#486NaïnEen Iranees handgeknoopt Naïn tapijt met floraal motief.
#609Pièrre Caille“Les Augures.” Ets op papier. Gesigneerd buiten de plaat, genummerd 6/12. Gedateerd 1969.
"The Augurs." Etching on paper. Signed outside the plate, numbered 6/12. Dated 1969.No longer availableDim. 25,5 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#97Val Saint Lambert. P.U.Een schaal, Val Saint Lambert in groen en kleurloos kristal, gemerkt VSL, PU 8716003.
#188Een bronzen beeld van Napoleon te paard, draagt handtekening ‘Claude’.
#503Een Chinees beeldje met twee kinderfiguren van blauw en wit porselein.
A Chinese figurine with two child figures made of blue and white porcelain.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 220 / 240 -
#308Hans G. KressePeriod: 1950“Eric de Noorman”. Een lot van 27 vintage strips, eerste drukken uitgegeven door Het Laatste Nieuws medio 1950.
"Eric the Norseman". A lot of 27 vintage comic strips, first editions published by Het Laatste Nieuws in the mid-1950s. In Dutch.No longer availableEstimate: € 60 / 90 -
#171Richard MacdonaldPeriod: 1978“Piper” (1978). Een gepatineerd bronzen beeld van een fluitspelende vrouw. Op zwart marmeren sokkel en met bijhorende box. Genummerd 13/90.
#392Boy Haerden“Naakte wezens”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Glas rechtsonder beschadigd.
"Naked beings." A painting, mixed media on paper. Shows slight water damage, frame with broken glass.No longer availableDim. 51 x 65cmEstimate: € 40 / 60 -
#487-Een porseleinen vaas in de vorm van een tros bananen. Haarscheur aan de binnenrand.
A porcelain vase in the shape of a bunch of bananas. Hairline crack on the inner rim.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 170 / 200 -
#128Lladro‘Onward’, limited edition Lladro beeld, modelnr 1742, 460/1000, op houten sokkel.
#507-Een modern bronzen beeld van een hurkende vrouw. Naar Henri Laurens. Postume geut.
A modern bronze sculpture of a crouching woman. After Henri Laurens. Posthumous casting.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 850 / 900