#178van SchierholzEen Duits porseleinen gesculpteerde kandelaar gedecoreerd met 2 putti’s en florale elementen. 4 lichtpunten. Onderaan gemerkt
#462Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Mokkende clown”. Een schilderij, olieverf op board. Signatuur bovenaan, gedateerd ‘87.
"Moping clown". A painting, oil on board. Signature at the top, dated '87.No longer availableDim. 45 x 35cmEstimate: € 250 / 350 -
#127Een Art Deco zamak beeld van een paar vechtende leeuwinnen. Op marmeren sokkel.
An Art Deco zamak statue of a pair of fighting lionesses. On a marble pedestal.No longer availableDim. 33 x 53cmEstimate: € 400 / 500 -
#591Hans BodyEen Harp Zither. Een houten snaarinstrument in koffer meet toebehoren, binnen in gemerkt met label: Hans Body Innsbruck.
A Harp Zither. A wooden string instrument in a case with accessories, marked inside with label: Hans Body Innsbruck.No longer availableDim. 77 x 43cmEstimate: € 100 / 120 -
#470DelvauxEen halssnoer van zoutwaterparel in roze kleuren met zilveren slot.
#53Een lot tinnen voorwerpen.
A lot of pewter.No longer availableDim. 15kgEstimate: € 150 / 200 -
#205Een halsketting met 5 rijen parels en een rij met groene stenen.
A necklace with 5 rows of pearls and one row of green stones.No longer availableDim. Ø 15 cmEstimate: € 40 / 80 -
#285Een lichte eikenhouten commode met 3 laden.
#173Period: °1953“L’Angelus”. Gepatineerd bronzen groep. Gesigneerd Henri Giraud.
"L'Angelus". Patinated bronze group. Signed by Henri Giraud.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 750 / 900 -
#589Raoul Dufy“Mediterraans havenzicht”. Een litho op papier.
#647Lladro‘Geisha with flower basket’, een Lladro beeldje, modelnr 1448 in originele verpakking.
'Geisha with flower basket', a Lladro figurine, model number 1448 in original packaging.No longer availableDim. h 18.5 cmEstimate: € 30 / 50