#129“Bedrieger in het kaartenspel.” Olieverf op doek. Vroeg 19de eeuw.
#16Een bijzettafeltje met rond marmeren blad, 3 ijzeren poten met brons gesculpteerde bokkenhoofden en hoeven.
A side table with a round marble top, 3 iron legs with bronze sculpted goat heads and hooves.No longer availableDim. 53 x Ø40cmEstimate: € 80 / 100 -
#56Een mahoniehouten tafel op gesculpteerde voet.
A mahogany table with sculpted base.No longer availableDim. 71 x 125 x 94cmEstimate: € 40 / 60 -
#334Een paar kandelaars in de vorm van korinthische zuilen van verzilverd metaal.
A pair of candle holders in the shape of Corinthian columns made of silver-plated metal.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#688Een schaalmodel in koper van een vikingschip op een houten voetje.
#361Zes saképotjes van blauw, wit en verguld porselein.
#614Léon Delderenne“Spelende kinderen”. Doek op paneel, verso toegeschreven aan Delderenne, gedateerd 1898.
#434“Buitenzorg met flamboyant”. Een schilderij, olieverf op board. Indonesisch thema. Opschrift achteraan. Onderaan onleesbaar gesigneerd.
"Buitenzorg with flamboyant". A painting, oil on board. Indonesian theme. Inscription at the back. Signed illegibly at the bottom.No longer availableDim. 31 x 42cmEstimate: € 250 / 350