#206Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde panelen, 2 laden binnenin. 19e eeuws.
#456Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 232 x 336Estimate: € 120 / 180 -
#454Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Portret van zwevende gezichten”. Een schilderij, olieverf op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘87.
"Portrait of Floating Faces." A painting, oil on paper. Signed and dated '87 at the bottom.No longer availableDim. 25 x 35cmEstimate: € 100 / 200 -
#43Een lot van 3 grote kerkkandelaars, waarvan 1 verzilverd met monogram en 2 andere in messing gesteund op leeuw-en klauwpoten.
#538Een Chinees porseleinen balustervaas met blauw-wit floraal decor.
#657Lladro‘Recital ballerina’, een Lladro beeldje, modelnr 5496 in originele verpakking.
#438Jef Van Tuerenhout“Abstracte zittende vrouw met masker.” Bronzen sculptuur op sokkel. Gesigneerd en genummerd 36/37. Gebarsten sokkel bovenaan.
"Abstract seated woman with mask." Bronze sculpture on pedestal. Signed and numbered 36/37. Cracked pedestal at the top.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 200 / 300 -
#100Een paar 18 kt geelgouden oorbellen telkens met een diamand JVS1-JVVS1 met een gezamenlijk gewicht van 1,96 ct.
A pair of 18 kt yellow gold earrings each set with a diamond JVS1-JVVS1, with a total weight of 1.96 ct.No longer availableDim. 2,14 gEstimate: € 2700 / 2900 -
#74“Vrouwelijke heilige”. Olieverf op koper. Vlaamse School, vroeg XIXde eeuw. Letsels.
"Female saint." Oil on copper. Flemish School, early 19th century. Injuries.No longer availableDim. 18 x 16 cmEstimate: € 100 / 120 -
#618ImariEen paar Imari porseleinen sierborden met floraal decor.
A pair of Imari porcelain decorative plates with floral decoration.No longer availableDim. Ø21,5cmEstimate: € 60 / 90 -
#479Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Portret”. Een schilderij, olieverf op papier. Onderaan gesigneerd.
"Portrait". A painting, oil on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 19 x 11cmEstimate: € 100 / 200