#92Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Hoevezicht’, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
#193MeissenPeriod: 1850-1924Een porseleinen schaal met bloemendecor. Verso gemerkt.
#611Lladro‘Traveling in style’, een Lladro beeld, modelnr 5680 in originele verpakking.
"Traveling in style", a Lladro figurine, model number 5680 in original packaging.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#393Een paar marmeren beeldjes van Geisha’s uit marmer gesculpteerd.
A pair of marble sculptures depicting Geishas.No longer availableDim. 33cmEstimate: € 60 / 80 -
#375Een hoge staande lamp met blauwe glaspasta coupe.
A tall floor lamp with a blue glass pasta shade.No longer availableDim. h 205, Ø 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
#245Een porseleinen Napoleon vaas in Empire stijl met vergulde armen en decor.
#595GlamorEen vintage Glamor diamantairslamp uit de tweede helft van de vorige eeuw.
#669Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#636Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#664Wuba WarminkEen houten tafelklokje met metaal en koperen interieur. Gemerkt in de wijzerplaat en binnenin.
#170Een halssnoer van zoutwaterparels met zilveren slot.
A necklace of saltwater pearls with a silver clasp.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#11Een glaspasta lampje met landschapdecor.
A glass paste lamp with landscape decoration.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 35 / 40