#468Een paar Imari porseleinen vazen als olielamp. Op koperen voet. Met kapjes van geëtst glas.
A pair of Imari porcelain vases converted into oil lamps. On a copper base. With etched glass shades.No longer availableDim. h 39 cm (+ 17 cm)Estimate: € 100 / 120 -
#39‘Stilleven met bloemenvaas’, olieverf op paneel, rechts onder gesigneerd.
'Still life with flower vase', oil on panel, signed lower right.No longer availableDim. h 50 x b 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#615Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#201Een bronzen beeld van een maraboe met blauwgroen patina.
#168CartierEen tafeklokje, Must de Cartier model Lapis in Art-Deco stijl van ca. 1980 met vergulde delen en lapis lazuli pasta rand met originele etui en mapje met certificaat en handleiding.
#151Een lot zilveren servies, bestaande uit koffiekan, melkkannetje, suikerpot met manco deksel en dienblad. Gemerkt.
#284O. Palman“Stille waters”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#363Een lot vintage poppenhuis huisraad, complete miniatuur inboedel. 4 dozen.
A lot of vintage dollhouse household items, complete miniature furnishings. 4 boxes.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#411Een gekleurd glazen sculptuur met geabstraheerd gezicht in reliëf, naar Picasso.
A glass paste sculpture with an abstracted face in relief, after Picasso.No longer availableDim. 40 x 18cmEstimate: € 60 / 70 -
A wooden dining table on wheels, extendable with 3 panels. Total length 290cm.No longer availableDim. 75 x 107 x 127cmEstimate: € 100 / 110