#515Een moderne glazen vitrine met aluminium frame. Drie schabben.
#236Een donkere massief eikenhouten kloostertafel.
#49‘Interieur’, een lot van 2 schilderijen, olieverf op doek met de voorstelling van waarschijnlijk 2 x hetzelfde interieur, beide door dezelfde kunstenaar onduidelijk gesigneerd.
#566Een eikenhouten commode met 3 laden.
#539Een Balinese Tanka, begin 20ste eeuw. Met afbeelding van de viering van het bereiken van nirvana.
#355Een paar vintage design draaistoelen met faux leder bekleding en gechromeerde voet. Sporen van slijtage.
A pair of vintage design swivel chairs with faux leather upholstery and chrome base. Signs of wear.No longer availableDim. 79 x 40 x 41cmEstimate: € 40 / 60 -
#226Een houten marqueterie buikcommode met laden, bronzen hengsels, putti’s en florale elementen ingelegd.
A wooden marquetry chest of drawers with bronze handles, putti, and inlaid floral elements.No longer availableDim. 92 x 130 x 56cmEstimate: € 200 / 300 -
#700ChanelEen zijden sjaal met het logo. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 85 x 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#11Een glaspasta lampje met landschapdecor.
#116Een donkere eikenhouten dressoir met afgeschuinde zijden en 4 deuren.
A dark oak sideboard with beveled sides and 4 doors.No longer availableDim. 105 x 253 x 56cmEstimate: € 80 / 120