats geel gouden gegraveerde fotohanger.
Pendentif en or jaune 18 ct au porte-photographie gravé.No longer availableDim. 7,79 gEstimate: € 180/250 -
#553
Een schaaltje van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur. Onderaan gemerkt.
Petit bol en porcelaine de Chine à glaçure sang de boeuf. Marque sous la base.No longer availableDim. D: 14 cmEstimate: € 120/140 -
#163Goebel, Germany
Acht kerstbeeldjes van meerkleurig porselein, waarbij Maria, St. Jozef, de os en Jezus uit de reeks van M.I. Hummel. Allen gemerkt.
Huit statuettes de Noël en porcelaine polychrome, dont une Sainte-Marie, Saint-Joseph, le boeuf et Jésus. Font parties d'une série de M.I. Hummel. Portent tous une marque.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#790Bremmer
“Vissersboten voor de kust”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche devant la côte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#771
“St. Antonius en Christus”. Een beeldje van meerkleurig en verguld Brussels porselein.
"St. Antoine et le Christ". Une statue en porcelaine de Bruxelles polychrome.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50/80 -
#711
Madonna met kind van was en textiel onder glazen stolp.
Vierge à l’Enfant en cire et textile. Sous globe en verre.No longer availableDim. H. 31 cmEstimate: € 20/30 -
#568
Bronzen beeld van Guanyin met een scepter.
Une statue en bronze représentant Guanyin avec son sceptre.No longer availableDim. H. 19,5 cmEstimate: € 160/200 -
#10
Een lot van dertien verschillende horloges van roestvrij staal.
Lot de treize montres différentes en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#225
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en robijnen cabochons van ± 12 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct et de cabochons de rubis pesant ± 12 ct.No longer availableDim. 11,25 gEstimate: € 3000/3200 -
#182
Een grote trumeau van rijkelijk gesculpteerd hout, versierd met vruchten op de stijlen, bovenaan een schild, geflankeerd door draken en een saterkop eronder.
Grand trumeau en bois richement sculpté décoré de fruits sur les montants et coiffé d’un écusson flanqué de dragons et surmontant une tête de satire.No longer availableDim. 160 x 111 cmEstimate: € 200/240 -
#330
Vintage salontafeltje uit teak met omkeerbaar blad.
Table de salon vintage en bois de teck à tablette réversible.No longer availableDim. H: 32,5 cm . 70,5 x 70,5 cmEstimate: € 50/80 -
#565
Een zeshoekige hanglantaarn met facetgeslepen glas.
Une lanterne à suspendre avec du verre taillé en facette.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 160/200