#308Hans G. KressePeriod: 1950“Eric de Noorman”. Een lot van 27 vintage strips, eerste drukken uitgegeven door Het Laatste Nieuws medio 1950.
"Eric the Norseman". A lot of 27 vintage comic strips, first editions published by Het Laatste Nieuws in the mid-1950s. In Dutch.No longer availableEstimate: € 60 / 90 -
#49‘Interieur’, een lot van 2 schilderijen, olieverf op doek met de voorstelling van waarschijnlijk 2 x hetzelfde interieur, beide door dezelfde kunstenaar onduidelijk gesigneerd.
#652P. Loic“Stilleven”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
#563-Een penseelkoker van blauw en wit Chinees porselein met een drakendecor.
A brush holder of blue and white Chinese porcelain with a dragon decoration.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#661Lladro‘At the ball’, een Lladro beeld, modelnr 05859 in originele verpakking. Mist de waaier in haar linkerhand.
"At the Ball", a Lladro figurine, model number 05859, in original packaging. Missing the fan in her left hand.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#134Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Liggende naakten”. Een paar tekeningen, houtskool op papier.
#553Een notenhouten Friese staartklok versierd met geschilderd landschap en met vergulde engeltjes met wereldbol. Mooie gedetailleerde replica.
#156Een grote Georgian breakfront boekenkast van mahoniehout. Middenstuk versierd met een symmetrische bekroning. Zes beglaasde deuren met latwerk, middenstuk en twee zijstukken lichtjes vooruit springend. Messingen verluchting in de sokkel. Enkele kleine ruitjes te vervangen.
A large Georgian breakfront bookcase made of mahogany wood. The central section is adorned with a symmetrical crown. Six glazed doors with lattice work, the central section and two side sections slightly protruding. Brass ventilation in the base. Some small panes need replacing.No longer availableDim. 245 x 330 x 41 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#287Lladro‘Picture perfect’, een Lladro beeld, modelnr 7612 in originele verpakking.
"Picture perfect", a Lladro figurine, model number 7612 in its original packaging.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#590Een 18 kt geelgouden art deco zakhorloge.
An 18 kt yellow gold art deco pocket watch.No longer availableDim. bruto: 49,75 g Ø 4,5 cmEstimate: € 300 / 400 -
#489Jef Van Tuerenhout“Abstract Damesportret.” Litho, gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 88/190.
"Abstract Ladies Portrait." Lithograph, signed outside the plate. Numbered 88/190.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 120 / 200